Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też chce zrezygnować z N i zostawic sobie tylko Cyfre+ która mam za 20 zł prawie ful Pakiet przez 5 miesiecy:) Potem Podstawa,Canal+Hbo, premium,C+ HD za 40 zł a w N za marne 3 pakiety musze juz placic prawie 50 zł . Mam nadzieje ze jak TV Lingua zakonczy nadawanie bedzie mozna bez problemu zrezygnowac w ciagu 7 dni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tylko trzeba mądrze to wypowiedzenie rozegrać, bo będą jak zwykle kombinować: że nie doszedł polecony albo za późno doszedł albo tak jak ja miałem: list doszedł ale był pusty w środku nie było żadnego pisma:-)- tak mi panienka na infolinii kiedyś powiedziała jak ostatniego dnia zadzwoniłem aby sie upewnić czy doszło, jak to usłyszałem to zaraz ruszyłem z drugim pismem do dystrybutora i tam mi potwierdzili odebranie wypowiedzenia i się udało. Tak bym sie bujał jeszcze z nka 3 miesiące.Czyli rada: wypowiedzenia zostawiać w APS-ach i żądać potwierdzenia odebrania na kopiach(podpis i pieczatka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja np: rezygnuję... Mam już nawet plan ułożony...

Rezygnuje tez z Cyfry w lipcu po czym zostanie mi dekoder HD. Po rezygnacji z C+ wezmę sobie ponownie ale z dekoderem PVR i zakupię smartwi i w pokoju zamiast N stanie dekoder HD cyfry...

Dziś też dostałem pismo od N i jutro jade z wypowiedzeniem do punktu gdzie ja zakupiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy jak się wysle wypowiedzenie na adres warszawski, Powsińska 4 a nie na Kraków to rezygnacje tez zaakceptuja czy trzeba jeszcze raz wysłać??

Spokojnie wysyłaj na krakowski,ja wysłem z poniedziełek i już dostali i wolność od 1 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to dobrze bo był wczoraj kumpel umnie i kazałem mu wysłać jak na rachunku czyli Wawa a on się dowiedział po wysłaniu że to do Krakowa trzeba i powiedział że jak nie dojdzie to mu oddaje za wysyłkę + flaszkę... Ale jak dojdzie to ja flaszke zgarne bo się założyłem że na 100% dojdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym wypowiedzieć umowę z N, ponieważ natapiła zmiana regulaminu... I tak umowa skończyła mi się dawno i teraz mam na czas nieokreślony... chciałbym teraz wypowiedzieć umowe z N co muszę zrobić ?? Wiem że trzeba iść do APS i coś tam jakieś pismo napisać? Ale czy jak je napisze teraz w czerwcu to czy musze płacić rachunek za czerwiec ?? i czy dekoder oddaje odrazu ?? czy ktoś potem przyjedzie po niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym wypowiedzieć umowę z N, ponieważ natapiła zmiana regulaminu... I tak umowa skończyła mi się dawno i teraz mam na czas nieokreślony... chciałbym teraz wypowiedzieć umowe z N co muszę zrobić ?? Wiem że trzeba iść do APS i coś tam jakieś pismo napisać? Ale czy jak je napisze teraz w czerwcu to czy musze płacić rachunek za czerwiec ?? i czy dekoder oddaje odrazu ?? czy ktoś potem przyjedzie po niego ?

Napisać pismo o rezygnacji z usług telewizji nowej generacji n.

Jeśli powołasz się na relgulamin to wchodzi on od lipca, wiec za czerwiec musisz zaplacic bo nadal korzystasz z ich oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myśle ze za duzo tu domysłow, otrzymałem maila od n-ki o takiej tresci:

 

Witam,

 

Rezygnację związaną z brakiem akceptacji nowego Regulaminu należy

przesłać do 24 czerwca 2009r. (decyduje data wpływu do naszej siedziby) listem

poleconym na adres

Telewizja Nowej Generacji n

ul. Josepha Conrada 37

31-357 Kraków

Jeśli pismo wpłynie przed 24 czerwca 2009r., to umowa zostanie rozwiązana

30 czerwca 2009r. Dekoder należy

zwrócić do 14 lipca 2009r. do dowolnego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży.

Lista punktów znajduje się na stronie http://www.n.pl.

 

I mysle że już jest wszystko jasne co do rezygnacji jesli chodzi o nowy regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...