Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@Luki85, Music Box HD w Multimedia jest już ponad miesiąc. Wtedy też podniesiono z SD do jakości HD kanały TVP Info, TV 4, Kuchnia+, Domo+, Cartoon Network, TNT, Polsat Viasat Nature.

Edytowane przez Barti
Zbędne nadużywanie klawisza spacji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Luki85 napisał:

@neuro_wrw_gang_ to tak jest, jak się ma CAM. Przepraszam wszystkich za poprzedniego posta i dziękuję za info.

Fakt, przydałby się jakiś kanał planszowy z informacjami o nowościach. To fakt, również jestem posiadaczem CAM i fakt, bez skanowania o nowych kanałach się niestety nic nie wie. Tak więc, kochana Multimedio, do was skierowana jest ta prośba.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kanału planszowego, niech oni o nowościach informują natychmiast na swojej stronie internetowej i będzie OK. A tam tylko starocie i "nowości" sprzed kilku miesięcy. Mają wolny etat redaktora online?  Zgłaszam się!

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam superbox + pakiet HD I nie mam e-Sport. Pisze "kanał zakodowany". Robi się sytuacja że nie wiadomo do końca co będziemy oglądać wykupując określone pakiety. Lista programów na ich stronie ciągle podaje Filmbox Premium HD a nikt w kraju tego programu w HD nie ogląda (przynajmniej z Multimedii). Tak więc nie przejmój się TVP ABC i innymi w Superboxie bo okaże się że Ci Cinemaxy odkodują na pół roku (miałem taką sytuację ) nie wiedzieć czemu i dlaczego. Panie na infolinii nawet nie znają składów poszczególnych pakietów i dyskusja z nimi jest bezprzedmiotowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX 

 

Ja korzystam z faktury papierowej. Na fakturze papierowej z czerwca 2018 roku pojawiła się taka oto informacja odnośnie E-Sport HD :

 

"Informujemy, że z dniem 30 maja 2018 r. programy: Epic Drama HD oraz Red Carpet TV HD zostały udostępnione Abonentom Pakietu SuperBox i MaxBox telewizji cyfrowej Multimedia Polska. Ponadto, Abonentom Pakietu MaxBox oraz Pakietu Dzieci został udostępniony kanał Nicktoons HD, a Abonenci Pakietu Sport HD Extra otrzymali dostęp do programu E-Sport HD. Informujemy również, że od dnia 1 lipca 2018 r. kanał E-Sport HD dostępny będzie tylko dla Abonentów Pakietów: MaxBox i Sport HD Extra. Powyższe zmiany nie stanowią zmiany Umowy Abonenckiej o świadczenie Usługi Radia i Telewizji Kablowej, której jesteście Państwo stroną, w szczególności nie zmienia się Oferta Usług Operatora (odpowiednio: wykaz gwarantowanych programów w Pakietach albo gwarantowana liczba programów w Pakietach)."

 

W związku z tym chcąc mieć dostęp do kanału E-Sport HD musisz mieć pakiet dodatkowy Sport HD Extra albo MaxBox.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak, jak napisał mirolop. E-Sport HD tylko w Maxbox oraz Sport HD Extra. Jeżeli ktoś ma inne pakiety i odbiera ten kanał to powinien się cieszyć. Zawsze może zadzwonić i powiedzieć, że nie powinien go odbierać :D

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirolop Też dostałem tę informację mailem. Napisali że od 1 lipca, a ja e-Sport nie mam dopiero od kilku dni. Dzwoniłem też do nich w sprawie Filmbox Premium HD-SD ale pani twierdziła że jak w spisie jest HD to musi być HD (!). I mam sobie ustawić HD w telewizorze (?).  Kogo oni zatrudniają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojej interwencji babka z infolinii ma wysłać zapytanie do techników dlaczego TVP Sport SD/HDi TVP Rozrywarka nie ma na MUX-3/8 Pani twierdzi, że nic nie muszą robić, jak odbieram inne kanały z MUX to i te powinienem mieć :(

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podłączyli i muszę przyznać że internet chodzi super.

 

7922818293.png

 

Jakość TV natomiast chyba nieco gorsza od sat. Co to jest ten multiscreen?

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wezu napisał:

Wczoraj podłączyli i muszę przyznać że internet chodzi super.

 

7922818293.png

 

Jakość TV natomiast chyba nieco gorsza od sat. Co to jest ten multiscreen?

 

Które konkretnie kanały masz na myśli? Chyba np. kanały Eleven, czy TVP w kablówkach mają lepszą jakość (bitrate), niż na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory używałem IPTV z innego źródła, które było 1:1. Co do satelity to bitrate HBO jak i C+ wydają się być w Mulitmedii w gorszej jakości, ale pewnie to tylko moje odczucie.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2019 o 14:15, Wezu napisał:

Wczoraj podłączyli i muszę przyznać że internet chodzi super.

 

7922818293.png

 

Jakość TV natomiast chyba nieco gorsza od sat. Co to jest ten multiscreen?

 

Mam porównanie z nc+ i jakość w MM jest lepsza, niż na satce, a w szczególności kanały SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spider1978

Mam odrębne zdanie. Od paru miesięcy jestem abonentem nc+. Zaraz po podłączeniu - jakość na korzyść nc+. Tak naprawdę nie do porównania... Każdy ogląda na innym odbiorniku (HD/UHD), ale jedno wiem: nigdy nie wrócę do MMP.  ?

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość nadawców ogranicza na satelicie bitrate swoich kanałów, ponieważ miejsce tam jest drogie. Tak, jak pisałem wcześniej, kanały Eleven i TVP na 100% w Multimedii mają wyższy bitrate, niż na satelicie i to oznacza, że MMP pobiera je światłowodem. Jednak chyba trochę się pogorszyło ostatnimi czasy, bo wydaje mi się, że na początku Eleven miał pod 12 Mb/s, a teraz nie przekracza 10. Jednak z tego, co gdzieś czytałem, to na satelicie i tak jest gorzej, bo ok. 7. Zdaje się, że kanały HBO na satelicie też nie mają zbyt wysokiego bitrate i myślę, że tylko te własne kanały platform mogą mieć lepszą jakość na satelicie, niż w MMP. Mam tu na myśli C+, nSport+, Planete+, Ale kino+ itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...