Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pawop napisał:

No tak, Viaplay po stracie Premier League... a nie, czekaj...
 

Z taką jakością jak teraz to nikt normalny nie pójdzie do nich dla PL.

Na dziś stream Viaplay ma gorszą jakość niż wiele pirackich, o streamach IPTV nawet nie wspomnę, więc z czym do chętnych wydać zapewne z 50 zeta jak wejdzie PL?

 

Już widzę tabuny kibiców PL oglądających dziś w C+ w b. dobrym przekazie lecących do Viaplay i bulących za divx.😁

 

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tracer10 napisał:

Z taką jakością jak teraz to nikt normalny nie pójdzie do nich dla PL.

 

 

Żebyś wiedział, że znajdą się i pójdą, będą rozpływać się z zachwytów nad usługą oglądając na małych wyświetlaczach.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tracer10 napisał:

Na dziś stream Viaplay ma gorszą jakość niż wiele pirackich, o streamach IPTV nawet nie wspomnę, więc z czym do chętnych wydać zapewne z 50 zeta jak wejdzie PL?

Pirackie to nie wiem, bo nie zaglądam, ale oficjalny kanał Bundesligi daje za darmo pełne transmisje na żywo w 1080p 60 FPS (i dostępne do tygodnia wstecz). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
Godzinę temu, tracer10 napisał:

Już widzę tabuny kibiców PL oglądających dziś w C+ w b. dobrym przekazie lecących do Viaplay i bulących za divx.😁

Włączyłem teraz C+ Sport i leci MUN-NEW. Jakość przekazu podobna do Viaplay.

 

Edit:

Teraz leci hiszpańska GET-ELC i tutaj jakość minimalnie lepsza niż w Viaplay.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dynecik napisał:

No to mnie naciągnęli na 34 zł bo właśnie wróciłem z weekendu sprawdzam maila i widzę, że subskrypcja odnowiona, a rezygnowałem z tego od razu bo wziąłem tylko zobaczyć na własne oczy jak to wygląda.

U mnie rezygnacja także zadziałała nie pobrali mi pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, filip932 napisał:

Na szczęście skoki narciarskie nadal będą w Eurosporcie.Na razie nie wiadomo co zresztą dyscyplin pod egidą FIS.

Całe szczęście Zawody rozgrywane z Szwajcarii  są za darmo na stronie Eurowizji Sport.

Mam pytanie kto będzie produkował sygnał meczy domowych Legi TVP S.A czy Viaplay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, filip932 napisał:

Na szczęście skoki narciarskie nadal będą w Eurosporcie.Na razie nie wiadomo co zresztą dyscyplin pod egidą FIS.

Myślę, że jak skoki (wciąż brakuje potwierdzenia) to i wszystkie zimowe, bo to był warunek FIS, oni chcieli sprzedać pełny pakiet, a Viaplay interesowały tylko skoki, temu prawdopodobnie wygrał Eurosport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Godzinę temu, tracer10 napisał:
Już widzę tabuny kibiców PL oglądających dziś w C+ w b. dobrym przekazie lecących do Viaplay...


Oczywiście, że pójdą i będzie ich całkiem sporo.

 

 

 

54 minuty temu, lakiman napisał:

 

 

 

 

Edytowane przez Sentence
Wycięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Te wszystkie przypadki o których pisano wcześniej (mistrzostwa w siatkówce z 2014 r. itp.) to były sytuacji nie uregulowane prawnie i później je łatano. Stąd dosyć pokaźna dzisiaj (niekiedy nawet zbyt szeroka) lista wydarzeń które muszą być transmitowane za free.

Czego by złego nie powiedzieć o tej władzy, cieszę się z szybkiej reakcji. Mam nadzieję że Viaplay zostanie w ten sposób zmuszony do aneksowania swojej umowy z TVP na mecze Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lakiman napisał:

Przynajmniej przez 30 dni będziesz miał okazję zapoznać się z serwisem.

W styczniu może juz nie być takiej promocji.

Może i jeszcze szybciej. Zależy jak szybko się kapną, że ludzie korzystają np. z wirtualnej karty Revolut i mają co miesiąc kolejny okres za darmo z "nową kartą" podpiętą pod usługę. Handelek w serwisach aukcyjnych kwitnie. Witamy w Polsce! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, aboutreka napisał:

Przelecialem na szybko te nowelizacje i na 1 rzut oka nie widze by art.20b dotyczył Viaplay. Ale moge sie mylic, bo trzeba dokladnie przejrzec nowelizacje. Wieczorem to zrobie.

Wczoraj i dzisiaj w TVP się chwalili, że będzie retransmisja meczu Legii. W jakim celu to w ogóle nadają skoro nie mogą na żywo, a każdy ma dostęp do internetu, to nie mam pojęcia. W dzisiejszych czasach retransmisja meczu, to jakieś nieporozumienie. Miało by to jakieś uzasadnienie jeśli nikt by nie miał dostępu do internetu.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...