Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacja viaplay coś się nie lubi z Android TV, ale na szczęście jest Kodi. Dobrze że obserwuje temat to sobie ustawiłem tak jak było pisane wyżej, także dzięki za te wskazówki. Na Kodi faktycznie jest płynnie i nic nie tnie. Testuje na przystawce Xiaomi Mi Box S TV. 

PS. Opóźnienie względem flashscore mam 14 sekund oglądając mecz Sztutgard - Leverkuzen

Edytowane przez ramiros15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kamil2505 napisał:

@Toma441 a jak tam korzystanie z C+Online i jak to porównujesz do Viaplay

 

Generalnie po C+ online spodziewałem się więcej, otrzymałem w moim odczuciu mniej. Kupno boxa z perspektywy czasu uważam za błąd, ale nie żałuję, że go sprawdziłem. Viaplay na apple tv się doskonale sprawdza, dylematy zaczną się w przyszłym roku, kiedy oferta sportowa Viaplay będzie bogatsza, ale najprawdopodobniej będą też do wyboru 3 nowe usługi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamil2505 napisał:

@Toma441 a wróciłeś do C+Online czy Twój komentarz odnosi się do wcześniejszego korzystania? Bo z tego co kojarzę to chciałeś Ligę Mistrzów tam kupić. 

Ostatecznie wziąłem testowo w Polsat Box Go, do tego w między czasie pojawiły się u mnie kilkakrotnie problemy z logowaniem na stronę C+ online no i to zamieszanie z datą wprowadzenia nowej oferty mi się nie spodobało . Wnioski z grubsza są takie jak już pisałem. Ostatecznie wiem, że Polsat wcale mnie nie przekonał, a C+ rozczarował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kamil2505 napisał:

@Toma441 rozumiem. Myślałem, że jednak zdecydowałeś się na zakup C+Online i byłem ciekawy Twojej opinii po miesiącach przerwy w korzystaniu, bo jednak w międzyczasie coś tam się jednak zmieniło. No i porównania do Viaplay. 

Chciałem skorzystać, ale kiedy już jesteś przekonany do zakupu i w tym czasie kilkakrotnie wysypuje się strona logowania, to staje się to przysłowiową kroplą, która przelewa czarę. A do tej pory w ogóle nie korzystalem z płatnych pakietów Polsatu, więc sytuacja jasna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tracer10 napisał:

Wiesz zależy kogo pytasz? Jak pytasz kogoś komu ''wisi'' jakość to dla niego będzie ok, jak pytasz oglądacza streamów na lapku to też będzie ok.

Jak pytasz maniaka porządnej jakości to jest to nie do przyjęcia.

Nie wiem, co jeszcze wg Ciebie trzeba poprawić w C+Online, jeśli chodzi o kanały sportowe. Na Tizenie mam dostęp zarówno do kanałów satelitarnych C+ czy Eleven, jak i do apki C+. Po wprowadzeniu 50fps w usłudze online, ich jakość nie odbiega niczym od kanałów satelitarnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem też C+ Online przez ostatnie 2 dni. Nie wiem czemu twierdzicie że jest słabo. Fakt, niektóre mecze były w 25 klatkach i było to widać, ale większość była w 1080p i 50 klatek i wyglądało to bardzo dobrze. Zdecydowanie lepiej niż viaplay. Np wczorajszy mecz Atletiko Madryt z Atletik Bilbao. Świetna jakość była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

Jakie serwisy sportowe w streamingu są do przyjęcia dla  "maniaka porządnej jakości" ? 

🙂

Mnie nie porwały nawet mecze PL na Prime Video więc dla mnie żaden stream póki co nie spełnia moich wymagań😁

@mingo skoro dla ciebie jakość meczów w streamie C+ jest taka sama jak w przekazie sat to o czym z tobą dyskutować?

Nie jest taka sama i nie siej propagandy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, tracer10 napisał:

No to ja ci powiem po użytkowaniu jednego i drugiego w tym samym czasie.

Obie usługi internetowe to przy streamie sportowym jakościowe dno dna.

Co do oferty filmowo serialowej to niebo a ziemia na korzyść C+.

Nie pytaj o porównania fanboja Viaplay bo to bez sensu.

Nie muszę być fanbojem, żeby wyciągać wnioski na podstawie doświadczenia w użytkowaniu. Na to doświadczenie wpływa testowanie w ostatnim półroczu zarówno Mi boxa, jak i Boxa od C+ oraz Apple tv. Na każdym z tych urządzeń Viaplay, o którym tu mowa "zachowuje się" inaczej z olbrzymią korzyścią dla tego ostatniego urządzenia . I to jest oczywistość. Co do C+ online byłem także szczerym

" fanbojem " tej usługi, nawet kupiłem dedykowany sprzęt, natomiast sam dostawca sprawił, poprzez sposób w jaki traktuje ofertę dla subskrybentów, że obecnie moje zdanie jest raczej negatywne. Jeśli w Viaplay w następnych latach będzie podobnie i nie zaoferuje spodziewanej przez wszystkich jakości, zwyczajnie nie dołoży czegoś co

"zrobi różnicę", to z ich krytyką nie będę miał problemu. Bo jeśli dzisiaj można to co oferują ze spokojem przyjąć jako moim zdaniem - przy wszystkich wadach - pewien początek, etap rozwoju, ale przy tak dynamicznie zmieniającym się rynku, za rok, czy dwa przy olbrzymiej konkurencji, już takie akceptowalne i optymistyczne być nie musi. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tracer10 napisał:

😁

@mingo skoro dla ciebie jakość meczów w streamie C+ jest taka sama jak w przekazie sat to o czym z tobą dyskutować?

Nie jest taka sama i nie siej propagandy.

Może to zależy od urządzenia? Na Tizenie jakość jest zbliżona. Zdarza mi się oglądać mecze na C+ czy F1 na eleven i nie widzę różnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od urządzenia? Z satki oglądasz z deka, a z neta na czymkolwiek byś nie oglądał to jakie ma znaczenie? Nie jest tak samo jak z satki i nawet nie jest blisko. No chyba, że dla ciebie, ale tu już nie mam zamiaru dyskutować.

Nawet jakby @Zuzia zapodała apkę C+ online na kodi😀 i podkręciła to kodi na maksa to nic nie pomoże😀

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam ochoty dyskutować bo na Tizenie jest to zbliżona jakość. Z Twoich postów wynika że nie widziałeś c+online na tym urządzeniu a się wymadrzasz. 

Słabszy sprzęt gorzej sobie radzi że streamem 50fps. Na niektórych android tv tego streama nie da się w ogóle oglądać. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tracer10 napisał:

Od urządzenia? Z satki oglądasz z deka, a z neta na czymkolwiek byś nie oglądał to jakie ma znaczenie? Nie jest tak samo jak z satki i nawet nie jest blisko. No chyba, że dla ciebie, ale tu już nie mam zamiaru dyskutować.

No widzę, że nie rozróżniasz. 

Aplikacja Viaplay na apple tv 4k, a aplikacja na Mi boxa to dwa różne światy i dwa różne wrażenia oraz kompletnie inne oglądanie tych samych treści. Tak samo korzystanie z Viaplay choćby na Xbox series X. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...