Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekaw jestem wyników oglądalności "Wiadomości" i innych programów informacyjnych w styczniu i następnych miesiącach. Już zaczyna zalatywać ostrą propagandą, a co będzie dalej...? Coraz częściej spotykam się wśród znajomych z reakcjami typu: bojkot TVP, Wiadomości itp. Ci co odeszli z "Faktów" do "Wiadomości" (a ja jestem jednym z nich) już wracają do Faktów.

Edytowane przez gregor111
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy (poniedziałkowy) prowadzący siedział w pozycji w stylu Kraśko, podparty nieco mniej niż Kraśko o stół, ale wyglądał przez to jak romb, a szkoda.

 

Coraz częściej spotykam się wśród znajomych z reakcjami typu: bojkot TVP, Wiadomości itp. Ci co odeszli z "Faktów" do "Wiadomości" (a ja jestem jednym z nich) już wracają do Faktów.

Czy można wiedzieć, dlaczego odszedłeś z "Faktów" do "Wiadomości"? Przez lepsze apanaże, czy przez coś innego może? ;) I co Ciebie skłoniło do powrotu? Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic polityczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być dwa typy zwolnień. Pierwszy to zwolnienie tych którzy sprzyjali poprzedniej władzy. Drugi - zwolnienia by zrobić miejsce dla zaprzyjaźnionych dziennikarzy. Te pierwsze już się pewnie skończyły i mogą zacząć się te drugie. Żeby wstawić kogoś swojego trzeba zwolnić kogoś z obecnych. Czy w ośrodkach regionalnych też są jakieś "czystki"?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najpierw czyścimy wyimaginowanych wrogów. Potem czyścimy nawet tych, co do których nie można się przyczepić. Ale skoro nie są swoi, to też trzeba zwolnić. Ne może być 90 procent naszych, musi być 120 procent. Bo nawet jak kiedyś się władze TVP zmienią, to przecież inni nie wymienią wszystkich. Zawsze te krety, konie trojańskie na przyszłość zostaną i nadal będa wykonywać zadania destrukcyjne.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartłomiej Graczak z TV Republika najprawdopodobniej dzisiaj zadebiutuje we ''Wiadomościach'':

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/bartlomiej-graczak-przeszedl-z-tv-republika-do-wiadomosci-tvp1

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy doceniają sukces polskiego rządu...

Wczorajsze skuteczne wystąpienie Beaty Szydło ...

 

Tyle Wiadomości, chyba wspomnieniowego wcześniej pana Bartłomieja, mi wystarczy :D

 

Rzeczony materiał.

http://wiadomosci.tvp.pl/8219088/po-probie-sil

Edytowane przez Be89
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była sonda na stronie TVP Info na temat wczorajszego wystapienia Pani Premier i aż 81% osób wypowiedziało się że to wystąpienie było dobre dla Polski. Dodatkowo 91% osób uznało że Polska wyszła wzmocniona z wczorajszej debaty.

 

Tak więc mają na co się powoływać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sonda nie jest nieobiektywna, a raczej niereprezentatywna. Nie ma danych o tym, kim są osoby, które wzięły udział w tym sondażu, można jedynie spodziewać się, że to raczej ludzie z miast, a nie ze wsi (z racji dostępności do sieci), interesujący się polityką. Wiele mediów posługuje się takimi sondami.

 

To mniej więcej to samo, co Super Express puścił dziś na pierwszej stronie. "54% Polaków uważa, że zwolnienie Kraśki było błędem". I dopiero pod tym, mniejszymi literkami, jest zawarta informacja że to wyniki sondy internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak najważniejsze debata w PE, ale o ustawie o 12 PLN to pewnie nikt nie wspomniał nigdzie jak znam życie....Znowu wszyscy zajmują się mało istotnymi tematami, a tematy istotne znowu leżą....Chyba, że wspominali, bo nie oglądałem ;)

Nie wiem, czy ten temat o stawce godzinowej 12 zł pojawił się w "Wiadomościach", ale w "Panoramie" był na pewno, chyba w wydaniu piątkowym, o ile pamięć mnie nie myli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę muszę "pochwalić" Wiadomości za "rzetelność" i "brak stronniczości" w dzisiejszym wydaniu. Cała masa materiałów o agresji emigrantów i rozsadzaniu Europy. A zero wzmianki o rasistowskiej agresji na studenta z Palestyny w Łodzi. W dodatku gratuluję używania "pewnych" słów  w materiale o audytach. ;)

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie pomija co robią imigranci. Wczorajsze wydarzenia ze Szwecji zostały przedstawione w Faktach, tylko po prostu nie robi się z tego sensacji. Dodatkowo fajnie, że przedstawiono zachowanie łódzkiego ksenofoba wobec Palestyńczyka, bo takie postawy należy tępić.

 

@Mr.Chiquita

Po co Ty się jeszcze katujesz Wiadomościami? Nawet nie wiesz jaki spokój umysłu daje zablokowanie kanałów TVP w dekoderze...Nawet jak przerzucam programy i przez przypadek nacisnę na pilocie numer jakiegoś kanału TVP, to trzeba i tak jeszcze podać PIN. A to jest już dla mnie zniechęcająca operacja. ☺

Edytowane przez gregor111
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Panoramie" mówili także o Paleństynczyku. TVP to nie tylko informacje i publicystyka. Śmieszy mnie blokowanie kanałów, ja tam mam TVN i po prostu go nie oglądam. Nie potrzebuję sobie nic blokować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę muszę "pochwalić" Wiadomości za "rzetelność" i "brak stronniczości" w dzisiejszym wydaniu. Cała masa materiałów o agresji emigrantów i rozsadzaniu Europy. A zero wzmianki o rasistowskiej agresji na studenta z Palestyny w Łodzi. W dodatku gratuluję używania "pewnych" słów  w materiale o audytach. ;)

Jak ilość gwałtów dokonywanych przez Polaków na zachodzie Europy zbliży się do tej dokonywanej przez islamskich imigrantów to pierwszy będę żądał materiałów o tym. Natomiast programy informacyjne nie mogą zajmować się każdym jednostkowym incydentem, bo idiotów w samej tylko Polsce nie brakuje i serwis trzeba by było przedłużyć do co najmniej 3 godzin, a i tak by nie starczyło czasu na przekazanie wszystkiego.

Edytowane przez pavl6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości nie są od tego, by za każdym razem gdy jest rasistowski incydent w Polsce, robić parominutowy materiał. Nie ma na to czasu. Wystarczy to, że TVN24, albo inne stacje informacyjne, poświęcają na to swój czas (w ogóle to TVP Info mówiło o tym?). A swoją drogą to ja bym tego gościa z Łodzi nie podejrzewał o czytanie czegokolwiek, skoro uznał że może obcokrajowcowi naubliżać...

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wiadomości" też nie są od tego, aby pokazywano wszystkie incydenty z udziałem imigrantów. A to się właśnie praktykuje. Dla kontrastu i wyważonego przekazu powinien być ten incydent z Łodzi wspomniany. Inaczej mamy jednostronny materiał propagandowy, wzbudzający w widzu tylko niechęć, i w przypadku niektórych - agresję.

Jesteśmy celowo i z premedytacją manipulowani, a wy tego jeszcze bronicie? Incydenty są uogólniane na wszystkich i wyolbrzymiane. I nie chodzi o marginalną przemoc, tylko strach przed obcymi i ich kulturą i religią. Większość tych uchodźców i emigrantów nie stanowi żadnego zagrożenia. Na pewno nie na taką skalę, jak przekonują nas te materiały propagandowe TVP.

@pavl6
Wcale nie potrzeba 3h "Wiadomości". Wystarczyło wywalić ok. 1 minuty z tego materiału, który dotyczył jakiegoś incydentu w Wielkiej Brytanii. Zaiste, czas na głupoty dziejące się poza naszymi granicami zawsze się znajdzie. A nie ma nawet minuty na Łódź? Poza tym, Wiadomości nigdy nie wyolbrzymiały w połowie nawet morderstw popełnianych przez naszych rodaków na Wyspach. A tutaj jakaś przepychanka urasta do ram tragedii całej Europy. :D
 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...