Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest nas więcej Eniro. Mi umowa kończy się w styczniu i też głęboko zastanawiam się nad wypowiedzeniem umowy w związku z usunięciem kanału (tvn)HD+1. Zakładam że wypowiadając umowę na początku przyszłego miesiąca ktoś pod koniec się od mnie telefonicznie odezwie. Pytanie czy się odezwą?? Bo tak naprawdę nie chce rezygnować a jedynie coś wywalczyć :)

 

Chodzi mi dokładnie o wynegocjowanie Turbo Rekodera bo aktualnie jade na zwykłym. W grudniu lub styczniu złoże kolejne wypowiedzenie w związku z kończącą się umową i wtedy planuje powalczyć o aktualną cenę czyli 48zł za wszystkie pakiety +HBO gratis (umowa oczywiście na 13 miesięcy nie więcej).

 

Jak to widzicie Panowie? Jest szansa na taki myk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano jak się poskąpiło 49 zł na aktywacji recordera to trzeba cierpieć ;)

 

Nie do końca, ja również brałem N w tym okresie(grudzień 2010) i trafiłem na pierwszy dzień promocji- aktywacja recordera 49zł. Wcześniej czyli do połowy grudnia biały był za 49zł., a recorder za 149zł. a to już większa kasa.

 

Co do HBO to nie ma mowy, przy tak małym abo. nie dadzą takiej paczki gratis, nawet na 3 miesiące.

Mi wystarczy by przy przedłużeniu została utrzymana dotychczasowa kwota 48zł., a jakby dali np. soft turbo to też będę happy.

 

Nie ma się co oszukiwać- sam miałem zrezygnować, ale tak naprawdę nie ma alternatywy, nie ma. w N doskonale o tym wiedzą i zobaczycie, że tak naprawdę mało ludzi odejdzie z N po wyłączeniu TVN HD+1.

Skłonny jestem nawet przypuszczać, że wyłączenie w.w. kanału było celowe. Ta stacja nic ich nie kosztuje, dają ludziom opcję rezygnacji, przeważająca część tych, którzy wysłali wypowiedzenia dostanie te same warunki+ jakiś tymczasowy gift w postaci paczki premium i zostanie. Wszyscy będą zadowoleni, że "ugrali" lepsze warunki, będą zachwalać Nkę, a sama platforma zyska w ten sposób zadowolonych, lojalnych klientów. Odejdą tylko tzw. skoczkowie czyli ci, którzy zmieniają operatora przy każdej nadażającej się ku temu okazji i cały czas lecą na krótkich, promocyjnych abonamentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie korzystam z pakietu Świat hd, i jeśli wysłanie wypowiedzenia w związku z zaprzestaniem emisji TVN HD +1 mogłoby przynieść jakiś niewielki rabat na paczkę N-film i HBO to jestem w stanie wysłać. Tylko kiedy to wypowiedzenie wysłać najpóźniej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sigi byłbyś chyba pierwszą osobą gdyby udało Ci się wywalczyć za 48 zł wszystkie pakiety z HBO.Czytałem o nFilmach na 6 miesięcy czy darmowym sofcie ale raczej nie dostał HBO jeszcze na cały okres umowy.

 

Narazie zamierzam powalczyć o nowy soft tak jak już pisałem a pod koniec umowy zobaczymy co da się wywalczyć. Paczka HBO na 3 miesiące całkowicie by mnie zadowoliła :) Pożyjemy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki za przypomnienie z tym softem. Ostatnio umowę przedłużałem przy okazji wyłączenia TVNWarszawa ale miałem jeszcze dekoder BSLA. Z miesiąc później tamten dekoder padł i w serwisie wymienili mi na CLRA, ale softu turbo nie aktywowałem bo 148zł piechotą jednak nie chodzi :). Teraz będzie okazja do wywalczenia softu za free :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eniro. Czy Ty rozumiesz co się do Ciebie pisze? Przecież napisałem MOŻNA TO ZROBIĆ. Czyli, że można to zrobić, tak? Wyślij wypowiedzenie a potem negocjuj przedłużenie, powiedz co Cie interesuje. Rozumiesz? Bo prościej już nie umiem.

Ok.. kolego po co te nerwy ;) Pytam tylko bo ja w tych sprawach się nie orientuję.

 

Napisz mi jeśli jeśli chcesz.... ;) Od kiedy można wysyłać wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

aha, ok wszystko już rozumiem :) Dziękuję za odpowiedzi ! Na pewno napiszę tutaj jak mi "idą" z nimi negocjację :D

 

Mam jeszcze jedno....

 

Na jaki adres trzeba wysłać wypowiedzenie? Do siedziby firmy..?

 

Siedziba firmy:

 

ITI Neovision Sp. z o.o.

ul. Kłobucka 23

 

02 - 699 Warszawa

 

 

Czy na ten adres....

 

 

Adres do korespondencji listownej:

 

ITI Neovision Sp. z o.o.

 

Ul. Josepha Conrada 37

 

31-357 Kraków

 

 

 

 

Jeszcze.. możecie powiedzieć gdzie znajdę jakiś wzór wypowiedzenia umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imie nazwisko w-wa 24.10.2011r

adres

nr umowy

nr abonenta

 

ITI NEOVISION sp.z o.o

UL.j.conrda 37

31-357 kraków

 

Ja x y uprzejmie informuję,że w zwiazku z wycofaniem z oferty kanału TVN HD+1 rozwiazuję umowe zawartą w dniu ........ z ITI NEOVISION

bez wcześniejszego wypowiedzenia.

 

z poważaniem ;

własnoręczny podpis imie i nazwisko jak na umowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...