Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bundesligę kupili w 2020, podobno "wykrwawiając się" i za pożyczone. No ale ok, czekamy na przyszłoroczny raport, może w 2021 musieli do Providentu iść :)).

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Usunięto odpowiedź na zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zuzia napisał:

Mogę powróżyć. Wykupią co się da, cena wzrośnie, a 720p zostanie :)

Bardziej prawdopodobne że za 720p cena nie wzrośnie za to pojawi się opcja FHD za np. 54 zł i opcja 4K za np. 74 zł. Chcą wejść do Polski po taniości, zbudować bazę abonencką i dopiero wtedy zaczną doić kasę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ezequiel93 napisał:

Kto mi wytłumaczy gdzie znajdę skróty meczów pierwszej kolejki Europa League i Conference League? Były i po tygodniu usunęli? Czy może nie ma możliwości obejrzenia skrótów z tych rozgrywek na Viaplay?

Bardzo dobre pytanie, wygląda na to, że niestety nie ma, czym jestem kompletnie zdziwiony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, G2000 napisał:

Bardziej prawdopodobne że za 720p cena nie wzrośnie za to pojawi się opcja FHD za np. 54 zł i opcja 4K za np. 74 zł. Chcą wejść do Polski po taniości, zbudować bazę abonencką i dopiero wtedy zaczną doić kasę.

Nie mam nic przeciwko. Byle udostępnili opcje z wyższymi profilami jakościowymi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Zuzia napisał:

Nie mam nic przeciwko. Byle udostępnili opcje z wyższymi profilami jakościowymi.

 

Nie tak szybko....na razie są  na etapie ekspansji...  ;)

Chyba ktoś wspominał nawet o USA.

 

 

 

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ezequiel93 napisał:

Kto mi wytłumaczy gdzie znajdę skróty meczów pierwszej kolejki Europa League i Conference League? Były i po tygodniu usunęli? Czy może nie ma możliwości obejrzenia skrótów z tych rozgrywek na Viaplay?

Studio po meczu Leicester z Napoli było ze skrótami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skróty są dostępne z tego co widzę z 3, 4 i 5 kolejki, więc nie znikają po dwóch dniach.

A z magzynów jest kilka: "Bundesliga Sunday Highlights" (na razie 5 odcinków), "Bundesliga Weekly" (7 odcinków), "Bundesliga Special" (4 odcinki).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Toma441 napisał:

Gdyby tam było tylko IndyCar nikt by go nie wykupił, ale jeśli będą tam inne sporty z USA, to już sytuacja może być inna. Jedne prawa kupujesz jako flagowe, inne po to, żeby dać widzom to czego inni nie dają. 

NHL się jeszcze nie zaczęło 😉

Wbrew pozorom ma w Polsce sporo widzów.  

2-3 lata temu na stronach amerykańskiego internetu ( NBC ?) były przedstawione badania na temat zainteresowania hokejem/NHL w niektórych krajach. Z naszego kręgu była tylko Polska ( w Czechach czy na Słowacji hokejem interesują się wszyscy więc nie było tam tych badań ).

Zainteresowanie ( w sensie zobaczenia meczu w TV - nie wizytą na lodowisku ) hokejem w Polsce określono na 1,5 mln osób  - ok. 30 % z tego oceniono, że jest zainteresowane oglądaniem NHL. Nawet sobie te dane zapisałem wtedy  Wnioski niech każdy wyciągnie swoje. Ja się nie podejmuję czy to dużo czy mało.

Edytowane przez katowicer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, katowicer napisał:

2-3 lata temu na stronach amerykańskiego internetu ( NBC ?) były przedstawione badania na temat zainteresowania hokejem/NHL w niektórych krajach. Z naszego kręgu była tylko Polska ( w Czechach czy na Słowacji hokejem interesują się wszyscy więc nie było tam tych badań ).

Zainteresowanie ( w sensie zobaczenia meczu w TV - nie wizytą na lodowisku ) hokejem w Polsce określono na 1,5 mln osób  - ok. 30 % z tego oceniono, że jest zainteresowane oglądaniem NHL. Nawet sobie te dane zapisałem wtedy  Wnioski niech każdy wyciągnie swoje.

Już pislem kiedyś,że jak najbardziej jestem zainteresowany hokejem ale na żywo bo w tv nie widzę krążka.Dlatego czasem jeżdżę na mecze do Jastrzębia.Mogli by coś z tym zrobić podczas transmisji.Może,żeby ten krążek jakoś się świecił w tv czy cuś?Kiedyś widziałem jakieś urywki z NHL i właśnie był taki efekt.Ostatnio jak hokej był w TVP to tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, katowicer napisał:

2-3 lata temu na stronach amerykańskiego internetu ( NBC ?) były przedstawione badania na temat zainteresowania hokejem/NHL w niektórych krajach. Z naszego kręgu była tylko Polska ( w Czechach czy na Słowacji hokejem interesują się wszyscy więc nie było tam tych badań ).

Zainteresowanie ( w sensie zobaczenia meczu w TV - nie wizytą na lodowisku ) hokejem w Polsce określono na 1,5 mln osób  - ok. 30 % z tego oceniono, że jest zainteresowane oglądaniem NHL. Nawet sobie te dane zapisałem wtedy  Wnioski niech każdy wyciągnie swoje. Ja się nie podejmuję czy to dużo czy mało.

Jak widać zainteresowanie a oglądalność, to dwie różne rzeczy. Najwyższą oglądalność NHL w otwartym kanale dostępnym w telewizji naziemnej TVP Sport miała powtórka weekendu gwiazd w ciągu dnia, średnio ok. 130tyś. Z PHL chyba też pokazują już tylko wybrane mecze fazy finałowej play-off, bo oglądalność znikoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Zuzia said:

Viaplay wzięło się za geolokalizację i blokadę streamu z Polski, chyba handel kontami dał im się we znaki, a popyt był również poza granicami naszego kraju.

Potwierdzam, zablokowali także popularne VPNy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...