Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niezależnie czy mecz jest 720 czy 1080p płynność na Amazon fire tv stick 4k jest zachowana. Jest pewna różnica w jakości na korzyść Apple tv, natomiast absolutnie jest to sprzęt, który dobrze radzi sobie z Viaplay. Czekam na udostępnienie oficjalnej aplikacji. To powinno w końcu nastąpić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś próbował korzystać z Viaplay w ramach jednego konta na trzech urządzeniach jednocześnie? Wyczytałem, że można pod jedno konto podpiąć maksymalnie cztery urządzenia, ale jednocześnie korzystać można z dwóch. Czy jest to prawda? Tylko dwa urządzenia to dość słabo...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, luket napisał:
Mam pytanie, czy ktoś próbował korzystać z Viaplay w ramach jednego konta na trzech urządzeniach jednocześnie?

Można podpiąć 5 urządzeń na dobę, że pięć przez dobę maksymalnie może być w użyciu.

A jednocześnie na dwóch.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dawid88 napisał:

Mam wrażenie, że mecz Mainz - Hertha jest w lepszej jakości niż mecz VfB - Bayern

 

(Mainz - Hertha komentuje jednak Rafał Wolski, bo Mati Borek komentował mecz VfB - Bayern) 

Stuttgart - Bayern był brzydki ale opieram się tylko na wrażeniach estetycznych. Tak jak wspomniałem nie mam jak sprawdzić "cyferek". Tak jak wspomniano wyżej Bayern był w HD i źle mi się to oglądało. Wcześniejsze testy HD były jakieś "ładniejsze". Jakiś mecz BVB oglądałem i naprawdę obraz był ok pomimo bitrate na poziomie 5 mega (smużenie przy szybszych akcjach ale tak musiało być przy niskim bitrate).

Dzisiaj Bayern był w podobnych parametrach, a wyglądało to słabo nawet przy w miarę statycznym obrazie. Nie wiem czym to było spowodowane. Jeżeli tak to będzie wyglądać to chyba jednak stracę nadzieję. Jak już pomyślę, że wolno bo wolno ale poprawiają jakość,to taki mecz jak dzisiaj zbije mnie z tropu. Jak już niejednokrotnie wspomniałem oglądam na Chromecast 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma taką mozliwość to niech instaluje Viaplay w Kodi bo tam w chwili obecnej najlepiej to chyba działa (jeszcze na Apple jak częś osób tu pisze)

Też oglądałem dziś mecz Bayernu, a potem Herty i ten drugi lepiej wyglądał a był w rozdzielczości 720. Jeśli chcą prowadzić transmisje w 1080p to tylko z min. 8 M/bs bo przy mniejszych m/bs obraz przy szybszych ruchach kamery się rozmywa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Toma441 napisał:

Puchar Narodów Afryki i Puchar Naródów Afryki Kobiet oraz Liga Mistrzów Caf w piłce nożnej od stycznia 2022 roku w Viaplay. Podano w oficjalnym komunikacie. Info przekazał też Wilkowicz na swoim Twitterze. 

 

Fajnie, ale istnieje poważne ryzyko, że Puchar Narodów Afryki ponownie ... nie zostanie rozegrany. Wariant Omikron może zmusić do podjęcia bardzo trudnej decyzji. Niewykluczona jest również inna opcja, tj. na turniej nie zostaną puszczeni piłkarze, grający w ligach europejskich.

 

Osobiście - kilka lat temu - z przyjemnością oglądałem Puchar Narodów Afryki w Eurosporcie (ten turniej ma swój unikatowy klimat). Wcale na tym Viaplay tak źle nie musi wyjść (o ile turniej odbędzie się tak, jak należy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem com jest grane.Nie potrafię w tej chwili castować z telefonu ani z laptopa Viaplay. Plansza "ładowanie" i tyle. C+ online działa i Amazon też przez Chromecast. Dotyczy to sportu.Filmy są.

Edytowane przez aandin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Vojthas napisał:

Logiczne, skoro PNA startuje 9 stycznia, a Bundesliga wraca 7... #pogromcymitów

Co nie zmienia faktu, że jest to czas (styczeń) nie kojarzony za bardzo z graniem w piłkę na międzynarodowym poziomie, więc kupili największy możliwy turniej rozgrywany w tym czasie. 🙂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to? Dlaczego jeszcze nikt nie poinformował o zainteresowaniu usługą za miesiąc listopad? Przecież to podobno takie ważne dane, które mają wielkie znaczenie i tak wiele mówią? Spoko. Rozumiem. W sumie nie ma czym się chwalić. Kolejne 500 tyś. w dół. Jak tak dalej pójdzie, to co pozostanie za dwa miesiące? :P

 

"Kolejny miesiąc poza czołową dziesiątką jest Viaplay uruchomione w Polsce na początku sierpnia br. Platforma, oferująca głównie transmisje sportowe, we wrześniu zanotowała 2,25 mln użytkowników i 7,71 proc. zasięgu, w październiku - 1,66 mln użytkowników i 5,63 proc. zasięgu, a w listopadzie już tylko 1,1 mln internautów i 3,69 proc. zasięgu."

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/netflix-z-kolejnym-rekordem-w-polsce-mocno-w-gore-prime-video-i-canal-online-viaplay-znow-ze-spadkiem_1

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

@vigoono jak to? Przecież sam pisałeś, że to tylko odsłony i się nie liczą, natomiast liczą się tylko płatne subskrypcje, bo na nich zarabiają. Także wedle twojego życzenia, nie podajemy już wyników Gemiusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, vigoo napisał:

No jak to? Dlaczego jeszcze nikt nie poinformował o zainteresowaniu usługą za miesiąc listopad?

A co mnie obchodzi ilu ludzi ogląda czy płaci? Czy to ma być jakiś wyznacznik dla mnie?  Ja płacę od początku i oglądam i nikogo nie pytam co on ogląda a czego nie lubi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadek jest duży, ale KSW pewnie znów podbije ten wynik do 1,5-2 mln. Zamiast Viaplay to ja bym się przejąl Polsatem, który jest prawie milion w dół z tymi swoi super nowymi serwisami. Będzie potrzebne rozdawnictwo jak w C+ i Prime, które poszły do góry (choć i tak niewiele jak na jego skalę).

Co do samego Gemiusa, to hejterzy mają problem - bo z jednej strony podobno takie zainteresowanie, że miały serwery wysiadać, a z drugiej teraz spadek RU, z trzeciej przecież tak jak napisał @Wodnik Szuwarek to tylko odsłony i się miały nie liczyć...  A no i potem jeszcze wjedzie raport Q4 i już jestem ciekawy reakcji, czy tym razem będzie "prawdziwy" (bo im spadnie) czy znów będa "kłamać"... :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

przyjmujemy zakłady czy viaplay padnie na ksw?

 

Nawet jeżeli padnie to zwolennicy viaplay napiszą że to tylko awaria,że to nie oni produkowali sygnał więc się nie liczy.

Najwięcej widzów zgromadzi walka wieczoru i wtedy jest największe ryzyko.

Ale nawet jeżeli coś byłoby nietak z transmisja to przecież można w tym czasie jakiś serial obyczajowy odpalić...może tam ktoś się nawet pokłóci i da komuś w buzie więc "prawie" jakbyście zobaczyli walkę MMA więc po co te nerwy😉

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...