Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie często  tu się zdarza, by ktoś polecał z oferty programowej Viaplay.

Chętnie rzucę okiem na ten tytuł.

Mi tylko podobały się 2 seriale: "Head" 1 sezon ( )drugi to strata czasu) i 1 sezon " Billy the Kid".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, rafal761 said:

No to rzuć jakieś tytuły, chętnie skorzystam. 

Nie wiem jaka tematyka Cię interesuje, ale idąc szeroko to chociażby "Odpowiednik", "Endeavour", "Dynastia Tudorów", "Downton Abbey", "Parks&Recreation", "Superstore", "The Office", "Community" itd ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2023 o 10:24, rafal761 napisał(a):

Bardzo w moje serialowe gusta trafił kryminał "Most nad Sundem". Polecicie coś równie dobrego? Bo nie chce mi się tracić czasu na jakiś [beep]. Z góry dzięki!

 

Również mega mi się spodobał Most nad Sundem więc po skończeniu odpaliłem Filmweb i następnym kryminałem wg oceny dostępnym na Viaplay był serial "Forbrydelsen", "polski" tytuł The Killing. nie pomyl z wersją amerykańską, która też nosi nazwę "The Killing".

Właśnie skończyłem pierwszy sezon tego Forbrydelsen, który jest mega dobry i wciągnął mnie tak samo jak Most nad Sundem. Polecam

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piterk10 ja oglądałem "The Kulling" jeszcze na Ale Kino+ chyba z 10lat - tę oryginalną wersję- skandynawską. Serial mi się bardzo podobał. Z szczególnym naciskiem na pierwszy sezon. Kto nie widział, to polecam.

Amerykańskiej wersji nie widziałem, głównie dlatego, że spodziewałem się, że będzie to pewnie kalka oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, piterk10 napisał(a):

 

Również mega mi się spodobał Most nad Sundem więc po skończeniu odpaliłem Filmweb i następnym kryminałem wg oceny dostępnym na Viaplay był serial "Forbrydelsen", "polski" tytuł The Killing. nie pomyl z wersją amerykańską, która też nosi nazwę "The Killing".

Właśnie skończyłem pierwszy sezon tego Forbrydelsen, który jest mega dobry i wciągnął mnie tak samo jak Most nad Sundem. Polecam

Dzięki bardzo, właśnie kiedyś, gdzieś czytałem o tym serialu i nie mogłem sobie przypomnieć tytułu. Będzie oglądane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawop napisał(a):
W dniu 12.06.2023 o 19:30, domin107 napisał(a):
Będzie serial dokumentalny o sprawie Iwony Wieczorek. 
 
Ciekawe czy będzie polskie tłumaczenie.
 
https://media2.pl/media/169417-Viaplay-zapowiada-nowy-serial-dokumentalny.-Sprawa-Iwony-Wieczorek.html

To jest polska produkcja

Ktoś tu ironii nie wyczuł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...