Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, strzala napisał:

Tak, jak pisałem wcześniej, kanały Eleven i TVP na 100% w Multimedii mają wyższy bitrate, niż na satelicie i to oznacza, że MMP pobiera je światłowodem.

Nie, to błędne założenie. Kanały Eleven i TVP owszem pobierane są przez operatorów kablowych drogą światłowodową. Jednakże wyższy bitrate jakiegoś kanału w żadnym wypadku nie oznacza od razu, że kablówka na 100% pobiera go światłowodem. Operatorzy umieszczając kanały na swoich MUX-ach poddają je powtórnej kompresji, więc może się zdarzyć sytuacja, ze kablówka bierze jakiś kanał drogą sat (np. z bitrate 5 Mbps) i po rekompresji wpuszcza go u siebie z bitrate np. 10 Mbps (bo akurat MUX, na którym umieszczono kanał nie jest zapchany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiler napisał:

Znowu wyjdzie, że marudzę, ale czy komuś już wprowadzili tę słynną aktualizację dekodera, co daje możliwość oglądania programów do 7 dni wstecz?

u mnie nadal brak

 

Mam za to nadal hbo go,kanały hbo zablokowali bo promka do końca grudnia,ale go nadal śmiga.Ciekawe czy ogarną i zablokują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann: Oczywiście, że w takiej sytuacji lepszy obraz będzie na sygnale z satelity (z niższym bitrate) - bo to jest źródło. Sztucznie napompowany bitrate po procesie powtórnej kompresji przecież nie poprawi jakości. A w wyniku rekompresji pojawiają się często jeszcze  dodatkowe błędy (jak np. koder nie wyrobi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba kiepskie umiejętności negocjacyjne albo pecha. :/

Po wypowiedzeniu oferta:

SuperBox + Pakiet HD + Internet 120 Mb - 89zł /12 msc

albo
MaxBox + Pakiet HD + Internet 120 Mb - 94zł  / 12 msc

 

Do tej pory miałem Maxbox + Pakiet HD + Sport Champions HD + Multiscreen + Internet 120Mb - 130zł.

Ogólnie to chciałem zmniejszyć jak najbardziej wysokość abonamentu nawet kosztem pakietów/usług bo i tak TV prawie wcale nie oglądamy. Ale chyba szału to ta oferta nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, adi.ldz napisał:

Mam chyba kiepskie umiejętności negocjacyjne albo pecha. :/

Po wypowiedzeniu oferta:

SuperBox + Pakiet HD + Internet 120 Mb - 89zł /12 msc

albo
MaxBox + Pakiet HD + Internet 120 Mb - 94zł  / 12 msc

 

Do tej pory miałem Maxbox + Pakiet HD + Sport Champions HD + Multiscreen + Internet 120Mb - 130zł.

Ogólnie to chciałem zmniejszyć jak najbardziej wysokość abonamentu nawet kosztem pakietów/usług bo i tak TV prawie wcale nie oglądamy. Ale chyba szału to ta oferta nie robi.

Po prostu płaciłeś dużo i teraz za szybko nie chcą zjechać z ceny. Ogólnie to ofertę kosmiczną Ci proponują. Podziel sobie tą cenę na 2 i wtedy oferta będzie ok. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, neuro_wrw_gang_ napisał:

Trzymaj ich do końca. W końcu rura im zmięknie.

 

Internet mam do końca stycznia, a TV do końca lutego. Także jest jeszcze trochę czasu, przy czym nie chciałbym zostać bez internetu.

Czyli jak jutro zadzwoni DUK to radzicie podziękować za taką ofertę, bo jest za droga, czy coś innego im wcisnąć?

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kiler napisał:

Staż nie ma żadnego znaczenia. Ja przy pierwszym przedłużaniu umowy dostałem to co w podpisie (tylko net był 60 mega) za 99 zł.

 

Jeszcze @adi.ldz gdzie mieszkasz? Lokalizacja może mieć znaczenie, ale ta cena i tak jest horrendalna.

W Łodzi.  Zobaczę co powiedzą, niedługo ma Pani z DUK dzwonić po moją decyzję odnośnie tej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem z Łodzi. MaxBox, HD, Sport Champions HD, HBO HD, Multiroom i net 60 MBit/s - trochę poniżej 80 zł. Bez wypowiedzenia, sami parę razy dzwonili. Pewnie z wypowiedzeniem byłoby taniej. Nie wiadomo jak jest teraz. Mi usługi kończą się w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...