Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Tadekb napisał(a):

Jeśli główny stream z Le Mans był cienki to dodatkowe pewnie nie były lepsze 

Dla ułatwienia dodam, że w Max nie były dostępne dodatkowe streamy z Le Mans, także nie było problemów z jakością transmisji.😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Nie oglądałem wszystkich odcinków "Skazanej" na TVN. 

Połatałem sobie brakujące watki oglądając 3 serię. Ale skoro się pojawił na nowym MAX postanowiłem obejrzeć całość, zanim siądę do 4 serii. 

Tak skopanego serialu dawno nie widziałem na platformie. 

W jednym odcinku klną, w drugim każde przekleństwo jest wygłuszane. To jakiś dramat. Jak oni te odcinki i skąd wrzucali na tą platformę :)

Tego się właśnie obawiałem jak poprzezucają te seriale z playera że dalej będą miały wyciszone wulgaryzmy. I ok, być może większość produkcji tak zmontowali i nie mają innej ścieżki dźwiękowej (jak swego czasu, serialowy Pitbull na TVP), ale skoro tutaj, jak piszesz, jedne odcinki mają wyciszone wulgaryzmy a inne nie to widocznie mają oryginalną ścieżkę dźwiękową bez wyciszonych wulgaryzmów. Tylko pewnie wrzucali bez ładu i składu. A w końcu Max powinno równać do HBO i nie cenzurować wulgaryzmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar

Tak Wam śpieszno do słuchania jak rzucają mięsem? 

 

15 hours ago, Tadekb said:

Te transmisje tak u nich wyglądają..niektóre mają po 9Mbps ale wyglądają tak samo jak te mające po 5Mbps..

Oglądam już sport trochę dłużej w bułgarskiej wersji, transmisje prezentują się różnie, w zależności od źródła. Nie jak z polskiego Playera, bo tam czegoś takiego nie ma. Czasem obraz żyleta, ale bywają słabsze momenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jakość obrazu mi nie przeszkadza, zdecydowanie jest lepiej niż w poprzedniej wersji aplikacji. Nie ma na co tu narzekać, tak powinno być. Dla jednych jakość obrazu będzie jak żyleta, dla innych będzie mizerna :) Ja jestem zadowolony z rebrandingu, oby tak dalej. Dla mnie mankamentem jest jedynie to, że oferta tvn/playera jest nie uporządkowana, powinni utworzyć dodatkowe huby/kolekcje aby rozdzielić swoje treści kanałów tematycznych do odpowiednich katalogów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bułgar napisał(a):

Tak Wam śpieszno do słuchania jak rzucają mięsem? 

Nie o to chodzi.

Ten serial to momentami mięso z którego otrzymujesz sens wypowiedzi.

Momentami te wygłuszenia zupełnie zagłuszają całą rozmowę, bo dużo w niej mięsa, a z pojedynczych słów bez wulgaryzmów ciężko złapać o czym rozmawiają.

Serial oddaje realia więzienne i wulgaryzmami tu nie epatuje, ale oddaje klimat miejsca w którym są aktorzy.

Dziwne jest natomiast to że jeden odcinek jest z mięsem, kolejny już wygłuszony. Wyłania się chaos na przykładzie tego serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne komunikaty głoszą, że IO 2024 jak i pakiety dodatkowe są dla "pakietów bazowych Max".
Jak bardzo pakiet "Przed Max" zalicza się do bazowych Maxa, to się przekonamy w praniu

Pakiet „przed max” również otrzyma bezpłatny dostęp do transmisji z igrzysk info od konsultanta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar
53 minutes ago, tracer10 said:

Wygląda więc na to, że tym razem redakcyjnym kolegom nie dam tej satysfakcji i nie ponarzekam na kolejną platformę streamingową. 

 

Po zorientowaniu się, że dostał ochłap odstosunkował się. Żenada. Zapomniał dodać, że stare promocyjne pakiety mają zablokowany zakup sportu i TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar

Piszę na podstawie doświadczeń bułgarskich. To zależy. Pakiet przed Max brany bezpośrednio bez promocji typu 33% powinien dać możliwość zakupu dodatkowego. Natomiast ten w promocji lub przez operatora niekoniecznie. Dlatego kupiłem polską subskrypcję tuż przed startem Max w normalnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aandin
34 minuty temu, Marek99 napisał(a):

Ja jakoś uzyskałem ten pakiet "Kanały TV i Sport" mając równocześnie "Pakiet przed Max", nieźle wkręcacie innych, dałem się nabrać :(

Ja jakoś mając "Premium" w UPC nie mogę tych kanałów kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek99 napisał(a):

Ja jakoś uzyskałem ten pakiet "Kanały TV i Sport" mając równocześnie "Pakiet przed Max", nieźle wkręcacie innych, dałem się nabrać :(

Tylko gdzie miałeś wykupioną usługę? Bo podobno u operatorów blokada a jak miałeś wykupioną  usługę bezpośrednio w HBO to jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza już z tym, mleko się wylało, i straciłem te 20zł (na razie jednorazowo), pakiet "Kanały TV i Sport" już sobie anulowałem. Teraz już wiem, jak to działa dokładnie, i ile jest konkretnie kanałów, jakie są funkcje i jakie dodatki w treściach się powiększyły wykupując ten pakiecik. Nie powiem dobry myk z tym pakietem zrobili.

 

Na razie nie opłaca mi się wykupywania dodatkowego pakietu "Kanały TV i Sport" skoro mi się one powielają/powtarzają w ramach platformy playera (pewnie do momentu wygaszenia wszystkich płatnych kanałów), tvn24 GO czy Polsat Box Go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz to sobie wykup i nie szukaj jeleni aby Ci na tacy podali co jest w ofercie za dodatkowe 20zł mając "Pakiet przed Max" za 33% zniżki :D skoro prawdopodobnie z wielu z Was twierdziło, że nie wchodzi przy tej promocji, że aż sam musiałem sprawdzić czy faktycznie działa czy nie działa. W moim przypadku oferta zadziałała i teraz wiem, że w przyszłości skorzystam i będę stałym subskrybentem tego dodatkowego pakietu.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar
Just now, Marek99 said:

Jeżeli chcesz to sobie wykup i nie szukaj jeleni aby Ci na tacy podali co jest w ofercie za dodatkowe 20zł mając "Pakiet przed Max" za 33% zniżki :D skoro prawdopodobnie z wielu z Was twierdziło, że nie wchodzi przy tej promocji, że aż sam musiałem sprawdzić czy faktycznie działa czy nie działa. W moim przypadku oferta zadziałała i teraz wiem, że w przyszłości skorzystam i będę stałym subskrybentem tego dodatkowego pakietu.

Bo ponoć nie wchodzi z kontem z dawną promka 33%, że Tobie działa, może jakaś luka, nie brak ich w Max. Z tym, żeby każdy sobie wykupił racja, mądrale i wróże powinni w pierwszej kolejności 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar

Kto ma jeszcze Eurosport Extra za 10 zł niech nie pozbywa się, nie warto na rzecz Max. Co z tego, że bitrate wyższe w Max, jak ubogo względem pierwszej opcji i wygląda prawie tak samo.

Edytowane przez Bułgar
Literówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...