Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie dzisiejszy materiał Ewy Bugały na temat ''niemieckiego Rossmana'', ''rzeczniczki Rossmana z Gazety Wyborczej'' i ''Doroty Wellman z niemieckiego Lidla, która namawiała do strajku a sama wystąpiła w Dzień Dobry TVN'' jest dla mnie wręcz materiałem żenującym i dowodem na to, że ''Wiadomości'' są godnym następcą ''Dziennika Telewizyjnego''.

 

Czy Rossman albo Lidl nie są niemieckimi sieciami? Czy Wellman nie namawiała do strajku? Czy wystąpiła w dzień strajku w DD TVN? Czy rzeczniczka Rossmana nie pracowała wcześniej w "Gazecie Wyborczej"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest, był o niej artykuł w natemat. Skonczyła socjologię na UW, pracowała w TVN, po zmianach opowiadała znajomym że ma zamiar przejść do TVN, no ale TVN nie jest z gumy, nie udało się jej.Nie rzuciła pracy bo zbierała na wesele które chyba juz się odbyło (troche przypadek podobny do Ziemca z kredytem). 

Edytowane przez hapxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej ty bijesz pianę, bo nie podoba ci się moje krytyczne zdanie na temat TVP. Sprawa nie nadaje się, do komentowania na forum. Proponuję obejrzeć powtórkę tego wydania: http://wiadomosci.tvp.pl/27354609/15102016-1930

 

To już od dawna nie jest program informacyjny, tylko bardziej publicystyczny. Zbyt wiele przemyca widzom osądów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Chiquita - ale o ryczałcie na ZUS dla małych mieli 100% racji, bo to dotyczy mnie i ja zyskuję na jednolitym 10k rocznie, więc to, że Wiadomości nie są dla Ciebie pozytywne to nie znaczy zaraz, że to co mówią nie jest prawdą, bo dla mnie 1121 ZUS to realne obciążenie i ta informacja była w Wiadomościach w 100% prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy po prostu widzą i słyszą tylko to, co chcą. Co im pasuje. ;)

 

Swoją drogą, ten materiał o Michniku to chyba przejaw braterskiej sprzeczki Kurskich. Nie widzę innego powodu nadawania Michnikowi, aż takiego znaczenia w głównym programie informacyjnym. Kogo obchodzą jego urodziny (czy, co tam było)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś żadnych kłamstw, manipulacji, propagandy tam nie widziałem i nie słyszałem.

Jeśli z życiorysu Michnika co zrobiły "W" wykreśla się fakt,że był j więźniem politycznym PRL,że został wydalony z uczelni, że był czy to się komuś podoba czy nie,ale jedną z ważniejszych postaci "Solidarności",a jedynie podaje się enigmatyczną informację,że działał w "Solidarności"  to przepraszam Cię bardzo to jest fałszywy obraz Michnika gdzie uwypukla się jedynie opinie jego krytyków i wątpliwości co do późniejszej działalności i roli jaką odegrał.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten materiał zrobiono po to, aby zaatakować Michnika nie wspominając np. o jego działalności w 1968 roku (''komandosi''). Materiał dość stronniczy, prezentujący Michnika głównie jako osobę bratającą się z komunistami typu Jaruzelski czy Kiszczak. Wielu dziennikarzy np. Tomasz Lis czy Marcin Celiński jest zniesmaczonym tym materiałem, a wice-naczelny ''Wyborczej'' (prywatnie brat Prezesa TVP) Jarosław Kurski napisał list otwarty do Jarosława Kaczyńskiego ws. poniedziałkowego materiału o Michniku (w sumie dziwie się, że tego listu nie napisał do brata ale z tego co wiem, to mocno są pokłóceni pomimo iż wspólnie siedzieli na jednej ławce podczas pogrzebu ich matki).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To typowa metoda działania obecnych reporterów Wiadomości. Przemilczeć istotne fakty, wyciągnąć część czyjegoś życiorysu i na tej podstawie szkalować i oczerniać.

Wzorują się na komercyjnych mediach informacyjnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...