Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy z tcm im sie nie obsunelo wylaczenie o pare dni(pamieta ktos kiedy dokladnie)? Czy to nie przedluza okresu wypowiedzenia skro stan faktyczny wylaczenia kanalu mial miejsce pozniej?

 

Na dobry adres wyslalem wypowiedzenie?

ITI Neovision Sp. z o.o.

ul. Josepha Conrada 37

31-357 Kraków

 

Bo w koncu nie wiem, na umowie jak patrze jest inny i nie wiem czy sie nie przyczepia o to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadzwoniłem do nich i zapytałem czy ze względu na wycofanie kanałów cn boomeranga i tcm mogę zrezygnować z umowy i od tego czasu miałem z cztery telefony. Obecnie mam pakiety za 54 zł i 9,9 za n film. Na początek zaproponowali mi npremium za 20 pln więc podziekowalem. Potem za wszystkie pakiety z filmboxem i npremium z hbo na 7 miesięcy za 79 zł. I ostatni telefon to na początku zaproponowali mi wszystkie pakiety za 54 zł i nowa umowę na 18 miesięcy. To ja na to za to ta sama oferta co mam teraz i jeszcze umowa dłuższa. To konsultant zaproponował mi wszystkie pakiety tematyczne za 48 zł i umowę na 12 miesięcy licząc od lutego tego roku. Czyli taniej niż płace obecnie i to bez wysyłania wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie w sprawie usunięcia z oferty tych kilku programów.Po kilku dniach zadzwonili do mnie czy nie chcę zmienić swojej dezyzji.Odparłem,że nie.Wtedy pani konsultant odparła,że umowa zakończy się dnia 31.01.2012r,a sprzęt zdać w punkcie do 14lutego.Zapytałem,czy w związku z tym wyślą mi dodatkowo potwierdzenie,więc konsultantka odpowiedziała,iż sama rozmowa którą ze mną prowadzi jest potwierdzeniem rozwiązania w/w umowy.Więc czy ktoś może mi dopowiedzieć czy to jednak wystarczy i mam czekać na wyłączenie sygnału,czy jednak powinienem dostać emaila,bądz na piśmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie również dzwonili z propozycją nowej czyli starej ofert. 5 podstawowych pakietów za 48 zł. Swego czasu prowadziłen z n obszerną korespondencję mailową. Otrzymałem sms-a że rozpatrzą moją reklamację oraz otrzymałem w tej sprawie pismo. Dziwne bo w swej korespondencji nie użyłem slowa reklamacja. Odpisałem że zadnej reklamacji nie składałem i nie życzę sobie żadnych wyjaśnień w tej sprawie zarówno po przez maila jak i pisemnie. Może się okazać że moja reklamacja dotyczy przedłużenia umowy i n reklamację rozpatrzyła pozytywnie czyli zostaję na kolejnne np. 12 miesięcy. Z tym że reklamacja dotyczy jakiegoś maila z 30.12.2011r. a umowę rozwiązałem pismem z dnia 07.01.2012r.

Mimo że forum dotyczy n-ki chcę napisać pare zdan o netii. Zadzwoniłęm do nich gdzie wyslać rozwiązanie umowy. Zaproponowali mi mobilny internet na próbę na 10 dni. mówie OK. Po 3 dniach odesłałem im modem (pendrive) nawet go nie wyjmując z paczki. Za pare dni jest papier z powiadomieniem o zawarciu umowy o internett mobilny w rozmowie telefonicznej gdzie nie pada slowo umowe.. Przychodzi faktura gdzie mam zaplacić za dwa okresy rozliczeniowe za mobilny i następnie faktura za oktywację w sumie ta przyjemność kosztuje 200 zł. Napisałem do UKE gdzie interweniowali i przyznali mi rację że jesli umowe rozwiązałem do 10 dni do netia nie ma prawa naliczać zadnych oplat. Chcieli mnie ograć na dwie stówy mimo że z ich urządzenia i korzystałem. Walczyłem z tym dziadostwem 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W grudniu ubiegłego roku wysłałem wypowiedzenie umowy w związku z likwidacją kanału TVN+1 , wypowiedzenie zostało przyjęte i umowa zostanie rozwiązana

z dniem 31 stycznia 2012r. Mam pytanie czy w związku z wypowiedzeniem umowy w grudniu jestem jeszcze zobowiązany do zapłaty abonamentu za styczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam... Nka cos kreci w moim przypadku... jakiś tydzień temu dostałem telefon w związku z wypowiedzeniem umowy po wycofaniu kanałów (m.in TVN+1). Nie miałem czasu wiec zbyłem konsultanta... Dziś zadzwoniłem do n-ki w sprawie oferty, a konsultant mi mówi ze moje wypowiedzenie wpłynęło po terminie(wysłałem 11.01) listem poleconym. Więc jak jest w końcu liczy się data nadania czy odbioru??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...