Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że twórcy projektu TnK SD powinni jasno określić się czy będą inwestować w rozwój tej wersji, czy już lepiej w ogóle nie kupować doładowań i podziękować im. Jestem w dylemacie, gdyż jeśli skończy mi się doładowanie (a chętnie bym korzystał dalej z tej wersji) to czy wykupić następny pakiet czy też nie, ale jeśli nie chcą dodać nowych kanałów choćby np. TVP Seriale, to dziękuję bardzo i pomyślę nad konkurencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, ze była już wypowiedź kogoś odpowiedzialnego za TnK, że wersja SD nie będzie już rozwijana. Ostatnie wydarzenia (dołączenie Orange Sport info i TVP Seriale tylko do wersji HD) zdają się potwierdzać tą wypowiedz. Szkoda, że w wersji HD ceny nie są zależne od długości doładowania, 19,90 a 10PLN to jednak jest spora różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze coś dodadzą do TNK SD kto ich tam wie a po za tym to nawet ta ich strona nie jest na bieżąco Aktualizowana :) widnieje tam Ciągle Patio TV którego już dawno nie ma. Moja sugestia jest taka żeby również Discovery Chanel i TVP Sport pobierali z Jednej Lokalizacji to jest tp 12,188 Discovery Chanel i 12,284 TVP Sport w ten sposób zostają zwolnione dwa miejsca na nowe stacje :) Mogli by zamiast Disneya dać Boomerang i jakiś typowo o zwierzętach Animal Planet lub Nat Geo Wild

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym by zaoferowali dodatkowe kanały na doładowanie mowa tu o Eurosporcie 2 (Ewentualnie tylko w hd )Animal Planet (dublowało by się z hd )i wspomniany Boomerang (będzie już trzy programy dla dzieci ) mogli by do pakietu domowego dodać sportklub ( chyba to i tak nie będzie realne bo w pakiecie domowym ma być orange sport info)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o TNK SD to powinni zrobić dwa pakiety:

 

TnK ekonomiczny z malejącą stawką za to co teraz

TnK DOMOWY SD z tym co jest w TnK DOMOWYM HD bez TVN HD i TVN HD+1, to da dodatkowe pieniądze

 

jednocześnie wycofać TnK SD ze sprzedaży, ma przecież następcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznę trochę nietypowo.... ale usilnie poszukuję i mam nadzieje, ze ktoś z osób odpowiedzialnych za TNK HD to przeczyta.

 

Chodzi mi o programy FTA. Dlaczego nie ma ich wszystkich dostępnych z pozycji 13E? :(

Dlaczego blokowane są programy, a wśród nich kilka mnie interesujących:

 

Music Box Russia - tp 157 na 11642 H do listopada był, ale po zmianie częstotliwości, której nikt nie zaktualizował... zanikł... kanał 197 obecnie wykazuje brak sygnału.

Russian Travel Guide - tp 125 na 11013 H... wogle nie znalazłem....

 

Dlaczego....? Kiedy się to zmieni :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dadzą "TVP1 HD" do "TNK HD"??? Według mnie powinni, bo to w końcu kanał podstawowy i upieram się, że żadna "wyłączność" dla "Nki" (lub jakiejkolwiek innej platformy - tak samo bym się oburzał, gdyby dała go "na wyłączność" np. "Cyfra+") nie może na ten kanał obowiązywać, bo to ciągle ten sam kanał i technologia jego emisji, pod względem zapisów ustawowych nie powinna mieć znaczenia (w ustawie o "rtv" jest przecież chyba mowa ogólnie o "TVP1", a nie tylko o "TVP1" w "standardowej rozdzielczości"???) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o TNK SD to powinni zrobić dwa pakiety:

 

TnK ekonomiczny z malejącą stawką za to co teraz

TnK DOMOWY SD z tym co jest w TnK DOMOWYM HD bez TVN HD i TVN HD+1, to da dodatkowe pieniądze

 

jednocześnie wycofać TnK SD ze sprzedaży, ma przecież następcę

Dwa pakiety - tak. Wycofanie TnK SD - strzał w kolano. Przecież to strata setek jak nie tysięcy klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...