Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w rodzinie nie płaci nikt, wszystkie karty poszły w ruch i abo Play/UPC/Vectry. Nawet na forum spływają do mnie propozycje podziału Viaplay nie dziwię się, jestem idealna, bo nie będę blokować sportu :)

I proszę nie pisać o kombinatorstwie, bo promocje Viaplay jak i współdzielenie kont nie są nielegalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy każdym anulowaniu pakietu daję uwagę, że to ze względu na brak Full HD lub 4K więc stosowną informację zwrotną posiadają. I niech robi tak każdy niezadowolony z jakości. Na kłótnie na forum szkoda klawiatury :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to próbnie, oglądam a w zasadzie próbowałem oglądnąć mecz na Xiaomi Mi Box, i tego nie da się oglądać. Wolę nie oglądać meczu niż męczyć oczy takim dziadostwem. Przecież tam nie ma płynnosci, obraz przeskakuje jak klatki. Nie rozumiem jak ktos może napisać, że ma przyjemność z oglądania w takiej jakości. A teraz leci mecz Werderu, poniżej krytyki.

  • Popieram 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to próbnie, oglądam a w zasadzie próbowałem oglądnąć mecz na Xiaomi Mi Box, i tego nie da się oglądać. Wolę nie oglądać meczu niż męczyć oczy takim dziadostwem. Przecież tam nie ma płynnosci, obraz przeskakuje jak klatki. Nie rozumiem jak ktos może napisać, że ma przyjemność z oglądania w takiej jakości. A teraz leci mecz Werderu, poniżej krytyki.
To wina Mi Boxa, a w zasadzie Androida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Arkon napisał:

Tak wracając do meczu Legii w LE, to wydaje mi się, że dziś ogłoszą, że mecze będą w tv publicznej podczas transmisji w TVP Sport spotkania ze Śląskiem.

Prędzej, jeśli już to napisze o tym Kurski na swoim Twitterze... 

Mecz kobiet w lidze angielskiej WHU-AVL wygląda dużo lepiej, niż mecz 2BL.

Zresztą od początku druga Bundesliga wypada na transmisjach live, po prostu gorzej. Pytanie : na ile o tym jak "końcowy produkt" wygląda decyduje samo Viaplay, a ile zależy od realizatora, czy dostawcy sygnału? Bo przecież nie można powiedzieć, że 2BL jest nieprofesjonalna. Wręcz przeciwnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zuzia napisał:

Przy każdym anulowaniu pakietu daję uwagę, że to ze względu na brak Full HD lub 4K więc stosowną informację zwrotną posiadają. I niech robi tak każdy niezadowolony z jakości. Na kłótnie na forum szkoda klawiatury :)

 

Dokladnie to samo robię 😀 Teraz lecę kolejny darmowy miesiąc na następnej karcie platniczej 😀

Spoiler

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Arkon napisał:

Najpierw dostawcy oferują słaby produkt za wygórowaną cenę, a potem zdziwienie.

To, że masz określone zdanie o jakimś produkcie, jeszcze nie oznacza, że należy tolerować tego typu praktyki. Bo tracą na tym przede wszystkim ludzie uczciwi. I w efekcie nowi klienci tracą darmowy miesiąc w całości, albo decyzją platformy jest on zmniejszany.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Toma441 napisał:

Jasne, dziwne że dzieje się tak zwykle po tym, im większa liczba januszy najzwyczajniej w świecie oszukuje dostawców ;)

Viaplay testuje obecnie odbiorców dostarczając n.p. seriale bez j.polskiego, tak że cierpliwy odbiorca dłużej testuje dostawców :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Arkon napisał:

Weź też pod uwagę, że traktują nas jak trzeci świat tak słabą jakością i ceną. Rozumiem, że Tobie się podoba takie traktowanie Polaków? Przecież nawet Eleven ma kanał 4K w pakiecie za 15 zł.

Viaplay ma 4K i ciekawszy repertuar filmowo-serialowy, ale na lepszy rynek. Do niego nie zalicza się Polska, Estonia, Łotwa, Litwa.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Toma441 napisał:

Jasne, dziwne że dzieje się tak zwykle po tym, im większa liczba januszy najzwyczajniej w świecie oszukuje dostawców ;)

W jakim sensie oszukuje? Robi dokładanie to, na co pozwalają warunki promocji ustalone przez Viaplay. Nikt nie łamie zabezpieczeń, nie włamuje się na cudze konta, nie kradnie sygnału.

Jeśli rodzina ma kilka kart to ma prawo je wykorzystać. Jeśli ktoś ma kilka kart, to może je wykorzystać, bo na to pozwala system.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, vigoo napisał:

W jakim sensie oszukuje? Robi dokładanie to, na co pozwalają warunki promocji ustalone przez Viaplay. Nikt nie łamie zabezpieczeń, nie włamuje się na cudze konta, nie kradnie sygnału.

Jeśli rodzina ma kilka kart to ma prawo je wykorzystać. Jeśli ktoś ma kilka kart, to może je wykorzystać, bo na to pozwala system.

Właśnie takie działanie było jedną z kilku przyczyn tego, że netflix zmienił swoje zasady dotyczące okresu próbnego.

1 minutę temu, tracer10 napisał:

Należy tolerować jak najbardziej bo tutaj to Viaplay jest wyłudzaczem pieniędzy od ludzi za badziew.

Jak tego nie rozumiesz i pasi ci ten jakościowy syf na meczach to twój problem.

 

 

Masz rację. Niektórym zawsze będzie się podobało kombinatorstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...