Jump to content
lukaszx

Recommended Posts

tylko 35 % oglądalności, spadek w ostatnich miesiącach o 50%!!!! co myslicie o partyjnej Tv?

Bardzo dobrze myślicie :P W przeciowieństwie do telewizji Platformy (tvn)

tylko 35 % oglądalności, spadek w ostatnich miesiącach o 50%!!!! co myslicie o partyjnej Tv?

Partyjnej TV? Czy masz na myśli TVN? Spadek o 50%? A może nawet o 100%? Ciekawe skąd takie dane. Czyżby podane przez jakąś tzw. "niezależną" stację?

a od kiedy na TVN lecą wiadomości? Chodzi o TVP. W Wydarzeniach na Polsacie było.

Po raz kolejny o tym, że PiS z zarządu stacji (stołki obstawione) nie pozwala pokazywać pewnych informacji i nie można zapraszać niektórych gości do studia (szczególnie w radiu)

Niektórzy kilka lat temu dla żartów podśpiewywali "komuno wróć...." no i ta menda jako lis farbowany powróciła :!: to widać wokół a w TVP szczególnie wyrażnie , wcale się nie zdziwię jak pewnej pięknej niedzieli znów nie zobaczę "Teleranka" :cry::cry::cry::cry:

Od kąd do Polsatu wszedł Tomek Lis ... To Wydarzenia dla mnie wyrównały sie z Faktami... co sprawia , że Fakty oraz Wydarzenia są duzo ciekawsze jak ktos wyzej napisał.

Ja wole zdecydowanie Fakty. Ciekawszy sposób prowadzenia, przejrzystość wiadomości i w sumie cała gamma informacji. Poza tym na końcu zawsze jakieś humorystyczne newsy są. Dla mnie Wydarzenia są beznadziejne, jakoś nie mogę się do nich przekonać,a pogoda jest tam tragiczna, zawsze mają niezłe odchyły w podawaniu temperatur :lol:

Ja ogladam najczesciej FAKTY, ale nie gardze Wydarzeniami oraz Wiadomosciami i Panorama to zalezy czy cos sie dzieje ciekawego i czy mam czas ogladac :D:D

Guest Anonymous

zwykle jak mam czas to oglądam to co sie nawinie ulubione sa wydarzenia na polsacie :D

Wczorajsze "Wiadomości" jako jedyny program informacyjny nie robiły problemu z tego że na Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium nie było żadnego wysokiego rangą polityka z Polski :!:

Wydarzenia i Fakty zgodnie określiło to mianem kolejnej kompromitacji polityki zagranicznej Polski a w "Wiadomościach" jakoś tak lajtowo to przeszło :wink:

No cóż nie wypada narażać się "władzy" :wink:

Wydarzenia i Fakty zgodnie określiło to mianem kolejnej kompromitacji polityki zagranicznej Polski

Ho, ho wielka mi "tragedia" :roll: - od razu widać, kto się stara o tanią sensację - zresztą wątpliwą. :twisted:

Jak się patrzy na to kto może nas reprezentować na takich spotkaniach to nawet lepiej jeśli nikt nie jedzie.....

Oczywiście z postem poprzednim nie zgadzam się.

Ja bym jednak widział pewną zależność między tym kto jedzie a tym co potrafi załatwić.

.....albo też inaczej:

między tym, kto jedzie, a tym, z kim zechcieliby problem załatwić, hmm....

Ho, ho wielka mi "tragedia" :roll: - od razu widać, kto się stara o tanią sensację - zresztą wątpliwą. :twisted:
Nie no jasne nic się nie stało, :!: kurcze to wina Sikorskiego... za wcześnie złożył dymisję :wink:

ja tam nie widzę nic złego w tym że Wiadomości starają się nie krytykować rządu tak jak inne stacje. TVP chwali PiS a inne telewizje chwalą swoich ukochanych platformowców :D