Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Umek napisał:

Do tego ludzie stawiają u bukmachera a tam opóźnień mie ma…wiec mie oszukujmy się nawet u bukmachera się nie postawi bo szlag trafi zabawę 

A ja oglądam go socjalnie będąc w kontakcie ze znajomymi:) @Toma441

Spoko :) każdy ma swoje przyzwyczajenia. O ile uważam, że jakość to podstawa i przyjmuje uwagi użytkowników co do jakości z pokorą :), to uważam, że to "opóźnienie" jest demonizowane... Jeśli ta jakość będzie na dobrym poziomie, to zejdzie to na drugi, albo trzeci plan. Na Euro też miałem opóźnienie i żyje :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Zaokrąglamy 10 tyś ludzi w Polsce ogląda ten mecz. Jaka jest szansa , że oni są z twojej miejscowości z ta apka pod twoim blokiem ? :)

Uwierz mi. Większość osób interesujących się piłką nożną używa apk z wynikami meczów

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie,  to ja sobie myślę,  że ci co chcą sprawdzić usługę zrobią to i podepną kartę i się zarejestrują. Bez czekania,  czy przez miesiąc załapią się na Bundeslige.

1 minutę temu, tomik1 napisał:

Uwierz mi. Większość osób interesujących się piłką nożną używa apk z wynikami meczów

Jaka jest szansa, że z tycg 50 tyś ludzi co oglada dany mecz 10 osob będzie pod twoim blokiem z ta aplikacja. ? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kingofsouth napisał:

Ogólnie,  to ja sobie myślę,  że ci co chcą sprawdzić usługę zrobią to i podepną kartę i się zarejestrują. Bez czekania,  czy przez miesiąc załapią się na Bundeslige.

Jaka jest szansa, że z tycg 50 tyś ludzi co oglada dany mecz 10 osob będzie pod twoim blokiem z ta aplikacja. ? 😁

Większość osób, które znam i interesują się piłką nożną używa aplikacji z wynikami albo sprawdza wyniki u bukmachera. Nikt nie musi mi stać pod domem z aplikacja, bo sam dostanę powiadomienie o bramce.

Edytowane przez tomik1
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kingofsouth napisał:

Oglądał ktoś z was Bundesligę w Viaplay Polska ? 

Czy operacie się na Flashcore? :)

 

Bo oni zamiast oglądać mecz to wertują internet i podsłuch.ują sąsiada. Mając kanały linearne wszystko mają na żywo :)

Edytowane przez wojtmen
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kingofsouth napisał:

Ilu abo ogląda mecz oraz ma włączony Flashcore ? Tak statystycznie jaki to procent abonentów ? Twoim zdaniem :)

Jakbym mięli Hiszpańską czy Włoską to może i nie ma to znaczenia.  BL i Ang grają mecze równolegle. Każdy jak leci BVB i Bayern klika żeby zobaczyć wyniki.  

 

90 sekund to jest dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz powiadomienie na Flashscore że Dortmund zdobywa bramkę, przełączasz na ten mecz. Czekasz, czekasz a tu nic. Idziesz zrobić sobie herbaty/kawy, idziesz do toalety a tu nadal nic. Później Flashscore powiadamia że Dortmund zdobywa drugą bramkę, a Ty jeszcze nie widziałeś pierwszej xD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego ludzie stawiają u bukmachera a tam opóźnień mie ma…wiec mie oszukujmy się nawet u bukmachera się nie postawi bo szlag trafi zabawę 
A ja oglądam go socjalnie będąc w kontakcie ze znajomymi:) @Toma441
Kwestia kilku lat i wszytko pójdzie w streaming. I co wtedy? zapewne buk i aplikacje będą musiały coś z tym zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam taką propozycje odkąd dyskusja już w sumie zakończona mianowicie oglądajcie mecze w Canal + 4K by potem się przełączyć na Viaplay..i wbijcie sobie do głów ze takiego 4K już prędko mie zobaczycie. Mniejsza z opóźnieniem, 40 sekund to nie jest aż tak  dużo ale jakość w 2021 powinna w usługach premium być tylko 4K HDR.

Tyle w temacie. 
Dochodzi do sytuacji jak w UK gdzie w porządnej jakości jest tylko liga angielska i liga mistrzów a reszta to zwyczajny bubel.

@cidik już dziś pracuje się nad technologia niwelującą jakiekolwiek opóźnienia.

Edytowane przez Umek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, darius010 napisał:

Bundesligi pewnie wszystkie, 2 BL pewnie nie pokażą wszystkich. 

Tak dla przykładu. W ostatnią sobotę na cztery mecze 2 Bundesligi na Duńskiej i Szweckiej wersji była transmisja tylko z jednego meczu.

Który również leciał na sat. w niekodowanym Sport 1.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Umek napisał:

..... mianowicie oglądajcie mecze w Canal + 4K by potem się przełączyć na Viaplay..i wbijcie sobie do głów ze takiego 4K już prędko mie zobaczycie. 

Pierw forumowicze niech przygotują karty płatnicze ,  do testowania/ rejestracji jest wymagana. Pamiętajcie nie ma co się oglądać na innych , tylko zakładamy konto i sprawdzamy, czy jest 50 sekund opóźnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...