Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SiGi jest w tym trochę racji, ale nie zawsze jest sens wysyłać wypowiedzenie, jeśli można ugrać sporo przez telefon.

 

Przynajmniej w moim przypadku gdy miałem umowę 48 zł za wszystkie pakiety, sądzę że nawet wysyłając wypowiedzenie więcej bym nie ugrał, poza wcześniejszą możliwością przedłużenia umowy na tych samych warunkach oraz darmowym pakietem nFilmHD. W każdym razie ja jestem zadowolony. Za jeden program TVN +1 dostaję dwa programy filmowe.

Mam tylko nadzieję, że jeśli znikną programy z tego pakietu w grudniu zostaną zastąpione odpowiednimi nPremium:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniłem że chciał bym zrezygnować z umowy gdyż znika TVN+1:

-Dlaczego ?

-B......bo święta, promocje innych platform itp. Ale ja jeszcze sam nie wiem......A jest może jakaś opcja przedłużenia ?

Dostałem propozycje Turbo za 0zł plus nFilm na 6mies za 0zł. Umowa do listopada 2012. Abo 54zł zamiast obecnych 48.

Chyba bez rewelacji.Ale mi odpowiada bo chciałem turbo a 148 zł za aktywacje to dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się dzisiaj komunikat, że kanał TVN HD +1 nie zostanie wyłączony 4 listopada. Kwestia wypowiedzeń z tego tytułu jest więc nieaktualna.

 

http://n.pl/fileadmin/pdf/komunikat_do_ ... 0.2011.pdf

 

 

Ciekawe co teraz napiszą Ci, którzy pluli na mnie w tym wątku, gdy pisałem, żeby jednak wstrzymać się z wypowiedzeniami do faktycznego wyłączenia kanału.

 

 

Edit:

 

Wygląda na to, że całą akcja z ogłoszeniem likwidacji kanału a następnie z rozgłoszeniem, (ale nie oficjalnie) informacji o przyjmowaniu wypowiedzeń wcześniej (wbrew regulaminowi!), miała tylko na celu nabicie pewnej ilości przedłużonych umów. To oczywiście tylko moja teoria, więc niech co niektórzy nie rzucają się od razu na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze? Nie sądzę. Dostali takie warunki jakie dostaliby normalnie przy przedłużaniu umowy czyli 48 zł za wszystkie pakiety lub 68 zł za pakiety + nfilmy + HBO. Ewentualnie Soft turbo gratis, też do uzyskania bez problemu przy przedłużeniu. No chyba, że ktoś dostał taniej, to niech się pochwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym którzy zarzucali Blue nadmierne panoszenie się i pouczanie przyjdzie teraz posypać głowę popiołem. Tak jak Blue pisze, to w kontekście rozmów z Cyfrą była prawdopodobnie zamierzona akcja w celu utrzymania abonentów, którzy potem przejdą do Cyfry po połączeniu. Dodatkowo po co dawać dwie możliwości odejścia skoro można tylko jedną po ewentualnym połączeniu/kupieniu N-ki przez Cyfrę. Dodatkowo nie zdziwiłbym się, gdyby w styczniu okazało się, że TVN HD+1 jednak zostanie zlikwidowany co z kolei Cyfra połączyłaby z wycofaniem Movies 24, żeby znowu nie tworzyć dodatkowej furtki do odejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie zdziwię się jeśli TVN HD+1 jednak zostanie zlikwidowany, ale będzie to dopiero wtedy, kiedy np. połączenie obu platform będzie przesądzone w 100% i w związku z tym będą zmiany regulaminów, cenników itp, a jednocześnie, nie będzie już takich atrakcyjnych promocji dla osób przedłużających umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacje wysłałem w poniedziałek 24 ze wzgl na wycofanie TVN HD +1.Przed chwilą dzwoniłem i pani potwierdziła ze rezygnacja zarejestrowana 25 pażdziernika .Kończymy współprace 31 pażdziernika.Sprzęt zdac do 14 go listopada.Żadnych dlaczego i czemu poprostu pa pa.żadnych ofert abym pozostał.Umowę miałem do konca lutego 2012 roku w kwocie 48 zł wiekla rewolucja.Podsumując udało się pożegnać z N bez konsekwencji lecz nie wiem jak jest teraz gdyby ktoś chciał zrezygnować po w/w komunikacie że TVN HD +1 zostaje.Jeśli by słuchać tych co kazali czekać do 4 listopada to raczej by się nie udało pożegnać z N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które złożyły wypowiedzenie i miały telefon z "n" potwierdzający odłączenie usług mogą spać spokojnie. Mam kumpla, który z powodu wyłączenia TVP HD+1 złożył wypowiedzenie zaraz po wydaniu komunikatu o końcu TVN HD+1, "n" zadzwoniła i potwierdziła odłączenie usług z dniem 31 października. Przed chwilą dzwoniliśmy do konfederacji konsumentów i "n" nie może cofnąć tej decyzji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.25.10.2011 złożyłem pisemne oświadczenie w APS w,którym napisałem że w związku z wycofaniem TVN HD+1 chcę rozwiązać umowę.Facet przyją pismo,dał pokwitowanie i powiedział że przekaże moje oświadczenie pod koniec przyszłego tygodnia do N.W związku z tym zastanawiam się czy będzie to pismo przez nich uwzględnione,biorąc pod uwagę ostatnie info o kontynuacji emisji owego kanału.Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy wypowiedzieli umowę z n-ką po to by przenieść się do Cyfry, wyjdą na tym trochę jak Zabłocki na mydle. Dlatego, że Ci którzy pozostali, w Cyfrze znajdą się i tak w najbliższym czasie, ale za to z nieporównanie lepszym dekoderem. Czasami cierpliwość popłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też złożyłem rezygnację, z tym, że moja umowa kończy się dopiero w grudniu (czas określony 12 miesięcy). Dwa dni temu zadzwoniła do mnie konsultantka z Nki i zapytała, czy jest to moja ostateczna decyzja. Odpowiedziałem, że składam ze względu na niejasną sytuację z nSportem (planowane włączenie do nPremium). Ponieważ w BOK nikt nic nie wie o nPremium (ceny, itd.), ustaliliśmy, że nową ofertę usłyszę dopiero za miesiąc i wtedy zdecyduję co dalej. Tak więc nadal mam możliwość cofnięcia rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np też jestem z tej promocji za 48zl - brałem dzień przed Wigilią. Załóżmy, że chcę dalej korzystać z ich usług za 48zł to czy muszę do nich dzwonić w sprawie przedłużenia?Czy siedzieć cicho?

Chciałbym ugrać przy tej okazji wymianę tego białego dekodera na coś co nie wydaje pisków w stanby i na niektórych kanałach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miszelos Siedzenie cicho w Twoim przypadku to nic dobrego. Warto przedzwonić i się dopytać. Co do dekodera to już musisz twardo negocjować. Ja 3 miesiące przed końcem umowy pewnie będę wysyłał wypowiedzenie z oczekiwaniem na ruch z ich strony a sytuacje mam podobną do Ciebie z tym że umowa kończy mi się w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszelosm, jeśli umowa Ci się skończy a jej nie przedłużysz, to będziesz płacił po normalnych stawkach. Zadzwoń z 1,5 miesiąca przed końcem umowy i negocjuj przedłużenie na interesujących Cię warunkach. Jeśli nie będą chcieli Ci ich dać, wysyłaj wypowiedzenie, to pomaga w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...