Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Zuzia napisał:

W niektórych dynamicznych scenach widać niedobór bitrate.

 

BITRATE.jpg

Bo podniesienie bitrate to są dodatkowe koszty. Zmiana z 5Mb/s na 8Mb/s to o 30% taka transmisja zajmie więcej miejsca na serwerach. Dobrze że dają chociaż 1080p.

Podejrzewam że gdyby nie duża krytyka jakości Viaplay w różnych mediach ( w tym także na tym forum ) to pewnie niektóre transmisje które dali w 1080p jak i dzisiejsza gala KSW byłyby w 720p.

A tak odnośnie tego zdjęcia to przypomniała mi się krytyka niektórych ( chyba nawet piszących w tym temacie ) Eleven Sport za ,,ramki bukmacherskie".

Teraz już to nie przeszkadza ? A tak się cieszyli że na Viaplay tego nie będzie...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mara68 napisał:

 

A tak odnośnie tego zdjęcia to przypomniała mi się krytyka niektórych ( chyba nawet piszących w tym temacie ) Eleven Sport za ,,ramki bukmacherskie".

Teraz już to nie przeszkadza ? A tak się cieszyli że na Viaplay tego nie będzie...

Kolego, nikt nie myślał, że KSW będzie na Viaplay. Taka malutka różnica. 

Nawet wam w główkach nie pomyślało się, że kiedyś KSW będzie tutaj. 

Tyle w temacie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, all999 napisał:

Tam coś trzeba ekstra ustawić, bo u mnie w ogóle nie wchodzi na wysoki profil. Idzie w 720 i 25.

 

 

Tak, ale ustawia się to raz i potem zawsze wchodzi na najwyższy dostępny profil.

 

canal1.jpg

 

To pod Kodi, w ustawieniach wtyczki Viaplay.

Apka to inna historia, bo wybiera jakość z automatu.

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, all999 napisał:


 

 


Tam coś trzeba ekstra ustawić, bo u mnie w ogóle nie wchodzi na wysoki profil. Idzie w 720 i 25.
 

Tak w ustawieniach wtyczki jaki ma stream wybierać, żeby wybierało najwyższy dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma ale tragedii też nie. Wygląda całkiem ok ale kilka razy bufarowało mi stream. Chyba, rzeczywiście nie ma co liczyć na więcej niż 5 mega bitrate. Akurat do KSW tyle wystarcza ale do piłki jest to ZDECYDOWANIE za mało. Dzisiaj jedyne co mogę zarzucić to to, że ze 3 razy się zatrzymało i chwilę bufarowało. Poza tym ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Zuzia napisał:

KSW jest dokładnie w takiej samej jakości u Skandynawów i Litwinów.

Niby mówią że dostęp do tej gali tylko na Viaplay a na KSWTV PPV też można wykupić dostęp za 40zł.

Ciekawe czy mają dużo chętnych. W Viaplay wykupując np. dzisiaj można mieć za 34zł. dostęp do dwóch gal. Następna jest 15 stcznia 2022.

Ciekawe czy w tej cenie dali lepszą jakość.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...