Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i niech mi ktoś powie, że to co wrzucił @supersupreme prezentuje dobrą jakość. Naprawdę poziom akceptacji różni się znacznie pomiędzy nami.

 

Ale żeby nie było, że tylko krytykuję. Płynność mogę pochwalić, przycinek tez nie ma żadnych, z tej strony jest wszystko ok. Ale poza tym po prostu jakość wizualna  jest nie taka jak powinna być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Schalke - Aue. Nieźle się prezentuje. 

Natomiast St Pauli - HSV nieco gorzej, ale(przynajmniej u mnie) żadnych przycięć obrazu nie ma. 

Każdy mecz można sobie "spauzować", "cofnąć". Ogólnie zauważyłem, że cofnąć można jednorazowo o 10 sekund wstecz, natomiast mamy trzy prędkości jeżeli chodzi o przewijanie "od samego początku transmisji" , do punktu "na żywo". W każdym momencie można swobodnie przełączyć między jednym, a drugim spotkaniem.

Aż zajrzałem za okno, czy słońce nadal świeci 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, supersupreme napisał:

tyle bogacze powydawali na swoje telewizory 8k i złote kable HDMI że musza mieszkać na jakiś blokowiskach gdzie można podać sobię rekę z sąsiadem przez okno xD

A ty co w pałacu mieszkasz? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, supersupreme napisał:

mecz Shalke zarówno na 55 calach jak i na komputerze na monitorze 32" wyglada bardzo dobrze na polskim Viaplay. 50 fps robi robote.

plynność jest świetna. Oglądam tak od lat i mówiłem, że jest dobrze... :)

 

 

 

 

Bardzo dobrze? Serio?

Powiedz szczerze, gdybyś nie znał się na piłce nożnej, rozczytałbyś co jest napisane pod logiem w prawym dolnym rogu? ? Napis Bundesligi jest totalnie nieczytelny.

 

Nie jestem w stanie zrozumieć jak na tym forum ludzie potrafili narzekać na jakość tvp4k, mówić że to farsa, a jednocześnie są tu też tacy co mówią, że dzisiejsza transmisja z Viaplay jest świetna. Tak samo nie rozumiem jak można było wytykać Elevenowi 4k które nie było natywne, co z tego? Bundesliga na Eleven na kablówkach w podrabianym 4k miała obraz jak żyleta nawet na 55 calach. Teraz pojawia się Viaplay z umówmy się żenującą jakością i niektórym nawet pasuje. Jak widać standardy każdy ma różne, ale jak na płatną usługę i jedyną legalną drogę do oglądania Bundesligi jakość jest nie do zaakceptowania. Na telefonie lub laptopie można śmiało oglądać, ale 55 cali to porażka.

  • Popieram 5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung 55" 4k z 2017 roku (Tizen) - brak cofania i pauzy (także jak ktoś się spóźni na mecz, to sobie go nie włączy od początku - nagranie dostępne 48h wrzucą pewnie już po meczu). Obraz na meczu Schalke bardzo średni na takim ekranie, ale da się oglądać (to nie VHS na pewno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wyso ale o co ci chodzi, co to za porównania z tvp 4k... na eleven ten napis był tak samo nieczytelny, a obraz o wiele gorszy, wyprany z kolorów...

Just now, tomik1 said:

Gol szybciej od powiadomienia z Flashscore, więc nie jest źle z tym opóźnieniem

Haha, a [beep]e dalej będą pisać o opóźnieniu 90 sekund xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...