Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
2 minuty temu, czerstwy napisał:

W tej chwili Ping 36  i 3.38 mega ale odpalone dokładnie 40 zakładek na lapku

Stream ma 5, a ty chcesz oglądać przy 3? Idź robić jaja gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam teraz na LG z 2019 55", po Wi-Fi Światłowód 1Gb/s (realnie w sypialni mam ok. 350 Mb/s) i generalnie od 1,5 h oglądania nie mam żadnego zacinania czy buforowania. Jedynie 2 razy jakość zeszła ba niższy profil i wróciła.  Ogólnie teraz też jest ok. Mamed wchodzi zaraz do klatki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
Teraz, czerstwy napisał:

Szuwarek oglądam na lakpu potrafisz czytać czy to dla ciebie za bardzo skomplikowane?

A ty potrafisz czytać? Przecież ci pisałem, ze telewizory maja fatalne moduły WiFI i trzeba mieć zapas prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

A ty potrafisz czytać? Przecież ci pisałem, ze telewizory maja fatalne moduły WiFI i trzeba mieć zapas prędkości.

A ty czytałeś że inni mają duże większe prędkości i maja to samo?😂 fakt u mnie może to być wina internetu ale dlaczego u innych nie działa?😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
Teraz, czerstwy napisał:

A ty czytałeś że inni mają duże większe prędkości i maja to samo?😂 fakt u mnie może to być wina internetu ale dlaczego u innych nie działa?😃

Jak ktoś ma 300, to wiadomo, ze to nie jest wina internetu, chociaż warto sprawdzić speedtestem bezpośrednio na TV. U ciebie jest 3, a bezpośrednio na TV będzie pewnie poniżej 1. Stream ma 5. To nie ma prawa działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
8 godzin temu, czerstwy napisał:

Wodnik Szuwarek sprawdze z ciekawości jak będę miał  między 4-5 mało tego postaram sie jak będę miał czas sprawdzić na innym tv i 40 mega. Oraz spytam jak działa na LG i internecie UPC 200 mega lub więcej. Dodatkowo ile stream ma w Netflix i Amazonie?

Jak oglądasz na TV, to sprawdzasz prędkość na TV. 

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem tematem wątku (art. II, pkt 5, ust. xiii).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...