Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też już tracę nadzieję że cokolwiek będzie lepiej na sony android tv, są transmisję lepsze i gorsze ale nawet w tych lepszych zdarzają się przycięcia i drgania. Przecież tak piłki nie da rady oglądac... Do tego w meczu lipzieg Arminia pierw zawodnik kopał piłkę dopiero później było słychać dźwięk kopnięcia... Ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Toma441 napisał:

Oj, maruderzy będą rozczarowani. KSW wygląda bardzo dobrze. 🙂

(Jest Full HD.) 

Nie przesadzaj jest dobrze naprawdę dobrze ale nie bardzo dobrze😃Dodatkowo u mnie juz sa zacinki i   buforowanie niestety a teraz chyba prawie nikt nie ogląda bo do gali jeszcze trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelTSW napisał:

@picassopawel nie ma znaczenia Kabel / wifi, to nie o to chodzi :)

Obraz klatkuje, dźwięk leci normalnie więc....

https://megawrzuta.pl/download/3e351927ab79e81483bef6d879da4c7c.html

 

Zobaczcie jak to u mnie wygląda

Bez jaj. Ja mam LG z 2019 i nie mogę się nachwalić. Obejrzałem ten twój filmiki i maskara. Przy filmach, czy serialach masz to samo? Jak tak, to reklamuj  tv z tytułu rękojmi, masz na to 2 lata: "Gdy zakupiony produkt jest wadliwy albo wada ujawniła się podczas jego użytkowania, w czasie przysługującej klientowi ochrony może on żądać jego naprawy, wymiany lub zwrotu pieniędzy". 

Ja ostatnio reklamowałem irygator, zakupiony roku temu na Allegro. Jak tylko napisałem, że z tytułu rękojmi, to po 3 dniach miałem nowy, a stary odsyłałem im w paczce, która przyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zuzia napisał:

Jest Full HD, ale bitrate zostawili bez zmian 5 Mb/s. Na ten moment, kiedy obraz jest w miarę statyczny, nie razi.

 

k01.jpg

Daj spokój czy tylko cyferki interesują ciebie userze? Ile można User o tym pisać.  Jeśli będzie dobry przekaz to nie uda ci się zamydlić nam oczu tym twoim notorycznym biadoleniem o cyferkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czerstwy napisał:

To nie jest czepanie się tylko pisanie jak jest😂Nie piszę że jest żle czy słabo ale nie bardzo dobrze mam tv 65 cali. Transmisja Herta-Dortmund też zacina co chwilę i buforowanie.

Oglądam BVB, u mnie zero przycinek. Myślałem, że tego nigdy nie napiszę, ale internet w Vectry wymiata 😉. Ma ich od lat i poza incydentalnymi przypadkami wszystko działa jak należy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, picassopawel napisał:

Oglądam BVB, u mnie zero przycinek. Myślałem, że tego nigdy nie napiszę, ale internet w Vectry wymiata 😉. Ma ich od lat i poza incydentalnymi przypadkami wszystko działa jak należy.

 

Trzy transmisje sportowe wszystko zacina teraz odpaliłem film i jest to samo tylko pierwsza zacinka była po dłuższym czasie niż na sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Toma441 napisał:

"nie razi?"Na ten moment to jedna z lepszych transmisji w Viaplay. 

Lepsza w jakim sensie? Nie zacina, płynnie.

Spoglądam na TV 65 cali i nie razi.  Bitrate jednak nie podnieśli z okazji KSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbox One S - wygląda bardzo dobrze. Bitrate do tego typu statycznego sportu w 1080p jest zupełnie wystarczający. Makrobloki przy błyskających światłach będa, ale to samo byłoby przy 10 mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...