Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co za bzdura przyjmują normalnie w APS.

To prawda, napisz rezygnację w dwóch egzemplarzach + własnoręczny podpis, zanosisz do APS a tam dostajesz pieczątkę i podpis pracownika ( w tym momencie pismo zostało przyjęte i masz problem z głowy) , jedna kopia dla nich druga dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze dla zasady zrobiłbym raban o tą rozbieżność w datach dostarczenia. Skoro Poczta twierdzi że dostarczyła 21.03, to tak zapewne jest i możesz powiedzieć że osobę, która podała Ci nieprawdziwe informacje narażając na straty finansowe zamierzasz zgłosić na policję jako oszusta.

Może to przemówiłoby im do rozumu i następnym razem 3 razy by się zastanowili zanim okłamaliby jakiegokolwiek klienta.

Tak dla zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa sytuacja dzwonię na infolinię pan mi mówi, że w związku z tym, że kanały wycofali mogę złożyć rezygnację do końca miesiąca ( nie wiem może on jeszcze jest w marcu:) ) idę do APS składam rezygnację pani mi mówi, że sporo ryzykuję bo mogłem to zrobić do końca marca :) więc jej powiedziałem aby wprowadziła do systemu na moje ryzyko, rezygnacja zgłoszona ze względu na brak tvn warszawa czekam co teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie może być ryzyko, skoro TVN Warszawa został fizycznie wycofany?

Co do rozbieżności między tym co mówi poczta, a nka to rozbieżność ta może wynikać z tego, że poczta korespondencję włożyła do skrytki pocztowej np. 21 o godz.17, a nka odbiera pocztę codziennie o godz.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... idę do APS składam rezygnację pani mi mówi, że sporo ryzykuję bo mogłem to zrobić do końca marca :) więc jej powiedziałem aby wprowadziła do systemu na moje ryzyko, rezygnacja zgłoszona ze względu na brak tvn warszawa czekam co teraz :)

Ja złożyłem w APS stosowne pismo, podając powód brak TVN Warszawa. Dziś dostałem sms na telefon, że skontaktuje się ze mną ktoś, aby przedstawić mi specjalną ofertę. Jeśli nie przyjmę oferty, umowa kończy mi się z dniem 30.04. tak więc czekam na ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam pewien problem, może opiszę po kolei. 10 marca napisałem wypowiedzenie w związku z usunięciem kanału "Da vinci learning". 17 marca telefonicznie otrzymalem propozycje przedłożenia umowy na która się zgodziłem. Około 27 marca wyszła znowu afera z TVN Warszawa, o czym wcześniej nikt nie wiedział. Zadzwoniłem do BOK, żeby spytać czy mogę ponownie rozwiązać umowę w związku z usunięciem tego kanału, a pani poinformowała mnie ze niestety nie bo zaakceptowałem zmiany, które weszły 1 kwietnia (tłumaczyłem jej ze chodziło o da vinci, a ona ze i tak nie może napisać pan wypowiedzenia). Aneksu do dzisiaj nie widziałem na oczy tak jak i multiroomu. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydowałeś się na przedłużenie umowy w marcu to automatycznie zaakceptowałeś NOWY regulamin N. To czy widziałeś aneks na własne oczy czy nie, nie ma żadnego znaczenia ponieważ jego treść została Ci przedstawiona w rozmowie telefonicznej.

 

Wypowiedzenie z powodu usunięcia z oferty N, Da Vinci Learning oraz TVN Warszawa, można składać dopiero od 1 kwietnia do 14 kwietnia!!!! Akceptacja nowego regulaminu nie ma tu nic do rzeczy (ona dotyczy zmian ceny na pakiety tematyczne) ! Udaj się do najbliższego APS i tam złóż wypowiedzenie w 2 egzemplarzach ( jeden z podpisem przedstawiciela N zostaw dla siebie) oraz zdaj dekoder wraz z kartą.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlik co Ty za bzdury piszesz. Wypowiedzenie z w zwiazku z DVL można było składać do 21 marca. Ja teraz składam wypowiedzeniem w związku z wycofaniem TVN WARSZAWA. Ofertę mi taką mi zaproponowali wzmian że zostanę aż padłem. Umowa na 2 lata do końca roku bym płacił 48zł od nowego roku 68zł. Dekoder musiałbym wziąć na własność za 199zł. Do tego przekodować dekoder za 48zł. Dziękuje za taka oferte. Dzisiaj składam wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlik co Ty za bzdury piszesz. Wypowiedzenie z w zwiazku z DVL można było składać do 21 marca.

No nie byłbym pewien, czy rzeczywiście do 21-go marca, skoro w regulaminie jak byk stoi:

W przypadku zmiany przez ITI Neovision liczby i rodzaju programów wchodzących w skład Pakietu, Opcji Dodatkowej z przyczyn określonych w ust. 7 niniejszego Rozdziału, ITI Neovision poinformuje Abonentów o zakresie zmian z co najmniej 14 - dniowym wyprzedzeniem. W przypadku zaistnienia okoliczności opisanych w zdaniu poprzedzającym, Abonentowi przysługuje, w ciągu 14 dni od dokonania zmian, prawo do rozwiązania Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca, w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Specjalnie zaznaczyłem najważniejsze dla nas informacje.

Zmiany (wyłączenie DVL) nastąpiły z dniem 1 kwietnia, więc zgodnie z regulaminem na zerwanie umowy z tego powodu jest czas do 14-go kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlik co Ty za bzdury piszesz. Wypowiedzenie z w zwiazku z DVL można było składać do 21 marca. Ja teraz składam wypowiedzeniem w związku z wycofaniem TVN WARSZAWA. Ofertę mi taką mi zaproponowali wzmian że zostanę aż padłem. Umowa na 2 lata do końca roku bym płacił 48zł od nowego roku 68zł. Dekoder musiałbym wziąć na własność za 199zł. Do tego przekodować dekoder za 48zł. Dziękuje za taka oferte. Dzisiaj składam wypowiedzenie.

To szkoda, że odrzuciłeś najtańszą ofertę z MR. Zobacz sobie jakie od dziś są oferty dla nowych klientów i jeżeli zależy Ci na MR to jeszcze raz sprawę przemyśl. Taniej już nic nie ugrasz.

MR Ci dawali, że musiałeś wziąć na własność dekoder?

Ten biały dekoder w MR zawsze jest na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Do 31 marca 2011 r. w pakiecie„dzieci" będzie dostępny kanał„Da Vinci Learning". Po tym terminie program zostanie wycofany z oferty, podobnie jak stacja radiowa nRadioHD oraz radio nFilmHD.

...Informujemy jednocześnie, że po dniu 1 kwietnia 2011r. mogą nastąpić zmiany w ramach kolekcji VOD„nFilmHD VOD", udostępnionej obecnie bez opłat dla Abonentów korzystających z Opcji dodatkowej nFilmHD. ITI Neovision zastrzega sobie prawo do dokonania zmian, włącznie z możliwością całkowitego wyłączenia tej kolekcji, z oferty telewizji n....

...Zgodnie z prawem, mamy obowiązek poinformować, że w razie braku Państwa akceptacji dla opisanych powyżej zmian przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia umowy, bez zachowania okresu wypowiedzenia. Rezygnacje należy przesyłać w formie-pisemnej— do Centrum Abonenta w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21 marca 2011 r. na adres: Centrum Abonenta telewizji nowej generacji n, ul. Josepha Conrada 37,31-357 Kraków.

 

To znalazłem na naszym forum. Proponuje dobrze czytać forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin stoi wyżej niż te ich dziwne pisemka wysyłane niewiadomo kiedy (czasami na 3 dni przed "nieprzekraczalnym terminem"), listem zwykłym, który zwyczajnie może nie dojść do adresata.

A Regulamin mówi jasno, że po dokonaniu zmian masz 14 dni na rozwiązanie umowy. Ito tylko mnie interesuje.

 

Poza tym jakbym ja wierzył we wszystko, co gdzieś ktoś na forum napisał... ja podaję fakty z ich Regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech i będzie że w piśmie, ale w d**ie mam te ich pismo, skoro sam Regulamin mówi jasno jak to wygląda.

Poza tym - tak, jak napisałem - te pisemka szły listami zwykłymi, więc nie mogą mieć pewności że klient zapoznał się z ich treścią, a co za tym idzie - prawdop. nie mają żadnej mocy prawnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...