Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czyżby mecze w otwartym okienku miałaby być dostępne również w UPC TV Go?

Teraz leci w kółko reklama Viaplay, co ciekawe w Full HD, a nie jak reszta kanałów UPC TV Go w 720p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kingofsouth napisał:

Parametry Viaplay na Mix Box S

e029c726631058e5d68a70ce2fc4519e.jpg

 

Właśnie, bitrate ok. 7 Mb/s więc wyższe niż daje u siebie samo Viaplay tylko jakoś nieładnie wygląda.

 

galeria.jpg

 

galeria2.jpg

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czytnik napisał:

na moich 55" wygląda to marnie , więc nie przekupią mnie tym miesiącem darmowym i nie dam 34 zł za takie coś

U mnie  przystawka podłączona do TV w sypialni (32 calowy TV)  idealnie do spania. 

Tak wiem , komuś się to nie musi podobać. Na 55 calowym TV oglądam DAZN w salonie, gdyż brakuje mi wejść HDMI w TV :P 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy cytat:

 

"Takie sytuacje się zdarzają. Zdarzały się nam, zdarzały się Polsatowi, zdarzały się wszystkim istotnym emitentom, którzy robią coś w PPV. Bo to zawsze jak robisz coś dużego w PPV, to jesteś na granicy technicznych możliwości, które są dostępne na świecie. Takie rzeczy się zdarzają, ale zdarzają się incydentalnie. Ludzie wyciągają wnioski i lepiej zabezpieczają się na taką ewentualność. Takie coś zdarzało się wielokrotnie i UFC."

 

Cóż, może tego człowieka z branży posłuchasz... ;)

Albo ze swoją wiedzą i podejściem zrobisz bezawaryjny serwis? To też byłoby ciekawe.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bgmnt napisał:

Ciekawy cytat:

 

" Takie rzeczy się zdarzają, ale zdarzają się incydentalnie. Ludzie wyciągają wnioski i lepiej zabezpieczają się na taką ewentualność. Takie coś zdarzało się wielokrotnie i UFC."

 

Cóż, może tego człowieka z branży posłuchasz... ;)

Jego pieniądze więc jak będzie chciał to może dawać viaplay nawet i sto pięć razy szansę.

To w końcu one się zdarzają incydentalnie czy wielokrotnie?

Jeżeli chcesz mi cokolwiek tłumaczyć to poproszę wytłumacz mi to

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cidik napisał:
2 godziny temu, Zuzia napisał:
 
Właśnie, bitrate ok. 7 Mb/s więc wyższe niż daje u siebie samo Viaplay tylko jakoś nieładnie wygląda.
 
galeria.jpg
 
galeria2.jpg
 
 

zawsze powtarzam że bitrate to tylko cyferki, a liczy się źródło. Ale tutaj każdy ma fobie na te właśnie cyferki

Bitrate jest tak samo ważne jak źródło, kodek itd. Wszystko to są składowe jakości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mara68 napisał:

Studio przed meczem Legia-Spartak jest w 1080p. Pewnie też mecz będzie w FHD.

Może ktoś sprawdzić jaki jest bitrate ? Mam wrażenie że jakby dali trochę więcej niż 5 Mb/s.

Jest Full HD i 5 Mb/s.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stabilne serwery to w sporcie na żywo postawa pokazał to Amazon na Premier League i wyglądało to pięknie. Viaplay rownież ma stabilne serwery(nie licząc awarii)😁tylko musi podnieść bitrate i będzie rownież dobrze. Co do Canal+ to tam pływa bitrate dlatego rownież słabo to wyglada😞Dlatego kluczem do sukcesu jest stabilne serwery i około 10 Mb/s bitrate to większość będzie zadowolona😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, cidik napisał:

opóźnienie Viaplay względem TVP2 z satelity całe 5 sekund. Gdzie ci co w kółko powtarzają o 90 sekundach emoji23.png

Opóźnienie Viaplay ( Apple Tv ) do TVP-2 z naziemnej ok. 15s.

TVP-2 na satelicie retransmituje Polsat. U nich jest większe opóźnienie niż np. na TVP-1 które retransmituje Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dixente napisał:

 

To w końcu one się zdarzają incydentalnie czy wielokrotnie?

Jeżeli chcesz mi cokolwiek tłumaczyć to poproszę wytłumacz mi to

To proste. Kawulski powiedział mniej więcej tyle, że awarie zdarzają się i jest to także kwestia skali. Im większy rozmach przedsięwzięcia, tym częstotliwość wystąpienia jakichkolwiek problemów może być większa, przy jednoczesnym maksymalnym wykorzystaniu zasobów. Co nie zmienia faktu, że  biorąc pod uwagę właśnie te dwa czynniki są to jednak niepożądane incydenty. A nie np. świadome działanie na szkodę klienta. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...