Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, diabeu napisał:

Czy ja wiem że nic nie ma. Gdyby nie promocja Amazon Prime za 49zł na rok to na pewno Viaplay bylby teraz u mnie w trójce subskrypcji obok Netflixa i HBO GO. Tak jest na tę chwilę na 4 miejscu. Do marca mam tą promocję z kodem Legii, ale rozważam dalsze opłacanie Viaplay. Aczkolwiek tutaj mogą sporo namieszać nowości przyszłego roku czyli Disney+ (a raczej jego zakładka Star) i przede wszystkim SkyShowtime+, które patrząc po tym co potencjalnie będą mieli w ofercie na tę chwilę jest dla mnie bardzo ciekawym kąskiem.

Jak przeglądałem ofertę filmowa to  się zgodze że nic tam nie ma. Wystarczy  wykupić na miesiac zobaczyć to co jest ja np nie znalazłem dla siebie ciekawych pozycji. Osobiście od KSW nawet tam nie zaglądałem. Dla filmów to chyba lepiej wybrać Netflixa pomimo że droższy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay nigdy  Netflixem nie będzie. Zapoznałam się z ofertą skandynawską i mimo, że więcej też skromnie. Dają tyle, żeby zabić nudę jak nie ma nic w sporcie i wystarczy. Jakieś starocie można sobie pooglądać, nie ma sensu oczekiwać nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie powiedzieć wprost. Istnienie Viaplay ratuje i będzie ratował tylko i wyłącznie sport typu premium. Jakbyście zabrali im prawa sportowe, to nikt w kierunku tego serwisu nawet by nie spojrzał ;)

Szwedzi sobie doskonale z tego zdają sprawę, dlatego dalej będą się zapożyczać i kupować wszystko co się rusza. Robią to trochę jak jeździec bez głowy i dopiero przyszłość pokaże czy będą w stanie spłacić swoje zobowiązania, ale tak czy inaczej, do Netflixa, Disney+ czy HBO Max, nie mają nawet podjazdu. Viaplay bez transmisji sportowych nie znaczy kompletnie nic ;)

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, stara śpiewka "Viaplay się zadłuża i bierze kredyty". Tak jak by nikt inny tego nie robił. 😁

https://www.bankier.pl/wiadomosc/P4-podpisalo-z-bankami-porozumienie-ws-kredytu-o-wartosci-do-1-2-mld-zl-7842618.html
 

Cytat

P4, spółka zależna Play Communications, podpisała z bankami porozumienie w sprawie ustanowienia dodatkowej linii kredytowej w wysokości do 1,2 mld zł na okres trzech lat - podało P4 w komunikacie.

Po ustanowieniu finansowania, środki mają zostać wykorzystane na ogólne cele korporacyjne, w tym nakłady inwestycyjne oraz spłatę lub przedpłatę istniejącego zadłużenia.

 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, _Artek_ napisał:

Wczoraj mi pobrało kolejne 17 zł, ale w lutym anuluje i nie będę płacił, aż do startu Ligi angielskiej, bo po prostu nic tam nie ma....... 

Na obecną chwilę również jestem podobnego zdania... Poczekam do stycznia, kolejne KSW się zapowiada.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 21.12.2021 o 21:53, czerstwy napisał:

Kwartał się jeszcze nie skończył. Konkrety będą w styczniu.

 

Z tym KSW to trafili w dziesiątkę. Będą umacniać swoją pozycję. Do tego Bundesliga, NHL, Premier League i F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

A co ich obchodzi, że ciebie kwartał nie interesuje? Konkrety są co 3 miesiące w raportach finansowych na ich stronie, a nie na jakiejś tematycznej niezwiązanej z Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

A co ich obchodzi, że ciebie kwartał nie interesuje? Konkrety są co 3 miesiące w raportach finansowych na ich stronie, a nie na jakiejś tematycznej niezwiązanej z Viaplay.

Każdy nadawca jak osiąga dobre wyniki oglądalności to podaje wyniki, bo jest się czym chwalić. A jak nie ma to albo ogólnikowo albo wcale. Nic odkrywczego. 

 

Swoją drogą ciekawe ile mecze z Lewandowskim zbierają widowni. W Eleven przeważnie bywało 200tys+.

Tutaj ani słowa. A Viaplay może pochwalić się wynikiem rzeczywistym,  a nie danych zebranych na podstawie telemetrów. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
15 minut temu, czerstwy napisał:

Widziałeś co zalinkowałem czy przeczytanie ze zrozumieniem to dla ciebie za trude? Pieja z zachwytu  nad galą  KSW bez żadych dokładnych informacji a ty mi piszesz bzdury o jakiś kawartałach jakby mnie to interesowało

A ty widziałeś, że podałem informację o tym, że publikują dane co kwartał. To dla ciebie za trudne? Pieje o tym strona o MMA. Pisz do nich reklamację, że nie wyciągnęli więcej danych. Cały świat IT podaje wyniki finansowe co kwartał. Jeśli dla ciebie to są bzdury, to nie ma o czym gadać.

13 minut temu, kamil2505 napisał:

Każdy nadawca jak osiąga dobre wyniki oglądalności to podaje wyniki, bo jest się czym chwalić. A jak nie ma to albo ogólnikowo albo wcale. Nic odkrywczego. 

 

Swoją drogą ciekawe ile mecze z Lewandowskim zbierają widowni. W Eleven przeważnie bywało 200tys+.

Tutaj ani słowa. A Viaplay może pochwalić się wynikiem rzeczywistym,  a nie danych zebranych na podstawie telemetrów. 

Dane będą w styczniu i to nie będzie wynik oglądalności konkretnego wydarzenia sportowego, tylko liczba subskrypcji za ostatni kwartał tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

A ty widziałeś, że podałem informację o tym, że publikują dane co kwartał. To dla ciebie za trudne? Pieje o tym strona o MMA. Pisz do nich reklamację, że nie wyciągnęli więcej danych. Cały świat IT podaje wyniki finansowe co kwartał. Jeśli dla ciebie to są bzdury, to nie ma o czym gadać.

 

A od kogo dostali informacje o rekordach itp? Sami sobie to wymyślili?😂W styczniu podadzą ile miała oglądalność gala KSW w grudniu😂Bo podają co kwartał😅

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

A ty widziałeś, że podałem informację o tym, że publikują dane co kwartał. To dla ciebie za trudne? Pieje o tym strona o MMA. Pisz do nich reklamację, że nie wyciągnęli więcej danych. Cały świat IT podaje wyniki finansowe co kwartał. Jeśli dla ciebie to są bzdury, to nie ma o czym gadać.

Dane będą w styczniu i to nie będzie wynik oglądalności konkretnego wydarzenia sportowego, tylko liczba subskrypcji za ostatni kwartał tego roku.

Co kwartał to podają wyniki subskrypcji, a nie oglądalności danej gali, pomimo że dane są na wyciągnięcie ręki. 

Po co się chwalą "wysoką oglądalnością" skoro nie podają ich wyników? Tak dla szumu? 🤣 Chyba tylko po to, bo inaczej tego nie idzie uzasadnić.

 

A co ma świat IT do serwisów streamigowych? Netflix podaje ile osób oglądało dany serial w odpowiednim odcinku czasu. Więc jak się chce to można. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
2 minuty temu, czerstwy napisał:

A od kogo dostali informacje o rekordach itp? Sami sobie to wymyślili?😂W styczniu podadzą ile miała oglądalność gala KSW w grudniu😂Bo podają co kwartał😅

W raportach finansowych jest liczba płatnych subskrypcji, a nie wynik oglądalności, o czym wyżej wspomniałem i co pominąłeś. To co napisała strona o MMA jest dla klików.

5 minut temu, kamil2505 napisał:

Co kwartał to podają wyniki subskrypcji, a nie oglądalności danej gali, pomimo że dane są na wyciągnięcie ręki. 

Po co się chwalą "wysoką oglądalnością" skoro nie podają ich wyników? Tak dla szumu? 🤣 Chyba tylko po to, bo inaczej tego nie idzie uzasadnić.

 

A co ma świat IT do serwisów streamigowych? Netflix podaje ile osób oglądało dany serial w odpowiednim odcinku czasu. Więc jak się chce to można. 

Oczywiście, że dla szumu, ale kłamać nie mogą, bo za miesiąc by się tylko zbłaźnili.

 

Ma to, że serwis streamingowy to nie branża spożywcza, tylko branża IT :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Ma to, że serwis streamingowy to nie branża spożywcza, tylko branża IT :-D

Pan informatyk naprawiający komputery po godzinach to też "branża IT" i on żadnych wyników nie przedstawia. Tym bardziej kwartalnych. 🤣

 

Bądźmy poważni. Przyrównuj jeden serwis streamingowy do drugiego, a nie branże, bo to nie jest miarodajne. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Chodziło mi o znane marki na świecie z branży IT, a nie jakiegoś informatyka. Wszyscy podają raporty finansowe co kwartał. Serwis streamingowy jest oparty na systemie rozproszonym i jest to branża IT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czerstwy napisał:

Skoro podali że był rekord to mogli jeszcze napisać że w wspaniałej jakości😂 Skoro mamy  w rekord wierzyć  to i w tą jakość możemy😂

Niektórzy się śmieją, że to na pewno "rekord", ale gal w Viaplay. Biorąc pod uwagę liczbę gal emitowanych w Viaplay ostatnia gala na pewno jest na pierwszym miejscu. 🤣

Teraz, Wodnik Szuwarek napisał:

Chodziło mi o znane marki na świecie z branży IT, a nie jakiegoś informatyka. Wszyscy podają raporty finansowe co kwartał. Serwis streamingowy jest oparty na systemie rozproszonym i jest to branża IT.

Viaplay jeżeli już ma należeć do branży IT to do gałęzi serwisów streamigowych i to je należy porównywać ze sobą. A Netflix pokazuje, że jak się chce podać wyniki to można. Viaplay jakby chciał to też by mógł. Widocznie nie chce. 

Tyle w temacie. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
35 minut temu, czerstwy napisał:

Skoro podali że był rekord to mogli jeszcze napisać że w wspaniałej jakości😂 Skoro mamy  w rekord wierzyć  to i w tą jakość możemy😂

1080p50. Żadna gala KSW do tej pory nie była transmitowana w 50 kl./s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...