Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszych minutach podali, że informacja powinna być rzetelna i wolna od poglądów politycznych więc czemu tego nie czynią? Pierwsze 7 minut dawało na pierwszy w Polsce rzetelny program informacyjny ale cudów niema. Pisowcy możecie się teraz przenieść do Trwam albo TV Republika, PO-wcy mają teraz dwa kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bartosz10 napisał(a):

 

Miała być woda, a jest spleśniałe popłuczyny

Pierwsza część, to zajmowanie się "poprzednią" TVP, potem obrażanie PiSu i prezydenta, potem Sikorski mówiący, że to co zrobił jest legalne i potem dalsze informacje

Przynajmniej pierwsze 15 min

Chyba oglądasz inny program, bo ja nie zauważyłem obrażania kogokolwiek i na pewno nie było tam Sikorskiego, tylko Sienkiewicz.

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nowa ekipa i warunki nieco amatorskie na serwis informacyjny. Także nie widzę w tym polotu. Trzeba dać im czas. Ale nareszczie nie ma tego obrzydliwego języka wykluczania. 

8 minut temu, Bartosz10 napisał(a):

 

Miała być woda, a jest spleśniałe popłuczyny

Pierwsza część, to zajmowanie się "poprzednią" TVP, potem obrażanie PiSu i prezydenta, potem Sikorski mówiący, że to co zrobił jest legalne i potem dalsze informacje

Przynajmniej pierwsze 15 min

Nie wiem co oglądasz, ale zmień kanał, bo na pewno nie ro samo co my. 

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bartosz10 napisał(a):

 

Miała być woda, a jest spleśniałe popłuczyny

Pierwsza część, to zajmowanie się "poprzednią" TVP, potem obrażanie PiSu i prezydenta, potem Sikorski mówiący, że to co zrobił jest legalne i potem dalsze informacje

Przynajmniej pierwsze 15 min

Pisz do nich na koniec mówili że będą czytali i poprawiali🤣 A i zobacz jeszcze raz z otworzenia czy coś ci się nie przyśniło a może inny program wiadziałeś😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena nowego programu informacyjnego TVP:

 

- Czołówka i oprawa graficzna podobna do tej z poznańskiego "Pulsu dnia" WTK.

- Sporo materiałów ze świata, informacje przekazywane bez pasków grozy i propagandy rodem z Rossija 1 (czyli tak, jak być powinno).

- Sporo wypowiedzi profesorek i profesorów z UW niż tych z AKSiM/KUL/UKSW, jako jedyny z dziennikarzy wypowiadał się Bartosz Wieliński z "Gazety Wyborczej" (i to o Andrzeju Poczobucie).

- Zamiast wypowiedzi Krystyny Jandy o "s**niu" dostaliśmy od niej tzw. "setkę".

 

Tak więc otrzymaliśmy program informacyjny, który w mojej ocenie dobrze informował o tym, co dzieje się w kraju i na świecie, więc mam nadzieję że "19:30" będzie dobrym niż złym programem informacyjnym.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem całe "Wiadomości" i oczywiście są rzeczy do poprawki, ale to dopiero pierwsze wydanie i jak na początek świetnie! Wreszcie normalne wydanie, poprowadzone z klasą i szacunkiem, bez zbędnego szczucia. Na samym początku nie podobały mi się te "martwe" belki, ale te drugie już są lepsze. I najlepsze słowa Marka Czyża na samym końcu, że prosi o krytykę. Tak, konstruktywna krytyka jest bardzo potrzebna, ponieważ ona pomaga w naprawieniu czegoś i rozwoju. Wielki powrót Telewizji Polskiej! Nareszcie!

 

EDIT: To czego najbardziej brakuje, to studia, ale oczywiście to pierwsze wydanie, więc może jeszcze go nie przygotowali, ale myślę, że kiedyś będzie studio

Edytowane przez Telewizorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marko 345 napisał(a):

Początki są zawsze trudne, widać i słychać było oddech prowadzącego wiadomo stres. Mam taką nadzieję że nie będzie takiego ujadania obrażania Polaków jak przez ostatnie czasy było.

A ja również wraz z prowadzącym czułem stres i chociaż go kompletnie nie kojarzę, to sprawia wrażenie dobrego i normalnego człowieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, vigoo napisał(a):

Chyba oglądasz inny program, bo ja nie zauważyłem obrażania kogokolwiek i na pewno nie było tam Sikorskiego, tylko Sienkiewicz.

Co z tego co napisałem było nieprawdą:

O poprzednim TVP z paskami było - było

O pisłach PiS którzy "okupowali TVP było - było

Sienkiewicz był - był (kaźdy się może pomylić, tym bardziej jak są podobne nazwiska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...