Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek

@kamil2505nawet już kupując samą Bundesligę ostro zadymili. Potem dorzucili PL, F1, NHL i KSW. Akurat NHL i KSW się nie spodziewałem. W kolejnych latach będą chcieli kupić Ligę Mistrzów i pewnie inne ligi krajowe. Być może też UFC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Nie kupuje się wszystkich praw sportowych naraz. To tak jakbyś wszedł do sklepu spożywczego i kupił każdy rodzaj produktu. Spokojnie, na wszystko przyjdzie czas, na UFC także 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Toma441 napisał:

Prędzej czy później tam się pojawi, tak samo jak Liga Mistrzów. Bo dokładnie te produkty już Viaplay posiada, a działa tak, że dąży do tego, żeby oferta sportowa była maksymalnie jednolita na wszystkich swoich rynkach. 

A "Szklana pułapka" już jest czy jeszcze nie ma? 🤣

4 minuty temu, Arkon napisał:

Oni od przyszłego sezonu będą mieli Premier League, to zdecydowanie najlepsza liga świata i nie ma tak długich przerw jak LM. Absolutnie ważniejsze prawa. Oby do tego czasu poprawili jakość.

Nie do końca się zgodzę. Jednak biorąc pod uwagę wyniki oglądalności meczów Premier League i Ligi Mistrzów to jednak jest to spora przepaść ba korzyść tych drugich rozgrywek. 

Sam nie oglądam praktycznie lig zagranicznych, ale na Ligę Mistrzów lubię zerknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2021 o 16:45, czerstwy napisał:

Jak przeglądałem ofertę filmowa to  się zgodze że nic tam nie ma. Wystarczy  wykupić na miesiac zobaczyć to co jest ja np nie znalazłem dla siebie ciekawych pozycji. Osobiście od KSW nawet tam nie zaglądałem. Dla filmów to chyba lepiej wybrać Netflixa pomimo że droższy.

Piszą o ofercie filmowej miałem na myśli filmy i seriale. No i parę seriali tutaj oglądam plus kilka dokumentów. Z filmów chyba faktycznie jeszcze nic nie obejrzałem bo te ciekawsze oglądałem już na innych streamingach. Chociaż na dniach wejdzie John Wick 3, którego jeszcze nie widziałem, więc na pewno obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, kamil2505 napisał:

A "Szklana pułapka" już jest czy jeszcze nie ma? 🤣

Nie do końca się zgodzę. Jednak biorąc pod uwagę wyniki oglądalności meczów Premier League i Ligi Mistrzów to jednak jest to spora przepaść ba korzyść tych drugich rozgrywek. 

Sam nie oglądam praktycznie lig zagranicznych, ale na Ligę Mistrzów lubię zerknąć. 

Mnie chodziło bardziej o fakt, że w Premier League mecze są co parę dni i nie ma tak długich przerw. LM to jednak rozrywka raz na kilka tygodni, do tego długie przerwy latem i zimą. Poza tym prawdziwe emocje są tam dopiero od fazy play off. Jakbym miał do wyboru zdecydowanie postawiłbym na Premier League, co tydzień co najmniej jeden hit.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...