Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, czerstwy napisał:

Najzabawniejsze że oferta oficjalnie nie wystartowała jest niepełna i wybrakowana a juz nie mają oporów by pobierać opłaty😃

Pewnie system "poboru opłat" już działa. I działa automatycznie dla każdego zarejestrowanego konta. To też część testu. Każdy kto się zarejestrował powinien brać to pod uwagę. Gdybym się zarejestrował, musiałbym się liczyć z tym, że daty biegną i w końcu opłatę wezmą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, czerstwy napisał:

Czyli co ofertę filmowo-serialową juz znamy i jest pełna skoro nie maja oporów do pobierania opłat?

To nie kwestia znajomości oferty, ale tego, że część osób z własnej woli zarejestrowała konta w serwisie i przyjęła na siebie rolę "testerów". Nikt nie gwarantuje im pełnej oferty, ani też tego, że nie zostaną obciążeni opłatami za to z czego już skorzystali. Zresztą były publikowane rachunki, gdzie zdaje się uwzględniono okres próbny. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

To w jakim celu wprowadzili taką możliwość? Pobierać opłatę za niepełna ofertę która dodatkowo jeszcze oficjalnie nie wystartowała? Słabe to trochę. Sporo oferta nie pełna to może niech i opłatę pobierają też nie pełną?😄

Ale nikt nie mówił, że przed startem będzie dostępna pełna oferta za darmo. 

Tak samo jak mają prawo testować usługę, tak samo mają prawo testować pobór opłaty za to co już wyemitowali . Gdyby chcieli robić oficjalne testy za 50% ceny musieliby o tym informować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Toma441 napisał:

Ale nikt nie mówił, że przed startem będzie dostępna pełna oferta za darmo. 

Tak samo jak mają prawo testować usługę, tak samo mają prawo testować pobór opłaty za to co już wyemitowali . Gdyby chcieli robić oficjalne testy za 50% ceny musieliby o tym informować. 

Jakie za darmo skoro pobierają już nawet opłaty? pobierają opłaty powinna być pełna oferta przynajmniej filmowa takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje zdanie jest takie, że każdy kto się zarejestrował  teraz zrobił to na własne ryzyko. I powinien się liczyć z a) niepełną ofertą, brakiem niektórych funkcjonalności b) pobraniem opłaty albo w całości, albo w części. Pomijając czy mi się serwis podoba, czy nie. Po prostu moim zdaniem to jest automat i koledzy założyli konta, które są brane pod uwagę jako pełnoprawne i system naliczył im opłaty po minięciu terminów. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czerstwy napisał:

To  życzę pobrania pierwszej podwójnej za to że śledzisz ich ofertę z krzaków i sie nie ujawniasz.

Trafiłeś kulą w płot. W aplikacji jest opcja, podglądania oferty bez logowania. I tak właśnie siedziłem ofertę. Co do płacenia, to nie mam z tym problemu. Założę konto, opłacę swoją subskrypcję :)

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię was kochani forumowicze i specjalnie dla was wylogowalem się z Viaplay na PS5.
Jak widać na zdjęciach obecna promocja to 30 dni trial.

1162f4bf3ebc3cfb1c3913dfa5486191.jpgae0eaab44326c90fc4befde3b980b1f0.jpg

Jeśli chodzi o moją osobę, to mi pobrało 34 PLN, gdyż rejestrując się 2 lipca miałem promocje 2 tygodnie.
Nie ma co do tego filozoficznych rozważań dopisywać.


  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wszystko jest jasno napisane. Co więcej aby nie pobrało kwoty możne przed upływem 30 dni zrezygnować. 
 
Dokładnie. Pamiętajcie teraz to jest tzw. trial. Oficjalnie Viaplay nie jest dostępne w PL.
Usługa startuje 3 sierpnia i od tego okresu , może być 2 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, czerstwy napisał:

To w jakim celu wprowadzili taką możliwość? Pobierać opłatę za niepełna ofertę która dodatkowo jeszcze oficjalnie nie wystartowała? Słabe to trochę. Sporo oferta nie pełna to może niech i opłatę pobierają też nie pełną?😄

Ponieważ użytkownik sam z własnej woli się zarejestrował przed oficjalnym startem usługi, a apka działa na terenie całej UE. Developer zwyczajnie zapomniał włączyć reguły na PS oh cała tajemnica ;) . Z automatu system wykrył polskie IP i załadował spolszczony interfejs pod dany region. W  Polsce nie ma osób ze Szwecji ? Oni też przecież mogą korzystać z apki  :) , twoje podejście jest tylko i wyłącznie regionalne a nie globalne. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jackpol napisał:

Ponieważ użytkownik sam z własnej woli się zarejestrował przed oficjalnym startem usługi, a apka działa na terenie całej UE. Developer zwyczajnie zapomniał włączyć reguły na PS oh cała tajemnica ;) . 

 

Dokładnie. Chciałem to się zarejestrowałem na własne ryzyko. Oczywiście nie mam teraz pretensji do Viaplay. 

Zreszta jest adnotacja:

Rejestracja możliwa 3 sierpnia. 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...