Skocz do zawartości

Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Premiera 2 sezonu "See Dad Run" od 25 marca o godzinie 21.20. Jestem ciekawy dlaczego Nickelodeon podjął próbę wersji lektorskiej to tego serialu? Oglądałem go i żarty są w miarę normalne...Jest to pierwszy serial komediowy na antenie stacji Nickelodeona. Wcześniej stacja TeenNick dawała lektora do programów np. "The Substitute" czy "Nickelodeon's Unfiltered".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A młodzieżowe sitcomy typu iCarly czy Grzmotomocni to już nie są serialami komediowymi?
Koledze najprawdopodobniej chodziło o emisję seriali komediowych z lektorem zamiast dubbingu, nie o sam gatunek serialu. W poście wyżej chyba po prostu zapomniał doprecyzować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - chodzi mi o seriale w wersji lektorskiej. Sądziłem, że jak ktoś przeczyta całość mojej wypowiedzi to domyśli się o co mi chodziło :) A tak poza tym nawet dobrze, że w końcu tak zrobili. Może będzie możliwość zrobienia wersji lektorskiej do iCarly (2021)? ;) Podobno polski aktor dubbingowy Adrian Perdjon zakończył swoją karierę i nie podłoży już głosu dla Spencera Shaya (Jerry'ego Trainora). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2024 o 14:05, Michu_97 napisał(a):

Może będzie możliwość zrobienia wersji lektorskiej do iCarly (2021)?

Z tym to ciężko przewidzieć - niby mieli dubbing, bo w jednej z zapowiedzi SkyShowtime poleciał zdubbingowany fragment, ale do tej pory po ponad roku od startu platformy nigdy nie został opublikowany, a w międzyczasie sam serial anulowano, więc kontynuacji i tak nie będzie, co sugeruje, że możemy się w ogóle nie doczekać jakiejkolwiek formy polskiego audio, ani tym bardziej emisji telewizyjnej. Nie zdziwi mnie nawet jeśli prędzej czy później serial spadnie też ze SkyShowtime.

Edytowane przez matjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...