Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do Działu Technicznego i dowiedziałem się, że czarny ekran 148 Bollywood HD spowodowany jest jakimiś problemami technicznymi. Wcześniej kanał był ale pojawiał się i znikał. Pomimo tego, że posiadam pakiet MaxBox i HD u mnie też jest czarny ekran odnośnie Bollywood HD.

 

Inna sprawa to pozycja 187 kanał Red Carpet TV HD. Od dłuższego już czasu obraz dziwnie się zachowuje, zwłaszcza przy dynamicznych scenach  jakby coś z fps było nie tak. Zgłosiłem ten problem dzwoniąc do Działu Technicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bollywood HD już działa na 148 kanale. No i brawa za dołączenie tego kanału. Takich właśnie perełek wśród kanałów nam trzeba, a nie tylko amerykańska papka, jedno i to samo na większości kanałów. Myślę, że dobrym ruchem było by też dołączenie programu 2x2 do oferty Multimedii i mam nadzieję, że wkrótce tak się stanie.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy wiecie, co leci na paczce BBC, Fox National? Ja akurat mam dostęp do wszystkich polskich platform cyfrowych i co mogę powiedzieć o tych waszych "super kanałach"? Hmm, pełno reklam i programów, które lecą też na kanałach ogólnych. Bollywood HD to jest coś. Zero reklam, filmy zabawne, z sensacją. Ja spokojnie mogę porównać ten kanał do HBO. I tak, ja tak na poważnie, bo mam dość ciągłych powtórek. Ile można?

 

2 godziny temu, spider1978 napisał:

Podniesienie kolejnej partii kanałów z SD do HD myślę że tego większość oczekuje :)

A to akurat proces, który postępuje i myślę że wkrótce zostanie zakończony.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały BBC to już nie te same co kiedyś... BBC Brit w kółko powtórki "Top Gear". BBC Earth co włączę to w okowach mrozu mało premier... Jednym słowem, nic ciekawego. FOX podobnie. Jedynie, czego naprawdę może brakować to National Geographic.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... Doczekamy się...Już od dwóch lat dodają BBC, Fox i National... Ileż można czekać? Gdyby je mieli w ofercie, mieliby bardzo dobrą ofertę... Bardzo dużo osób właśnie dlatego, że nie ma tych kanałów, tam gdzie mają alternatywę, idzie do konkurencji. Sam znam kilkanaście takich osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałów faktycznie brakuje, ale tak jak napisał spider1978 cenowo oferta MM jest bardzo korzystna. Byłem ostatnio w Orange i pani polecała mi ofertę TV. Delikatnie mówiąc szału nie było (brat ma od nich usługi i wiem jak to wygląda). Za ten pakiet z internetem co mam w podpisie to by w Orange ze 200 zł wyszło a w MM 100zł...

Za ponad 100 zł pani oferował mi "atrakcyjną" ofertę bez kanałów premium Canal+, HBO,  Eleven...

Także oferta MM nie jest idealna, ale jakościowo nie jest źle a ceny bardzo dobre.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spider1978 napisał:

Trzeba się cieszyć z oferty jaka jest. Każdy oczekuje cudów płacąc małe pieniądze a większość tutaj patrząc realnie płaci właśnie takie wynegocjowane ceny. Gdzie u innego operatora takie oferty i możliwości? ;)

Dokładnie. W przypadku oferta=cena, oferta jest większa, niż cena, jaką Multimedia powinna pobierać za ofertę kanałów i internetu.

 

22 minuty temu, neuro_wrw_gang_ napisał:

Ja za full pakiet płacę 100 PLN.

No właśnie i w jakiej innej kablówce można by to było w tej cenie dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...