Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, diabeu napisał:

Umowy z opratorem bezterminowe, owszem zdarzają się, za ponad dwukrotną przebitkę abonamentu.

To już pewnie zależy od operatora. Mam bezterminową umowę na Internet Światłowodowy od Netii i mam 10 zł więcej, niż gdyby umowa była terminowa (24 miesiące). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rtl7fan napisał:

Kolejny film, który się nie odtwarza to Tomb Raider. O co tu chodzi? Co to za serwis???

Działa, a nawet jest oryginalna ścieżka dźwiękowa dodatkowo i napisy PL także w tym przypadku postarali się.

 

tomb-raider.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zuzia napisał:

Działa, a nawet jest oryginalna ścieżka dźwiękowa dodatkowo i napisy PL także w tym przypadku postarali się.

 

tomb-raider.jpg

 

 

 

 

Może przez Kodi, oryginalna aplikacja nie odtwarza części filmów, sprawdzone już przez kilka osób na różnych sprzętach i jest to samo. Może ktoś inny z forum jeszcze potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rtl7fan napisał:

Może przez Kodi, oryginalna aplikacja nie odtwarza części filmów, sprawdzone już przez kilka osób na różnych sprzętach i jest to samo. Może ktoś inny z forum jeszcze potwierdzi.

Lara Croft: Tomb Raider nie działa wyskakuje mi komunikat Brak połączenia internetowego, a Lara Croft: Tomb Raider-Kolebka życia już działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odpaleniem treści. Jestem zalogowany, ale nie mogę nic uruchomić. Próbuję włączyć transmisję z Golden Shoe, ale pisze tylko, że "Coś poszło nie tak". To samo dzieje się kiedy chcę włączyć jakiś film czy serial. Miał ktoś może podobny problem? Dodam jeszcze, że wszystko opłacone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, endriuno1 napisał:

Lara Croft: Tomb Raider nie działa wyskakuje mi komunikat Brak połączenia internetowego, a Lara Croft: Tomb Raider-Kolebka życia już działa normalnie.

Oczywiście i tak samo jest z innymi tytułami jak np druga część Transformers. Żenada, sam podchodziłem optymistycznie do tego serwisu ale jeśli chodzi o transmisje meczów na Android TV mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Nie ma mowy o płynności obrazu przez dłuższy okres czasu. Na jednym sprzęcie działa lepiej a na drugim gorzej. Muszą to poprawić bo praw sportowych coraz więcej się zbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rtl7fan napisał:

Może przez Kodi, oryginalna aplikacja nie odtwarza części filmów, sprawdzone już przez kilka osób na różnych sprzętach i jest to samo. Może ktoś inny z forum jeszcze potwierdzi.

Są błędy np. przy filmie Mission Impossible 3, który działa na Xboxie ale nie działa na Apple tv 4k. Support potwierdził problem techniczny w tym wypadku. Ale np poprawiono kwestie serialu "Rozpustnice", o którym też była mowa na forum. Działa lektor przy pierwszym i drugim sezonie. Trzeciego nie sprawdzałem. 

Co do filmu Tomb Rider na Xboxie działają obie części bez problemu, na Apple tv 4k nie sprawdzałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mingo napisał:

Widzę, że znowu pojawia się kilku "rycerzy" przekonujących, że tylko to co oni oglądają jest najlepsze i jedyne słuszne. Dajcie innym wybierać, niech każdy ogląda to co chce. 

Ty to widzę masz jakieś problemy z sobą.Gdzie i kogo przekonywałem do oglądania czegoś? Wymieniałem tylko 3 bardzo atrakcyjne spotkania  z trzech lig które były w konkurencji.Jakie były atrakcyjne mecze  w ten weekend w Viaplay? W Bundeslidze hity są od święta w innych ligach głównie angielskiej to hity są co kolejka.W innych ligach też raczej hity  od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ticoboy napisał:

Mam problem z odpaleniem treści. Jestem zalogowany, ale nie mogę nic uruchomić. Próbuję włączyć transmisję z Golden Shoe, ale pisze tylko, że "Coś poszło nie tak". To samo dzieje się kiedy chcę włączyć jakiś film czy serial. Miał ktoś może podobny problem? Dodam jeszcze, że wszystko opłacone.

Czy błąd pojawia się w aplikacji na smart tv? Ja miałem podobny problem na telewizorze Panasonic (My Home Screen 3.0) - "Wystąpił nieznany błąd (kod błędu: video)". Napisałem do supportu i chyba naprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucash napisał:

Czy błąd pojawia się w aplikacji na smart tv? Ja miałem podobny problem na telewizorze Panasonic (My Home Screen 3.0) - "Wystąpił nieznany błąd (kod błędu: video)". Napisałem do supportu i chyba naprawili.

Tak, ale nie tylko. Sprawdzałem również na innych urządzeniach i jest to samo. Niestety wszystkie łączy to, że pracują na Androidzie, więc możliwe, że tu tkwi problem. Jutro napiszę do supportu, może i mi coś zaradzą.

 

Godzinę temu, Zuzia napisał:

Błąd pojawia się w ogóle na Androidzie.

Czytałem tutaj nieraz, że Viaplay nie działa zbyt dobrze na tym systemie i tak się zastanawiałem dlaczego u mnie jest inaczej, skoro wszystko śmiga(ło) nie najgorzej? Ale jak widać i mnie dopadł ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co klientom w Polsce przyjdzie z faktu, że wejdą do Wielkiej Brytanii, Kanady, Niemiec, Austrii i Szwajcarii? Czy od tego podniesie się jakość w PL? Wątpię, bo Polska to ten sam sort dla Viaplay co Estonia, Łotwa, Litwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG-20210922-121120.jpg

Choćby to z tego, że każdy nowy rynek generuje potrzebę kolejnych inwestycji, a na pewno użytkownicy z UK, Niemiec, Austrii, Szwajcarii również będą oczekiwać określonej, konkretnej jakości. Tam rynek technologicznie stoi na jeszcze wyższym poziomie. Różnica jest taka, że na nowych rynkach Viaplay nie będzie inwestowało aż tak bardzo w transmisje sportowe jak w PL. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co klientom w Polsce przyjdzie z faktu, że wejdą do Wielkiej Brytanii, Kanady, Niemiec, Austrii i Szwajcarii? Czy od tego podniesie się jakość w PL? Wątpię, bo Polska to ten sam sort dla Viaplay co Estonia, Łotwa, Litwa.
Zapewne to, że do teraz była walka o prawa sportowe między Canal+ i grupą Polsat, a za lada moment będzie walka pomiędzy Viaplay z DAZN. Nie wierzę w to, że po ewentualnym przejęciu BT i praw do Premier League w Wielkiej Brytanii nie zaczną inwestować u nas


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kocik89 napisał:

Jak po wejściu PLi F1 nadal za 720p będzie 34 zł, to powinni dać radę. Bo pewnie będą więcej krzyczeć za 4k.

Jak wejdzie F1 i PL to usługa będzie wtedy warta obecnej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kocik89 napisał:

Jak po wejściu PLi F1 nadal za 720p będzie 34 zł, to powinni dać radę. Bo pewnie będą więcej krzyczeć za 4k.

Ja mam na 2 lata Viaplay za 35 zł na miesiąc, więc może tak będzie, jak piszesz. Do tego 50 kanałów + Play NOW TV Box w użyczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...