Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, darius010 napisał:

 korzystając z przygotowanej specjalnie dla nich oferty „Sportowe Weekendy”.

Czyli, że to nie koniec? 🤣🤣

PPV jak KSW 🤣 

To też na weekendy. Miłej nocy kolego 😅

Co ja pisałem? Dostęp do kilku meczów za pieniążki. Macie ten swój wymarzony linearny/ weekendowy kanał  😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, darius010 napisał:

Od 6 listopada br. klienci UPC Polska będą mogli śledzić mecze, w tym niemieckiej Bundesligi, korzystając z przygotowanej specjalnie dla nich oferty „Sportowe Weekendy”.
 

 

 

Czyli, że to nie koniec? 🤣🤣

 

1 minutę temu, darius010 napisał:

Przecież to za darmo jest.

 

 

Specjalnie przygotowane będzie za darmo , takie coś tylko na forum można przeczytać :lol2: 😂

 

Tylko proszę was o jedno nie ukrywać mi na forum ile taka weekendowa przyjemność kosztuje w UPC, bo ja i tak się dowiem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, raimundo napisał:

Mało tego Galeria UPC jest też w ... analogu, więc tym którym 1080i nie odpowiada pozostaje 576i. ;) 

W tym tygodniu Galeria UPC dla wszystkich by was zapoznać za darmo.

W przyszłym , nie koniecznie będzie tak samo.  Zobaczymy kto ma racje za tydzień. Ja pozostaje przy swoim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież nic nie zmienia, co do zasady w funkcjonowaniu Viaplay. Co najwyżej może się okazać, że za czas jakiś faktycznie na stałe podbiją jakość. Po prostu mogą sobie na takie "eksperymenty" pozwolić. I dzięki temu o usłudze znowu jest głośno. Ktoś "weźmie" w kablówce, ktoś zarejestruje konto przez stronę i kupi aubskrybcję.

" Win - Win ". 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Toma441 napisał:

Ktoś "weźmie" w kablówce, ktoś zarejestruje konto przez stronę i kupi aubskrybcję.

" Win - Win ". 🙂

Już jest głośno , że było za darmo , że za tydzień "oferta wekendowa" co dla mnie pachnie PPV. No nie ma takiej opcji , by to się inaczej skończyło.

Kto uruchamia kanał na weekend ?  Promka była teraz , czas odcinać kupony poprzez danie ludziom " kanału linearno podobnego" :D 

Nawet na 72 godziny.  Będzie owca cała i Viaplay syte ;) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że promocja jest wskazan bo nie jest to usługa aż tak znana i popularna jak się tu niektórym wydaje.Ostatnio byłem w Euro  i oglądałem sobie tv zaczepił mnie gość z obsługi.Zaczeliśmy rozmawiać o tv i spytałem jak na danej marce działa apka Viaplay.A on kompletnie nie wiedział co to za usługa i co oferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to za darmo jest.
 
No mamy, bo każdy logiczny ciąg zdarzeń obrazował to Viaplay jako piękna katastrofę. 
 
Ja nie mam UPC. Mnie to nie dotyczy, ale bawi. Jak Viaplay kończy, kiedy jeszcze dobrze nie zaczęli. 
No jak niby kończy? Po dwóch miesiącach mają 250 tys abonentów, a najciekawsze prawa dopiero w przyszłym i kolejnym roku.
Ale już wie ż będzie płatny.Wcześniej wiedział że nie będzie Bundesligi w tradycyjnej tv tylko stream.
To w UPC, to ani kanał linearny, ani nie będzie to płatne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze na ten moment to oni idą całkowicie w streaming i rozwijają platformę na różnych rynkach, jak to sobie założyli i w żadnym momencie nie ma mowy o tworzeniu na nowych rynkach tradycyjnych kanałów , po drugie gdyby faktycznie mieli uruchomić kanał, to na pewno nie w taki sposób 🙂

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop , na forum ludzie nie myślą , że model biznesowy Viaplay może być całkiem inny niż dotychczas operatorzy u nas prowadzili

Viaplay jest w streamingu , kablówki daje treści przez UPC dzisiejszą transmisję i na tym zarabia. Dzisiaj było za darmo , ale ile Viaplay zarobiło lub zarobi na was drodzy klienci UPC (mimo , że oglądaliście dziś nie płacąc ) to nie wiecie , ja też tego nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch miesiącach mają, a ile będą mieć po 5 miesiącach... Kiedy otwierają galerie handlowe to są tłumy i tak jest cały czas? Poczekamy po nowym roku. 

 

Jest za darmo, a że nie pasuje to wyznawcom Viaplay to piszą że będzie PPV. Będzie to będziemy na ten temat dyskutować. 

 

Wszystko zmierza póki co we właściwym kierunku, czyli klient płaci, klient wymaga. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, darius010 napisał:

 

 

Wszystko zmierza póki co we właściwym kierunku, czyli klient płaci, klient wymaga. 

 

 

Ty nie płacisz , to w jakim to zmierza kierunku ?  No chyba , że UPC za ciebie dzisiaj zapłaciło a ty o tym nie wiesz , ale się dowiesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...