Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy oferta tych programów typu reality będzie rozszerzana? Kiedyś na Domo+ leciały "Transakcje za milion dolarów" z LA i NY, pomijając te denne scenki z udziałem agentów, to jak ktoś interesuje się nieruchomościami, architekturą lub wystrojem wnętrz, to mógł trafić na coś naprawdę przyjemnego dla oka. Pamiętam, że edycji z Nowego Jorku nie pokazywali po 3 sezonie, w Viaplay z kolei są sezony 7-9, nie ma Los Angeles i zastanawiam się, czy jest szansa na wrzucenie sezonów 4-6 z NY i reszty, bo np. Miami w ogóle nie było w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2021 o 16:35, Toma441 napisał:

Akurat identyczne partnerstwo jest w Szwecji na oryginalnej platformie Viaplay. Nie ma tu żadnej sensacji i powodów do szukania "dziury w całym".

Dla mnie to sygnał, że w każdym aspekcie, konsekwentnie oferta, zapewne z czasem będzie przypominała to co proponuje główny serwis.

Z ciekawości sprawdziłam co tam Szwedzi mają u siebie w tej kategorii. Co prawda nie cenię tego typu produkcji, ale może kogoś to zainteresuje.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś weszły 3 części Dziennika Bridget Jones, a skoro już dodają filmy bardziej klasyczne, które mają swoje kontynuacje, to nie pogardziłbym przed świętami cyklem Szklana Pułapka, który też jest na oryginalnym Viaplay. 
Nie mają umowy z Foxem, także nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2021 o 19:12, Pawop napisał:

 

Generalnie jako Viaplay mają, bo te filmy są w szwedzkiej wersji, jeśli w listopadzie pojawi się np. New Amsterdam, a jutro seriale z rodziny Chicago, to myślę, że Szklana Pułapka jest możliwa. 

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Toma441 napisał:

Generalnie jako Viaplay mają, bo te filmy są w szwedzkiej wersji, jeśli w listopadzie pojawi się np. New Amsterdam, a jutro seriale z rodziny Chicago, to myślę, że Szklana Pułapka jest możliwa. 

Nie jest możliwa, bo nie mają umowy z Foxem. Już Ci @Pawop pisał. 

Seriale to inna kwestia zupełnie. 

 

Idąc Twoim tokiem myślenia to CANAL+ ma Warner Bros. Co prawda we Francji. No ale "generalnie" mają. 

Tylko co to zmienia dla rynku w Polsce? Odpowiedź jest prosta - nic. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jako Viaplay mają, bo te filmy są w szwedzkiej wersji, jeśli w listopadzie pojawi się np. New Amsterdam, a jutro seriale z rodziny Chicago, to myślę, że Szklana Pułapka jest możliwa. 
Wszystko co wymieniłeś to Universal, także Szklana Pułapka nie jest możliwa, co bardzo ładnie uzasadnił @kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyć kopii o fakty nie zamierzam. Na razie wygląda to tak, że Viaplay chce mieć bardzo bliźniacze oferty we wszystkich swoich krajach i widać, że idzie tym torem konsekwentnie, także w Polsce. 

 

W kontekście licencji znalazłem jeszcze jedno ciekawe info o funkcji aplikacji, która chyba nie jest u nas stosowana :

IMG-20211030-195426.jpg

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Toma441 napisał:

Generalnie jako Viaplay mają, bo te filmy są w szwedzkiej wersji, jeśli w listopadzie pojawi się np. New Amsterdam, a jutro seriale z rodziny Chicago, to myślę, że Szklana Pułapka jest możliwa. 

Chłopie, ty wypisujesz takie brednie, że głowa mała. Co ma Szwecja do Polski?!

Podam ci przykład. Serial "Przyjaciele" do grudnia 2020 był dostępny w Polsce na Netflixie - bo zakończeniu licencji zniknął w Polsce z Netflixa i wrócił do HBO GO. Tymczasem, jak byłem parę tygodni temu we Lwowie, to u nich na Netflixie serial "Przyjaciele" był nadal dostępny. Zrozum, że kontrakty z wytwórniami i tym samym prawa do konkretnych filmów/seriali rozkładają się w różnych krajach inaczej. Dowiedz się więcej na ten temat i dopiero potem wypisuj swoje "złote myśli".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, CashBackPlease napisał:

Chłopie, ty wypisujesz takie brednie, że głowa mała. Co ma Szwecja do Polski?!

Podam ci przykład. Serial "Przyjaciele" do grudnia 2020 był dostępny w Polsce na Netflixie - bo zakończeniu licencji zniknął w Polsce z Netflixa i wrócił do HBO GO. Tymczasem, jak byłem parę tygodni temu we Lwowie, to u nich na Netflixie serial "Przyjaciele" był nadal dostępny. Zrozum, że kontrakty z wytwórniami i tym samym prawa do konkretnych filmów/seriali rozkładają się w różnych krajach inaczej. Dowiedz się więcej na ten temat i dopiero potem wypisuj swoje "złote myśli".

Twoich aluzji od dawna nie czytam "chłopie", bo język którym się posługujesz, styl wypowiedzi zwyczajnie obraża moją inteligencję, więc daruj sobie. 

Edytowane przez Toma441
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Toma441 napisał:

styl wypowiedzi zwyczajnie obraża moją inteligencję

Powiem ci, że z tą "inteligencją" to ostro pojechałeś :-)

Jak sobie zestawię wątpliwy "poziom" twoich postów z zacytowaną powyżej wzmianką o "inteligencji", to muszę stwierdzić, że mocno sobie schlebiasz ;)

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, czerstwy napisał:

Nie czytasz a odpowiadasz na jego posty?

Wyjątek potwierdza regułę. Poza tym post był skierowany bezpośrednio do mnie. A temat uważam za zamknięty, bo szkoda niedzieli i wątek też został wyjaśniony wyżej przez innych w dużo spokojniejszy sposób i bez wycieczek osobistych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Toma441 napisał:

Wyjątek potwierdza regułę. Poza tym post był skierowany bezpośrednio do mnie. A temat uważam za zamknięty, bo szkoda niedzieli i wątek też został wyjaśniony wyżej przez innych w dużo spokojniejszy sposób i bez wycieczek osobistych. 

Tak czy siak będziesz tu dyżurował czy to niedziela czy poniedziałek.A tylko czytać to trochę nudno trzeba i cos napisać

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freiburg-Stuttgard ale sam musiałem szukać w internecie.Mecz z tego co widzę odziwo trzeciej z trzynastą w tabeli.Nie śledzę tej ligi i nie wiedziałem że Freiburg jest tak wysoko a taki Lipsk tak nisko. Ja osobiście jak ogladałem to mecze tylko Bayern,Borussie i wspomniany Lipsk o ile nie kolidowały z innymi ligami.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, BizzareX napisał:

Widzę że Viaplay pozazdrościło Eleven derbów Europy, i teraz bez przerwy katują reklamą " zobacz derby Badenii - Wirtembergii

Czego nie rozumiesz?Jeżeli grają drużyny z jednego regionu to są derby.Obojętnie czy w Anglii,Polsce czy w Rosji:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...