Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czerstwyzauważyłem teraz w wywiadzie z zawodniczką freeze kilkusekundowy a poza tym na tizenie dało się oglądać. Nie musiałem wchodzić i wychodzić z meczu czy apki. A jeśli chodzi o lapka czy PC to jak już jestem zmuszony tam oglądać to oglądam przez KODI bo na przeglądarkach windowsowych mam tylko SD a przez KODI jest HD  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gizior89 napisał(a):

A jeśli chodzi o lapka czy PC to jak już jestem zmuszony tam oglądać to oglądam przez KODI bo na przeglądarkach windowsowych mam tylko SD a przez KODI jest HD  😉

Pod Linuksem mam w przeglądarce wyższą rozdzielczość niż Ty pod Windows, także jakiś błąd z wejściem na wyższy profil musisz mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czerstwy napisał(a):

Sam  przeczytaj ze zrozumieniem. Skoro C+ traktował ludzi jak .....  bo pokazywał to do czego miał prawa czy ewentualnie rezygnował z jednego czy dwóch spotkań. To jak traktuje ludzi Viaplay dając wszystko ale w takiej jakości? 

Zmierzam do tego, że obaj nadawcy nadają się do wyrzucenia z Polski. Nie bronię Viaplay, ale jeśli już tak usilnie chcesz ze mną wejść w polemikę z Viaplay (do czego w ogóle nie odnosiłem się w swoim poście), to już lepiej oglądać mecze w 720p (pomijając ich zwiechy serwerów) niż w ogóle jak udowadniał to przez lata C+, gdzie przez lata nawet nie chciał pokazywać retransmisji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dla kogo? Chyba dla ciebie😂 Jak czegoś wcześniej brakowało to spotkań najsłabszego wyboru. To co dla większości najciekawsze było i w lepszej jakości pomimo że to było kilka lat wstecz. Teraz ludzie mają nawet i 75-85 cali przekątne ekranu i mydło. Od czasu gdy sie pojawił Viaplay to nawet jednego meczu nie było w dobrej jakości. Gdy się włączy np Ekstraklasę w 4K i po chwili zmieni na Viaplay i PL to aż się oglądać nie chce pomimo że poziom sportowy znacznie wyższy. Gdy ten zły C+ nadawał PL to oglądałem więcej PL teraz ograniczyłem znacznie ogladanie pomimo są tak wspaniali i pokazują wszystko. Tylko co z tego jak po zmianie z innych serwisów aż się oglądać odechciewa. Mecz oglądany w retransmisji? Dla mnie to jakiś kiepski żart.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, meczów z TOP 4 drużyn Premier League nie było w C+, jak grały o 16:00 naszego czasu w soboty, jak był ban. Nie brałem tego wybrakowanego produktu.

Teraz mamy wszystko. Przez dłużej niż pandemiczny sezon.

Też co chwilę zrywa Wam mecz piłki ręcznej Polska Rumunia? " Coś poszło nie tak"?
Oglądałem i nie zrywało, zainwestujcie sobie w internet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kisiel95 napisał(a):

 

Oglądałem i nie zrywało, zainwestujcie sobie w internet.

To jakie parametry techniczne internetu są zalecane do Viaplay? 😀 

@_Artek_ i jak nie zrywa ci streamingu?  😜  :-D

Przecież na taki kontent  w eksluzywnym 720 p wymagany jest nie byle jaki internet.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, tyrla napisał(a):

🤣 To teraz chyba trzeba mieć osobny Internet dla Viaplay :D 

Ta   moim przxypadku 300 mega to mało😂 Pomimo że inne serwisy działaja bez takich problemów. Ale całe szczęscie za jakiś czas PL nie będzie za 10zł i nie będzie już takich komentarzy ekspertów🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne że jak zrywa to pisze o tym wiele osob z różnymi internetami😂 Wczoraj ewidentnie nie była to wina internetu bo po zacięciu obraz już nie wracał tylko trzeba było wyjść i wejść w transmisję. A najzabawniejsze że już nie raz oglądałem na wyjeżdzie mecz gdzie było mniej niz 10 mega i było dobrze a bywa że zacina na 300 mega😂

12 minut temu, domin107 napisał(a):

 

 

A ciekawe co byś napisał jakby się okazało, że @marcin7650 ma lepszy internet niż ty.

No to też by się znalazła jakaś teoria. Spokojnie na wszystko jest przygotowany🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, domin107 napisał(a):

Tak, tak, wiemy na pewno nie wina VPL XD

 

A ciekawe co byś napisał jakby się okazało, że @marcin7650 ma lepszy internet niż ty.

 

 

Mój internet to aż 😛 100 mb/s. Nie potrzebuję szybszego. Używam go tylko do przeglądania stron i do streamingu. Na wszystkie serwisy wystarcza, tylko nie na Viaplay 🤣🤣🤣. Choć mam 10x szybszy niż przez Viaplay rekomendowany 😅.

Pozdro 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Viaplay ma problemy techniczne z transmisjami meczów NHL, bowiem dziś chciałem włączyć mecz Dallas Stars - Detroit Red Wings, gdzie Gwiazdy z Texasu wygrali 6:3 z "Czerwonymi Skrzydłami". I właśnie problem jest taki że nie dało się uruchomić. Widziałem też że wśród kategorii z wydarzeniami sportowymi nie ma National Hockey League. Czyżby kłopoty techniczne czy specjalnie tak zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2023 o 17:18, kisiel95 napisał(a):

Przeczytaliście jakiś komentarz gościa i robicie pierdyliard dywagacji. Gdzie to jest w raporcie Viaplay? Żałosne.
 

Ta 20 zeta? Dla człowieka z ulicy bez umowy? Nie kompromituj się. To może napisać, że Viaplay jest za 10 zł bo za tyle mam?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To ważny sygnał w temacie polskiego oddziału, który ma funkcjonować do połowy 2025 roku. Przejęcie go w przyszłości przez C+ wygląda na najprostszy scenariusz do realizacji."

 

Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. Nie po to Viaplay oddaje prawa na wolny rynek, by C+ miał w przyszłości przejmować polski oddział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne @Gizior89 tak będzie. Jeszcze może się okazać że ich przejie Play😂

2 godziny temu, vigoo napisał(a):

 

 

Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. Nie po to Viaplay oddaje prawa na wolny rynek, by C+ miał w przyszłości przejmować polski oddział.

Może nie mają zamiaru płacić tyle na ile się zgodził Viaplay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...