Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jest to czego się obawiałem - jakość w 720p, opóźnienie do 90 sekund. @kingofsouth gdzie ta nowoczesna platforma, bo ja jej nie widzę? Śmiałeś się z Eleven, a tymczasem Viaplay to powrót do przeszłości o jakieś 15 lat. 🤣 Jeśli tak ma wyglądać streaming jako nowoczesny, to chyba jakieś nieporozumienie.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań się pogrążać, czytaj info jakie mają na stronie. Sami piszą że opóźnienie do 90 sekund. Masz też screena na poprzedniej stronie. Jeszcze "głupa" udają z płatnościami, trzeba się prosić żeby łaskawie wycofali subskrypcję jak się chce zrezygnować, bo inaczej będą ściągać środki z karty. Dno, a nie nowoczesna platforma.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Vojthas napisał:

 

 

Polska język - trudna język? Czy po prostu spałeś na lekcjach z czytania ze zrozumieniem?

To ty piszesz o czytaniu ze zrozumieniem - dobry żart.🤣Czego nie rozumiesz? Skoro w taki sposób się zabezpieczają, to jak myślisz czego się spodziewać? Dlaczego nie napisali do 15 sekund? Jeśli we wszystkim jesteś taki naiwny, to współczuję. Z resztą wkrótce się przekonasz jakie będą mieć opóźnienie. Na razie ta platforma, to jest jedna wielka bujda. Czy będzie lepiej - wątpię skoro nawet ich na 1080p nie stać.

@kingofsouth jeśli bundesliga będzie w 720p i powyżej 15 sekund opóźnienie, to nawet nie będę sprawdzał, bo w takim stylu streaming mnie nie interesuje nawet jakby był za darmo.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to większość komentarzy bazuje na tym, co zostało napisane w pliku "Pomoc" na stronie, tłumaczonym "tak sobie" na kilka języków. A nikt jeszcze żadnej transmisji meczu nie widział. To co można ocenić to działanie poszczególnych aplikacji na różnych systemach, bo to widać i ofertę "na start". 

Informacje, które zostały przedstawione muszą być podane możliwie zwięźle i ma to być rodzaj "manuala" Np. kiedy jest mowa o opóźnieniu, to jest napisane wyraźnie, że może ono wynieść "do 90 sekund". I ja to rozumiem w ten sposób, że został opisany maksymalny wariant jego występowania. I żeby było jasne - nikogo nie tłumaczę. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało. Ale kategoryczne ocenianie sytuacji teraz nie ma większego sensu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zakładasz,  że prawdziwy kibic w Szwcji ogląda Viaplay i siedzi przed Flashcore? Bo jak nie siedzi,  to nie jest kibicem ?  Fanatyk i maniak obstawiajacy zakłady będzie to robił.

Kowalski,  weźmie piwsko,  usiądzie na kanapie i będzie oglądał.

Teraz pytanie ogląda więcej fanatyków,  czy Kowalskich mecze z Lewandowskim ? 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, będzie do czego porównać - np. mecz Bayernu 13 sierpnia będzie fta na Sat 1. Wtedy sprawdzimy o ile oszukują. :)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównamy też jakość sat 1 w standardzie SD który nadają od ponad 20 lat do super nowoczesnej transmisji realizowanej przez Viaplay. :) Mam nadzieję że przynajmniej w tym przypadku Viaplay mnie pozytywnie zaskoczy. :)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu próbnym można zrezygnować z usługi?
Tak.



Odpaliłem na szybko kilka filmów i seriali i jakość na oko porównywalna do Amazon Prime. Dużo lepiej niż HBO GO.


Dla mnie jakość obrazu jeśli chodzi o film/ serial jest zadowalająca. Można oglądać na 55 calach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, kingofsouth napisał:

Oczywiście zakładasz,  że prawdziwy kibic w Szwcji ogląda Viaplay i siedzi przed Flashcore? Bo jak nie siedzi,  to nie jest kibicem ?  Fanatyk i maniak obstawiajacy zakłady będzie to robił.

Kowalski,  weźmie piwsko,  usiądzie na kanapie i będzie oglądał.

Teraz pytanie ogląda więcej fanatyków,  czy Kowalskich mecze z Lewandowskim ? 

Nie znam nikogo oglądającego mecz bez zakładu bukmacherskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...