Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Zuzia napisał(a):

Kupuję usługę, by móc korzystać z wybranych treści. Co mi z tego, że VP działa jak polskich tłumaczeń jak nie było tak nie ma. I proceder trwa w najlepsze, trzy odcinki właśnie dodanego serialu "Then You Run" oczywiście tylko po angielsku. Podobnie film "Blue Valentine". A skoro już z C+Online porównywać, to tam nie ma problemu z brakiem tłumaczeń, a bibliotekę VOD mają kilka razy większą.

Poza 2 serialami (1 sezony) ich oryginalne seriale to nie moja bajka- kompletnie mi nie przypadły do gustu. Dotyczy tych przetłumaczonych. Ciężko w tym serwisie trafić na dobry serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Arsenalu -Man United ma ostro przycięty bitrate. Boisko jest tak rozmyte ,że wygląda jak z rozgrywek A-klasy.  Na zbliżeniach to już prawdziwy dramat. Pikseloza aż wypala oczy.  Kiedyś tak wyglądała Polonia 1 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Gizior89 napisał(a):

@kisiel95wiemy wszyscy, że jesteś zażartym obrońcą VP ale jak już krytykujesz c+ to napisz może co nie działa bo u mnie c+sporty działają

Kolejna sprawa że jak C+ nie działa przez internet to działa na satelicie😂 A Viaplay jak nie działa przez internet to jaka jest alternatywa?🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Zuzia napisał(a):

Kupuję usługę, by móc korzystać z wybranych treści. Co mi z tego, że VP działa jak polskich tłumaczeń jak nie było tak nie ma. I proceder trwa w najlepsze, trzy odcinki właśnie dodanego serialu "Then You Run" oczywiście tylko po angielsku. Podobnie film "Blue Valentine". A skoro już z C+Online porównywać, to tam nie ma problemu z brakiem tłumaczeń, a bibliotekę VOD mają kilka razy większą.

@Zuzia - nasz forumowy kolega @kisiel95 już dawno wyjaśnił dlaczego tak jest. Nadawca chce poprawić Twoją znajomość języków skandynawskich - stąd ten brak tłumaczeń. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 minut temu, Pukus napisał(a):

U mnie na Samsung Tizen jakość ok 

Faktycznie na apce na Tizenie jest nieco  lepiej.  I nawet da się oglądać Bo na Androidzie dziś wszystko się sypie ( łącznie z wcześniejszą awarią C+ Online )

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kisiel95wiemy wszyscy, że jesteś zażartym obrońcą VP ale jak już krytykujesz c+ to napisz może co nie działa bo u mnie c+sporty działają
Pisałem w CANAL+ Online, akurat skrytykuje Viaplay, bo Arsenal MU na 32 calach z bliska nienajlepiej.

Poza tym można ściągnąć przez KODI napisy pewnie, więc żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kisiel95 napisał(a):

Poza tym można ściągnąć przez KODI napisy pewnie, więc żaden problem.

VP daje wszystko w VOD w 25 klatkach więc napisy muszą być dopasowane do tego klatkażu. Pomijam już kwestię, że dla różnych skandynawskich produkcji brak takowych. Zresztą nie po to kupuję usługę przeznaczoną na nasz rynek, aby ściągać sobie napisy, bo VP czyni dziadowskie oszczędności na tłumaczeniach akurat. Na to powinien być paragraf, a tak czują się bezkarni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zuzia napisał(a):

VP daje wszystko w VOD w 25 klatkach więc napisy muszą być dopasowane do tego klatkażu. Pomijam już kwestię, że dla różnych skandynawskich produkcji brak takowych. Zresztą nie po to kupuję usługę przeznaczoną na nasz rynek, aby ściągać sobie napisy, bo VP czyni dziadowskie oszczędności na tłumaczeniach akurat. Na to powinien być paragraf, a tak czują się bezkarni.

 

 

W minionym sezonie troszkę z Viaplay korzystałem ze względu na Ligę Konferencji, ale teraz nawet nie kupuje, bo przy ich problemach finansowych to raczej podzielą się tymi prawami (pewnie z TVP). 

Druga w kolejności, zaraz po Netflixie, najdroższa usługa streamingowa w naszym kraju, a nawet takich podstaw nie potrafią ogarnąć. 

Najlepszym przykładem niech będzie podejście do tłumaczeń magazynów ligowych. CANAL+ potrafił wszystko tłumaczyć, Viaplay nie widzi sensu by kiedykolwiek je przetłumaczyć. 

To samo było z tłumaczeniem wywiadu Ronaldo - chyba prawie tydzień trwało tłumaczenie. TVN24 wywiad z księciem Harrym - przetłumaczony - pokazał w 24 godziny.

 

Niech już znikają stąd i zostawią Viaplay Select, np. w CANAL+. I bye, bye. Tęsknić nie będziemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, k05 napisał(a):

Niech już znikają stąd i zostawią Viaplay Select, np. w CANAL+. I bye, bye. Tęsknić nie będziemy. 

Właśnie, niech dadzą to innym, wtedy podstawy takie jak tłumaczenia będą zapięte na ostatni guzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W minionym sezonie troszkę z Viaplay korzystałem ze względu na Ligę Konferencji, ale teraz nawet nie kupuje, bo przy ich problemach finansowych to raczej podzielą się tymi prawami (pewnie z TVP). 
Druga w kolejności, zaraz po Netflixie, najdroższa usługa streamingowa w naszym kraju, a nawet takich podstaw nie potrafią ogarnąć. 
Najlepszym przykładem niech będzie podejście do tłumaczeń magazynów ligowych. CANAL+ potrafił wszystko tłumaczyć, Viaplay nie widzi sensu by kiedykolwiek je przetłumaczyć. 
To samo było z tłumaczeniem wywiadu Ronaldo - chyba prawie tydzień trwało tłumaczenie. TVN24 wywiad z księciem Harrym - przetłumaczony - pokazał w 24 godziny.
 
Niech już znikają stąd i zostawią Viaplay Select, np. w CANAL+. I bye, bye. Tęsknić nie będziemy. 
Mów za siebie, za taką cenę (spod lady/bez boxa akurat mam 30 zł z tv bo ktoś potrzebuje z rodziny, pomieszkiwałem tam, też macie oferty spod lady w C+), która tłumaczyłem na priv, to nie ma czego się spodziewać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Woocash napisał(a):

Jak ktoś potrzebuje to mam kod rabatowy Viaplay dający dostęp do usługi w cenie 35zł mieś (przez 3 mieś. trzeba aktywować do 06.09) priv.

Nieaktualne kod znalazł nabywcę.

 

Ma ktoś może jeszcze taki kod na zbyciu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...