Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, kunkore napisał:

Apple TV 4K magicznie nie podbije Ci 720p/5Mbit, płynne 50FPS to akurat żaden problem poza Xboxami jak zauważyłem u mnie, problem jest taki, że ich sama jakość obrazu przypomina czasy nieodżałowanego Orange Sport (Kiedy Orange Sport w HD?), na Play TV Box 2 mam bezpośrednie porównanie, Eleven 4K to żyleta, Viaplay to co najwyżej tępy nóż, który od kilku lat już nic nie kroi.

Jakość jakościa ale wczoraj wieczorem Valencja-Real,Juve- Milan,PSG- OL a co było ciekawego w Viaplay?😂

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na wszystkich smart tv seriale są tylko z polskim lektorem (dokładanym do oryginalnej ścieżki dźwiękowej)? Czy są jakieś plany, żeby można było wybrać ścieżkę dźwiękową i napisy w danym języku, podobnie jak to działa w Netflix? Próbowałem obejrzeć pierwszy odcinek 4. sezonu serialu "The Good Doctor", ale nie dałem rady, właśnie przez lektora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2021 o 10:45, CashBackPlease napisał:

Viapley jest tak "bogate", że bierze pożyczki na prawa do Premier League, żeby je trzykrotnie przepłacić - w ten sposób to każdy  g ł u p i  potrafi działać ;)

A co do historii, Polsatowi też w przyszłym roku stuknie 30-ka i co z tego? Nadawca może mieć nawet 50 lat i nie wyrobić przez ten czas międzynarodowej marki i renomy, czego Viapley jest idealnym przykładem ;)

Cały świat jedzie na pożyczkach, zwłaszcza firmy rozrywkowe. Netflix ma kilkanaście miliardów zobowiązań. 

Edytowane przez bredny
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Nie interesuje mnie ile osob to oglądało.Dla mnie to hitowe spotkania a nie gnioty co w Viaplay.

No widzisz i tu się różnimy, bo ja wolę popatrzeć na te "gnioty", gdzie jest mnóstwo walki i emocji, a piłkarze dają dużo więcej z wątroby niż sfochowane gwiazdeczki grające na pół gwizdka i obrażające się na trenera, biorąc za to grube miliony.
Różnimy się jeszcze tym, że ja nie napisałbym np. na forum Eleven, że puszczają tam same gnioty, nawet gdyby tak było. Pamiętaj, to że według Ciebie coś jest słabe nie znaczy, że takie jest. Miłego dnia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mingo napisał:

Widzę, że znowu pojawia się kilku "rycerzy" przekonujących, że tylko to co oni oglądają jest najlepsze i jedyne słuszne. Dajcie innym wybierać, niech każdy ogląda to co chce. 

Przepraszam, to do mnie? Bo jeśli tak to widocznie nie zrozumiałeś mojego komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem "The Head". Ostatecznie 5/10. Efekty i całe CGI bardzo słabe, aktorstwo sporymi momentami też.

Rozwiązanie przewidziałem w 3 odcinku ;).

Gdyby to była produkcja TVN albo C+, a nie HBO i Hulu to może dałbym i 6.5, ale jednak wymagania trochę rosną przy takich markach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, vigoo napisał:

Rzeczywiście. Chapeau bas Viaplay, za dojenie klientów ponad dwa razy drożej, za o wiele mniej niż było w Eleven. Jest się z czego cieszyć. Radości nie ma końca. Na peweno w Viaplay i wśród fanbojów...

 

Ale [beep]zielenie. Dla mnie akurat o wiele lepsze jest Viaplay,, które mogę sobie w każdym momencie wykupić albo anulować niż wiązać się z operatorami na Eleven. I nie, przez neta nie interesuje mnie abonowanie Eleven. Już raz to zrobiłem i okazalo się że np. NFL nie mogłem tak oglądać bo nie nabyli praw do transmisji internetowej. Kpina.

Co do Viaplay, mam nadzieję tylko że wkrótce pójdą po rozum do głowy i dadzą transmisje w 1080p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sa operatorzy, którzy pozwalają na wykup paczki Eleven i rezygnację w dowolnym momencie.

A jak  ktoś chce za grosze i wiązać  się długą umową  to może mieć pretensje tylko do siebie.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, diabeu napisał:

 

Co do Viaplay, mam nadzieję tylko że wkrótce pójdą po rozum do głowy i dadzą transmisje w 1080p.

Nadzieją nadzieją a realia są inne.

Dobrze, że to mam na razie za darmo.

:-)

1 minutę temu, diabeu napisał:

Ale już z samym operatorem zazwyczaj nie możesz związać się na miesiąc tylko przynajmniej rok lub dwa.

Masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, diabeu napisał:

Ale [beep]zielenie. Dla mnie akurat o wiele lepsze jest Viaplay,, które mogę sobie w każdym momencie wykupić albo anulować niż wiązać się z operatorami na Eleven. I nie, przez neta nie interesuje mnie abonowanie Eleven. 

W UPC i Vectrze można wykupić sobie Eleveny bezterminowo i zrezygnować w dowolnym momencie.

 

12 minut temu, diabeu napisał:

Ale już z samym operatorem zazwyczaj nie możesz związać się na miesiąc tylko przynajmniej rok lub dwa.

Są umowy bezterminowe, można taką wziąć od razu albo po zobowiązaniu przechodzi na bezterminową.

13 godzin temu, lucash napisał:

Czy na wszystkich smart tv seriale są tylko z polskim lektorem (dokładanym do oryginalnej ścieżki dźwiękowej)? Czy są jakieś plany, żeby można było wybrać ścieżkę dźwiękową i napisy w danym języku, podobnie jak to działa w Netflix? Próbowałem obejrzeć pierwszy odcinek 4. sezonu serialu "The Good Doctor", ale nie dałem rady, właśnie przez lektora. 

Vipalay dokładnie tak samo ma wszędzie pod tym względem, ubogo.

Brak dodatkowych ścieżek dźwiękowych, brak oryginalnych napisów, w PL wersji czasami nawet polskich.

27 minut temu, diabeu napisał:

Co do Viaplay, mam nadzieję tylko że wkrótce pójdą po rozum do głowy i dadzą transmisje w 1080p.

Musieliby dla Polski specjalnie taki profil stworzyć. Wątpię, aby to się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Zuzia napisał:

W UPC i Vectrze można wykupić sobie Eleveny bezterminowo i zrezygnować w dowolnym momencie.

 

Są umowy bezterminowe, można taką wziąć od razu albo po zobowiązaniu przechodzi na bezterminową.

 

Oczywiście że nie można wziąć bezterminowo Eleven uprzednio nie wiążąc się umową z operatorem. Umowy z opratorem bezterminowe, owszem zdarzają się, za ponad dwukrotną przebitkę abonamentu. Dalej, taniej wychodzi mi Viaplay za nieco ponad 3 dychy miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...