Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytalem trzech konsultantow czy to jest pewna informacja. Potwierdzili ze tak i ze mozna zlozyc wypowiedzenie po 31 grudnia wiec nie mow ze to jest jakies zabezpiecznie. Na marginesie zadzwon i sie sam zapytaj zreszta jestes konsultantem cyfry bo ja nie czytalem tego co napisane na stronie sat tylko zadzwonilem do N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wtedy to kanał mial zniknac z eteru a tu maja kanaly byc wycofane. To sa 2 rozne sprawy. Czekam do konca roku. Zobaczymy co bedzie w sylwka czy kanaly zostana wycofane. Nie mam nic do stracenia. Cyfre mam za darmo do lutego wiec jesli sie uda to w lutym uwolnie sie od N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy, że rzeczywiście będą wycofane. Tym bardziej, że n-ka podała informację, że rozmowy w sprawie podpisania umowy są prowadzone.

A to, że konsultanci n-ki o czymś zapewniają, nie ma żadnego znaczenia. Mówią to co wiedzą w tej chwili, gdy ich wiedza się z mieni, będą mówić co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultanci wszyscy mi czytali jakiś chyba komunikat który otrzymali na piśmie. Mi to wisi mam czas. Jak nie z tym to wycofają miesiąc póżniej inny kanał. Wnioskuje z tego blue że uważasz konsultantów za idiotów? Sądzę że napisanie o rozmowach było napisane dla picu żeby nie zrobić paniki wśród abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy napisałem gdzieś, że uważam ich za idiotów? Napisałem cyt.: "Mówią to co wiedzą w tej chwili, gdy ich wiedza się zmieni, będą mówić co innego." A oznacza to nic innego jak to, że przekazują tylko AKTUALNE stanowisko firmy, które jak widać może zmienić się w każdej chwili.

Piszesz tak jakby to konsultanci decydowali o czymkolwiek. Sam przejechałeś się ostatnio na tym, że przyjąłeś słowa konsultantów jako pewnik. Po prostu trzeba poczekać aż coś nastąpi zamiast ekscytować się planami i wykonywać pewne ruchy. Jesteś tego najlepszym przykładem - wziąłeś drugą platformę nie mając rozwiązanej umowy z pierwszą. Nie życzę Ci tego, ale przecież jest możliwe, że n-ka zrezygnuje jednak z wycofania TVN HD+1, nie wycofa też kanałów dziecięcych i na dobre utkniesz z dwoma abonamentami. A wszystko dlatego, że słowa konsultantów traktujesz jako wyrocznię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowe do kwietnia 2012 więc nie robi mi to w tym momencie różnicy czy kanały usuną czy nie. Ale skoro ktoś świadomie mówi że to jest ostateczna decyzja i trzykrotnie powiedziane przez różne osoby no to jak można nazwać ludzi wprowadzających błąd? Mi osobiście to wisi bo mogę sobie umowę wypowiedzieć ale wcześniej uwolnie się od tego bagna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się uwolnił od n-ki z chęcią wcześniej ale gdzie znajdę alternatywę z taką lub większą ilością programów za 48 zł miesięcznie. Tzn byłbym nawet skłonny płacić mniej z dychę za mniejszą ilość kanałów bo i tak nie wszystkie oglądam, ale CP ma chyba strasznie okrojoną ofertę programową w najniższym pakiecie. Tak że chyba pozostaje zostać w n-ce, no najwyżej próbując ugrać coś dodatkowo gdy będą zabierać z oferty jakiś kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać się chce jak się czyta niektóre posty. Chcecie się uwolnić od Nki "od tego bagna", a z drugiej strony piszecie, że nie ma alternatywy...żal. Skoro ktoś chce zerwać umowę z operatorem to oznacza, że usługi przez niego świadczone owemu abonentowi nie odpowiadają, również ceny za te usługi. Co za tym idzie inny operator daje lepsze warunki skoro ktoś chce zerwać umowę z obecnym. No więc jak? Jest ta alternatywa czy nie? Nie rozumiem niektórych wypowiedzi zupełnie.

 

Co do dwóch kanałów bajkowych, które to niby mają wylecieć to nic, absolutnie nic nie jest pewne. Wpisy w regulaminie przy nowych umowach to tylko i wyłącznie zabezpieczenie gdyby faktycznie miało dojść do zaprzestania dystrybuowania tych kanałów.

Tak jak pisze blue_voager -konsultanci odpowiadają na pytania dysponując wiedzą na dzień dzisiejszy, decyzje jakie mogą zapaść jutro bądź za tydzień nie zależą od więc nie wymagajcie i nie oczekujcie tego by byli wyroczniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iceberg rusz czasem proszę głową zanim napiszesz krytykę... jedno nie wyklucza drugiego...ponieważ oferta programowa w stosunku do ceny może mi pasować (stąd piszę że nie ma alternatywy jeśli chodzi o taką ilość programów za tą cenę u innych operatorów), ale mogę chcieć uwolnić się od n-ki z innych powodów np. takich jak ich polityka w stosunku do klienta (hece z info o wyłączeniu kanału TVN HD+1 a później cofnięcie-odroczenie tej decyzji-a nie lubię jak się ludzi nabija w butelkę), czy choćby faktem który mi się nie podoba, że często program wyświetlany nie pokrywa się z tym co leci właśnie na ekranie.

 

Tak więc żal swój i śmiech sobie daruj skoro nie umiesz dostrzec szerszego kontekstu wypowiedzi. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że jak na razie dla mnie (bo głownie oglądam stacje popularnonaukowe BBC, Animal, Discovery) oferta N za 48zł za pakiety tematyczne jest najbardziej atrakcyjna i nie ma co się obrażać za wycofywanie kanałów. Chociaż z bólem bym przyjął wiadomość, że TVNHD+1 miałby być skasowany. Często go oglądam.

NIe wiem jak jest np. w TP z neostradą - tam chyba podobnie cenowo i programowo wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość rezygnacji z oferty o którymś tam grudnia z powodu wycoifania nfilm i zastąpienia go nPremium??

Jeśli nPremium zostanie zaoferowane w pakietach zamiast nFilm (a wiele na to wskazuje) to nie. Bo tak naprawdę to mamy tutaj do czynienia raczej z rebrandingiem nFilm (+ dodaniem dwóch dodatkowych kanałów) aniżeli zastępowanie jednego kanału drugim.

 

A jak było w Cyfrze przy okazji rebrandingu Hallmark na 13th Street? Można było wypowiadać umowy czy nie? Ktoś się orientuje?

Wrócę jeszcze do rezygnacji po zmianie n filów na n premium.Moim zdaniem można będzie wypowiedzieć umowę dlatego że kanały te zmienią profil nie będzie tam samych filmów tylko film,sport i np koncerty a ja jak brałem n film to liczyłem na filmy.Co o tym sądzicie :smile::smile::smile: Moż ktoś lepiej się oriętuje :smile::smile::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

czy ktoś się orientuje czy po 15 grudnia będzie można składać wypowiedzenie w związku z wycofaniem programów nfilmHD i zamianą na bądź co bądź innej oferty programowej nPremium?

 

I czy coś wiadomo już na temat wycofania dziecięcych CN i Boomerang?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś się orientuje czy po 15 grudnia będzie można składać wypowiedzenie w związku z wycofaniem programów nfilmHD i zamianą na bądź co bądź innej oferty programowej nPremium?

Nic nie będziesz mógł wymówić z tego powodu, bo nFilm HD zamieni się w nPremium, a oferta nie ma tu nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że ma dzwoniłem do n i normalnie po 15 grudnia przysługuje mi możliwosć wypowiedzenia umowy :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Pewnie dlatego, że z oferty wylatują: Boomerang, Cartoon Network i TVN HD +1. Na pewno nie z tego powodu, że nFilm zamienia się w nPremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość którą otrzymałem.

Potwierdzam, że kanały CN i Boomerang będą wyłączone z dniem 31.12.2011 r.

Informuję, że ITI Neovision poinformuje Abonentów o zakresie zmian z co najmniej 14 - dniowym wyprzedzeniem, Abonentowi przysługuje, w ciągu 14 dni od dokonania zmian, prawo do rozwiązania Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca,w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...