Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego takie platformy jak Viaplay, nie mogą zaoferować starych filmów, które w Polsce nie wyszły oficjalnie lub tylko na VHS. Nawet w filmografii wielkich gwiazd, jest wiele fajnych filmów z początku ich kariery, których albo nigdzie nie można znaleźć albo tylko w angielskiej wersji. Mają tylko te masowe filmy, które już dawno każdy widział na Polsacie albo TVN typu "Mission Impossible." 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, the cable guy napisał:

Chcę, ale mam widocznie wyższe standardy.

Bierz życie takim jakie ono jest bo będziesz wiecznie nieszczęśliwy. Też bym chciał, żeby było cacy ale jest jak jest a nawet się jeszcze nie zaczęło a tu lament pod niebiosa. Pożyjemy, zobaczymy. Zresztą i tak wyboru brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BizzareX napisał:

Dlaczego takie platformy jak Viaplay, nie mogą zaoferować starych filmów, które w Polsce nie wyszły oficjalnie lub tylko na VHS. Nawet w filmografii wielkich gwiazd, jest wiele fajnych filmów z początku ich kariery, których albo nigdzie nie można znaleźć albo tylko w angielskiej wersji. Mają tylko te masowe filmy, które już dawno każdy widział na Polsacie albo TVN typu "Mission Impossible." 🤨

Dlatego, że dzisiejszy widz, czyli żyjący Tik -Tokiem itp [beep]ami, nie ogląda takich filmów. Nikomu nie chce się starać dla garstki pasjonatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, aandin napisał:

Jaka jakość będzie to będzie i tak będę oglądał bo przede wszystkim liczy się sport.

Masz rację, a te urocze piksele na TV 65 cali tylko dodają smaczku sportowym emocjom :)

 

 

9 godzin temu, the cable guy napisał:

Właśnie, cena chyba tutaj rzuca się w oczy najbardziej. Bez sportu nikt nie powie, że 34 zł jest kwotą adekwatną. Nawet 19,99 zł bez oferty sportowej to by była przesada. Tylko jak ten sport się zaprezentuje? Czy nie zniechęci słabą jakością i sporym opóźnieniem? 

Piątek będzie dniem próby. Pierwszy mecz i od razu dostaniemy Lewego. :D Ciekawe jak to wytrzymają serwery i jak spodziewaną krytykę zniesie Viaplay. Jeszcze tylko 57 godzin i 13 minut i wszystko się wyjaśni. ;) 

Raczej nic złego nie powinno się stać, w wersjach skandynawskich leci kilka transmisji live i wszystko działa. O jakości już chyba napisano wszystko, ostatnia poprawka to wzrost FPS z 38 na 50. 

 

 

5 godzin temu, BizzareX napisał:

Dlaczego takie platformy jak Viaplay, nie mogą zaoferować starych filmów, które w Polsce nie wyszły oficjalnie lub tylko na VHS. Nawet w filmografii wielkich gwiazd, jest wiele fajnych filmów z początku ich kariery, których albo nigdzie nie można znaleźć albo tylko w angielskiej wersji. Mają tylko te masowe filmy, które już dawno każdy widział na Polsacie albo TVN typu "Mission Impossible." 🤨

W skandynawskiej wersji jest dział Retro, gdzie jest kilkadziesiąt staroci, przekrój od lat 60-tych do lat 90-tych. Dla koneserów również perełki kina skandynawskiego.

 

 

 

Jeszcze podgląd do późniejszego porównania, dzisiejsza piłka :) 

 

nor3.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zuzia napisał:

Masz rację, a te urocze piksele na TV 65 cali tylko dodają smaczku sportowym emocjom :)

 

No i co w zwiazku z tym?Mam nie oglądać ligi,którą śledzę od lat?Widać,że kibicowanie jest Ci obce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Umek napisał:

Przypominam że to przede wszystkim forum technologiczne stad skupiamy się na aspektach technicznych....

Gdzie w tytule tego wątku masz taką informację napisana ? 

Wrzucanie codziennie tego samego (zdjęć z Kodi i do tego oferty nie na nasz kraj ) nic nie wnosi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze! :)

 

Jak nie dam zrzutu, to padnie zarzut, że zmyślam i wcale nie widziałam dynamicznego obrazu jakim jest mecz. Na zrzutach widać kodek, bitrate, FPS, parametry audio - to są wyznaczniki jakości i to dość obiektywne. 

Oglądam też w przeglądarce i apce, ale nie pokazują paramentów. Program do zrzutów jest legalny, wtyczka też. Bardzo solidny kod, nie widzę, żeby ktoś z mających zastrzeżenia zgłosił wady autorowi. Wtyczka dla Viaplay nie bez powodu weszła do oficjalnego repozytorium. Parametry pokazuje prawidłowo i dokładnie, można wstawić z innego programu z TV i będzie to samo, zresztą już były zrzuty z Fire TV. Jestem użytkowniczką  Viaplay, piszę o Viaplay, zrzuty dotyczą Viaplay, wszystko zgodnie z regulaminem. Jak porównywałam do sportowych serwisów  DAZN, Red Bull TV, nie podobało się. Ale żeby nie móc pisać o skandynawskich odpowiednikach? To już chyba przesada. Mam porównywać z TVP Info? :)

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obserwuje internet tu i tam. To nie doczekamy ligi angielskiej w Viaplay. Może ja się nie znam, ale ich marketing to katastrofa, platforma ma słabą ofertę i wątpię że doczeka aż będzie lepsza. 

 

Serio skąd oni się urwali. 

Edytowane przez darius010
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała sytuacja pokazuje z kim Canal przegrywa walkę o prawa..ano z serwisami które potem karmią syfiatą jakością..

jesli tego chcecie to kupujcie.okulary potem się kupi i będzie Ok;)

A jak już raki Amazon czy Biedaplay wyrzuci konkurencje z rynku to za 720p będzie 80zl:)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, BizzareX napisał:

Dlaczego takie platformy jak Viaplay, nie mogą zaoferować starych filmów, które w Polsce nie wyszły oficjalnie lub tylko na VHS. Nawet w filmografii wielkich gwiazd, jest wiele fajnych filmów z początku ich kariery, których albo nigdzie nie można znaleźć albo tylko w angielskiej wersji. Mają tylko te masowe filmy, które już dawno każdy widział na Polsacie albo TVN typu "Mission Impossible." 🤨

Daj im się rozwinąć, na razie oferują jakość sprzed 15 lat, kiedyś dodadzą i stare filmy.

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Codzienne zrzuty z tym samym nic nie wnoszą.
Pisanie przez grupkę tych samych poklepujacych się po ramieniu userów, że jest słaba jakość nic nie wnosi. Tyle, że jak się coś pisze w moją stronę a potem się to kasuje , to tylko jeden user tak robi , bo się boi odpowiedzialności za takie zachowanie.  No cóż , pisałem nie raz , że gra jak właśnie Wy forumowicze temu userowi zagracie.  

Twoje posty jakie to Viaplay jest innowacyjne też nic nie wnosiły. Przyczepiłeś się do tych rzutów, bo to jedyne co ci zostało, jak ludzie piszą o beznadziejnej jakości to milczysz.

  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle…obejrzałem w najlepszej możliwej jakości mecz. Nie wyobrażam sobie by mecz w w płatnym serwisie był w innej jakości niż 4K HDR. Zwyczajnie nie i koniec. To nie 2008… to 2021. Szwedzi albo dajcie porządna jakość albo wypad z baru. Zostawcie to Canal który mimo iż nie musiał dał to co dziś dają takie potęgi jak Sky czy BT. 
Dał to czego Polacy jak widać gdyby nie Canal długo w piłce klubowej by nie zobaczyli.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...