Skocz do zawartości

Technisat Digit S2-CD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jam mam pyatnko co trzeba zrobic zeby po wylaczeniu zasilania a le nie przez zla pogode tylko z tego powodu np.ze wyjezdzam albo ze wychodze do pracy i wylanczam wszystko co prad pobiera i co jakis czas dekoder ten jak zostaje wlaczony to wyszukuje od nowa kanaly .Czy jest jakas mozliwosc zeby takie cos sie nie dzialo ? Bede wdzieczny za odpowiedz .

Jesli chodzi o wady i zalety to co napisalem powyzej to uwazam za wade a zalet pelno

maly ,cichy ,dobrze pracuje i nie mam z nim ogolnie zadnych problemow .POLECAM GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Niestety, po każdym wyłączeniu tego dekodera z sieci (a czasem trzeba wyłączyć) należy od nowa zaprogramować kanały. To ktoś bardzo mądry to wymyslił, bo tego nie ma w żadnym dekoderze innych producentów. Gdy już zaprogramujesz interesujące Cię kanały, to zapisz ich parametry, wtedy zamiast 5 godzin programowania wystarczy Ci 1 godzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam!

Tak jak w tytule, mam problem.

Dekoder działa w jednym mieszkaniu bez problemu.

Natomiast wczoraj po podłączeniu pod inną instalację w innej lokalizacji nie wyszukuje Hot Birda, chociaż antena jest dobrze ustawiona bo cały czas jest podłączony dekoder od Cyfrowego Polsatu i wszystko śmiga.

Dzisiaj sprawdziłem TechniSata jeszcze w kolejnym mieszkaniu i odbiera bez problemu, czyli na pewno dekoder jest sprawny.

Można to jakoś wytłumaczyć???

 

PS

Może można to wytłumaczyć konwerterem lub kablem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Posiadam taki dekoder i u mnie śmiga już trzeci rok i nie narzekam Tylko jak bym chciał w przyszłości wymienić go na innego, to co zrobić z kartą Jak ten dekoder ma małe wejście i się ją wyłamuje Czy jest coś takiego jak karta "matka", czy trzeba ja jakoś dokleić do pozostałości ( dużej karty) Gdyby dekoder miał duże wejście na kartę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z moim technisatem. Dzisiaj rano zaczął mi nagle falować obraz, na początku od czasu do czasu, później coraz mocniej, aż dekoder się wyłączył. Po pewnym czasie znowu to samo, a teraz w ogóle nie chce się włączyć. Pojawia się tylko zielona dioda, ale zaraz wraca czerwona. Dekoder ma już prawie trzy lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z moim technisatem. Dzisiaj rano zaczął mi nagle falować obraz, na początku od czasu do czasu, później coraz mocniej, aż dekoder się wyłączył. Po pewnym czasie znowu to samo, a teraz w ogóle nie chce się włączyć. Pojawia się tylko zielona dioda, ale zaraz wraca czerwona. Dekoder ma już prawie trzy lata.

 

Jeśli ma prawie 3 lata to dzwoń na serwis (wpierw zarejestruj produkt na www). TechniSat daje 3 - letnią gwarancję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Już kiedyś o tym pisałem... Tuner ładnie się wyłączał, tzn. czerwona dioda od razu się włączała. Facet, który to robił instalację u mamy pociągnął z któregoś pina eurozłącza (wychodzi od tyłu wtyczki) cienki kabelek i był on wpięty razem z eurozłączem. Kabel był ruszony i kabelek jest wypięty. Teraz trzeba czekać 10-15 minut zanim z zielonej diody zrobi się czerwona -przez to blokuje dostęp do kanałów z naziemnej. Niestety nie pamiętam jak to było zrobione, że działało. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy ktoś wie co stało się z tunerami Technisat S2-CD?Od paru dni tuner wyłącza się 5 minut,myślałem że to usterka ale u kolegi który ma też Technisata dzieje się tak samo?Co dziwne po odłączeniu anteny tuner wyłącza się 10-15 sekund.Czy to jakaś aktualizacja?która popsuła tuner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...