Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się realniejszy ESP aniżeli Polsat... ale zobaczymy, jak to wszystko się będzie rozwijać. :]

No nie wiem. Eurosport bierze od abonenta 1,20zł. Musiałaby więc być kolejna podwyżka.

 

 

Aż 1,20??? Skąd masz takie info?

Czytałem kilka lat temu. Być może trochę to się zmieniło. Jestem pewien, że taka kwota była, ponieważ bardzo ubodła mnie w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te dywagacje, EuroSport jest FTA z astry, mam na swojej liście obok tvp sport, DSF i nSport, a muzyczne, hmm 3x MTV i 2x Viva, 4funtv i jak sie nie mylę Eska (nie odbieram bo mam dekoder SD) i wiele innych programów muzycznych wiec starczy, brakujue czegoś takiego jak discovery, np nat geo czy discovery z tych pozostałych np science czy world :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZOK!!!! TnK (Cyfrowy Dom) wkroczył na niecną drogę Cyfrowego Polsatu. Naobiecywali na starcie, naobiecywali, teraz przyszedł czas dymania klienta. Przykręcili śrubę, ale czy nie za bardzo.... (jedyny plus to ta informacja z miesięcznym wyprzedzeniem):

potężna zwyżka i utrudnienie dostępności , ograniczenie bezpłatnego użytkowania to ciężki cios w zaufanie do tej b..dy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Do kotek...

Przeskanuj tr. 11158 V 27500 poprzez wyszukiwanie ręczne, a następnie dodaj nowe kanały do listy .

dzięki

tylko problem w tym, że w opticum 7300 ci2cx ktory posiadam takie opcje są poukrywane chyba, że w ogóle nie ma ich tzn ręczne przeszukiwanie. Generalnie opcje wyszukiwania itp z menu nie są w ogóle "przyjazne".

(śmieszne, że żeby utworzyć nowy kanał to trzeba wejść w edycje jednego konkretnego (kolejna lipa w tym dekoderze to żenująco działający pilot- choć z drugiej strony za taką cenę ;-))a więc

Co na tą chwilę zrobiłem to:

wszedłem na pierwszy lepszy kanał/menu/kanały/edytuj kanał/utwórz nowy/wybrałem nr tp: 11158 V (automatycznie dopisało 27500), wpisałem: nazwę kanału $TV4, video pid, audio pid i pcr pid, zatwierdziłem, zapisałem i lipa, ciemność (kanał zakodowany)

To samo wszystko wpisałem odnośnie kino polska i też mam ciemność

wiec skoro ręcznie nie mogę utworzyć musze wyszukać jakoś inaczej, czyli tak jak napisałem tylko nie wiem jak, żeby nie s[beep]zielić sobie listy kanałów.

Prośba

Czy ktoś mógłby mnie poinstruować jak:

Przeskanować tr. 11158 V 27500 poprzez wyszukiwanie ręczne, a następnie dodać nowe kanały do listy bez s[beep]zielenia czegoś

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej Tobie wgrać nową listę z tymi kanałami? przez kompa możesz dużo szybciej dodawać kanały do listy, ba możesz nawet znaleźć listę już zrobioną ze wszystkimi kanałami, wtedy możesz sobie tylko kanały ułożyć wedle własnego upodobania i tyle, jakby co mam taką listę:D tyle, że pod ferdka, a nie wiem czy da się to do opticuma zaadoptować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No i wcale nie jest tak źle. Dla mnie to nawet nie ma podwyżki bo opłacę sobie z góry na 24 m-ce i dalej mam po dyszce. Wiem, że teraz znajdzie się wielu narzekaczy, że 240 złotych jednorazowo to duża kwota ale dla mnie liczy się ile to wychodzi przeciętnie na miesiąc a nie ile trzeba zapłacić na raz. Zresztą jak się ma trochę samodyscypliny to można sobie doładować a potem odkładać 10 miesięcznie i już następne doładowanie nie będzie takie uciążliwe. Trochę nie podoba mi się natomiast ograniczenie z korzystania bez doładowania: cyt. "Dla kart aktywowanych po dniu 31 marca 2010r Kanały Bez opłat pozostają aktywne przez okres ważności doładowania oraz 12 miesięcy po jego wygaśnięciu, nie dłużej jednak niż do upływu okresu ważności oferty. Dla kart aktywowanych do dnia 31 marca 2010r Kanały Bez opłat pozostają aktywne przez okres ważności oferty." ale jak się tak zastanowić zmiany dotyczyć mają tylko tych którzy będą aktywować karty po 31.03. także nie oszukują tu starych klientów a nawet dają możliwość aktywacji karty jeszcze przez cały miesiąc. Nowi klienci będą decydować się już na nowe warunki. Warto więc aktywować teraz jakąś dodatkową kartę aby w razie czego mieć kartę działającą do 2016 roku.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się że dodano nowe kanały i tylko przeszukałem na nowo satelitę i mi ładnie wszystko wskoczyło, niepokoi mnie tylko te ich nowe ceny na doładowanie. ceny są powalające wiec raczej się nie zdecyduje na doładowywanie. Już chyba wole poczekać do świąt Bożego Narodzenia 2010r - są niesamowite promocje (nawet C+) a jeśli ktoś pisze ze jak nie odczuje różnicy bo doładuje na 24 m-cy to niech się zastanowi 3 razy. W ciągu tych 2 lat dużo się może zmienić nawet w innych platformach (tańsze i więcej kanałów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KaDet teraz na Allegro rozkwitnie nowy interes :) sprzedaż kart aktywowanych. Ogólnie zrobili to chyba właśnie w celu wyeliminowania kart aktywowanych a nie używanych. Może właśnie chodzi im o obrót tymi kartami, aby na rynku z 450 tys kart nie było czasami 100 tys kart nie używanych, a aktywowanych. Obecnie mają ponad 400 tys klientów, ale nie są wstanie faktycznie ich policzyć (policzą tylko płacących). Może w ciągu dwóch trzech lat chcą sprawdzić ile ich dokładnie posiadają, aby zobaczyć w którą stronę kierować ofertę oraz czy warto.

 

@rossini ale w platformach cyfrowych tak samo jest umowa na dwa lata i przez ten okres czasu też może wiele się zmienić. Ja z doświadczenia wiem, że umowy na rok są dość krótkie, bo dobrze się nie zastanowisz to ten rok przeminie, a na rynku tak wiele się nie zmieni. Widziałem to wiele razy w ofertach internetu, telefonów komórkowych a teraz platform cyfrowych. Oczywiście teraz w platformach cyfrowych ostatnio było niezłe zamieszanie, ceny się zmieniały, ale takie zamieszanie w ciągu dwóch lat będziesz miał raz na Boże Narodzenie. Przy umowach na trzy lata to można się parę razy zastanowić, ale dwa lata to często okres w sam raz rozsądny i wątpię aby wiele się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...