Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

watpie. na dzien dzisiejszy podstawowa srodkiem dotarcia do widza dla TVP jest analog, a wzorcowy odbiorca ma telewizor z 4:3

Zauważ, że coraz więcej jest telewizorów 16:9. Na pewno typowy zwolennik PiSu nie odmówiłby sobie przyjemności ogląśania zdjęcia Rydzyka w panoramie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Lis i Kraśko telewizyjną parą?

 

"Wiadomości", główny serwis informacyjny telewizyjnej Jedynki, szukający znanej twarzy do prowadzenia programu, wkrótce może zaskoczyć. Jeśli wszystko ułoży się zgodnie z planem program poprowadzi dwóch znanych i lubianych dziennikarzy.

Według informacji tabloidu Fakt , w "Wiadomościach" telewizyjnej Jedynki szykują się duże zmiany. Najprawdopodobniej główną parą prowadzących będą Hanna Lis oraz Piotr Kraśko. Dziennikarze "Wiadomości" oraz sami zainteresowani nie mają nic przeciwko planowanym zmianom w programie. Wszystko się wyjaśni, gdy rozmowy z dziennikarzami dobiegną końca.

 

Źródło: Fakt

 

znalezione na media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Hania Lis jest spoko babka fajnie ze w TVPIS robi wiadomosci, moze w koncu niebeda propisowskie :D

 

 

i może w końcu będą proplatfusowskie :D ole... by zyło sie lepiej.

 

 

Póki co "Wiadomości" są jeszcze w miarę BEZSTRONNE Politycznie i chciałbym aby tak pozostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paszła won Haneczko skąd przyszła, zostaw Wiadomości w spokoju, Twoje miejsce w tabloidach. Obecne panie prowadzące są w porządku. Panie Urbański, za co nam to robisz, zrób Pan gwiazdy z obecnych prezenterek a nie odkurzaj stare, mocno wyblakłe. To samo z jej mężulkiem, mało to w Polsce zdolnych ludzi (i tańszych bo im jeszcze woda sodowa nie uderzyła do głowy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dziś Wiadomości prowadzi Piotr Kraśko. Przy okazji zmieniono grafikę. Dla mnie te wiadomości jakoś bardziej mi się przyjemniej ogląda niż poprzednie :wink:

 

PS. Przepraszam za odkopanie tematu mam nadzieję, że post nie pójdzie do kosza jako " archeologia " :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP Info? Hmm, zbyt bliźniaczo do TVN24 wygląda. Jest przyjemna, ale niewiele poza tym. Ma trochę defektów moim zdaniem, np. taki pasek czerwony zaraz nad godziną - nie widzę jego sensowności, przynajmniej w tej formie.

 

A co do tej sensacyjności, to czy ja wiem. Fakty mi bardzo odpowiadają - i są robione rzetelnie, czego nie raz miałem dowody (Np. prawdziwy powód, dla którego jakiś tam Pan nie przyjął orderu podały tylko "Fakty"). Poza tym do ich reporterów mam zaufanie, np. do Nowickiego, który robi materiały o medycynie czy do materiałów o kościele Katarzyny Kolendy Zaleskiej. Jakoś nie mogę przekonać się do materiałów z Wiadomości, nawet jeśli jest ich więcej. Teraz są jeszcze Fakty po Faktach i to już zupełnie daje porządny obraz tego, co się dzieje (Brakuje chyba tylko tzw. kultury wyższej). Natomiast jak czasem usłyszę słowa dziennikarza TVP to żal ściska - jak dziś w komentarzu do szalejących cen ropy (Tu plus za ekran, to jest godne naśladowania, w Faktach wygląda to gorzej, gdy prezenterzy korzystają z telebimu). Czy tej sensacyjności nie ma w Wiadomosciach? Hmm, akurat dziś jest dowód, że albo jest albo się pojawia - mowa o wydarzeniach w Nieporęcie. Fakty, nie wiem w sumie czy słusznie, w ogóle nie wspomniały o tej strzelaninie. We Wiadomościach sprawa była poruszana w dziwny sposób - niby sensacja, ale schowana jakoś z tyłu, do tego informacja nie była moim zdaniem przekazana do końca, mam jakiś niedosyt po tym materiale.

 

No i ten Kraśko - co piszę już drugi raz, ale muszę - jest dla mnie tak denerwujący, przeciągający...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP Info? Hmm, zbyt bliźniaczo do TVN24 wygląda. Jest przyjemna, ale niewiele poza tym. Ma trochę defektów moim zdaniem, np. taki pasek czerwony zaraz nad godziną - nie widzę jego sensowności, przynajmniej w tej formie.

To chyba jest jakieś nawiązanie do flagi polskiej (jest pokazana na odwrót).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Włączam dzisiaj Wiadomości o 19:30 i szok...

Mieszkam w Przemyślu od urodzenia (28lat) i dzisiaj dowiedziałem się z Wiadomości że Kopiec Tatarski leży koło... Rzeszowa (oddalone od Przemyśla o 80km) - Woow. Kiedy go przenieśli - nie wiem :x

 

tvpwiadopg4.th.jpg

Ciekawe co za :censored: za tym stoi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...