Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli daty końca umowy się nie pokrywają na internet i TV, różnica jednego miesiąca. To składać dwa wypowiedzenia?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Dostałem ofertę przedłużenia umowy. Oferta mi pasuje, poza jednym szczegółem. Wszystkie usługi mają trwać do 31.12.2019, a DTV wraz z pakietem do 31.01.2020.
Teraz moje pytanie. Czy będzie problem z wypowiedzeniem na koniec umowy? Pani przez telefon powiedziała, że inaczej nie może mi zaoferować TV ze względu na miesiąc aktywacji. W razie złożenia w przyszłym roku wypowiedzenia miałbym zapłacić karę w wysokości 12 zł za DTV i tyle.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2018 o 17:15, SatZnawca napisał:

Tutaj się z wami nie zgodzę, moja sytuacja.

 

HD 30.09

Eleven 30.09

C+ 30.09

MaxBox do 31.10

HBO 31.12

Multiroom 28.02.2019

 

I nie mogę wypowiedzieć TV bo mam HBO i Multiroom dłużej niż pakiet podstawowy, gdzie zapewniano w BOK że jak kończy się główny pakiet to wszystkie dodatkowe pakiety również. Kara jaką chcą na mnie nałożyć to 439 zł. Jak powiedziałem że proszę zostawić HBO i Multiroom to nie ma takiej możliwości. I zmuszają do podpisania umowy na pakiet TV za 59 zł aby nie było kary...

@karol4444;)
Sprawa potoczyła się dalej następująco: Wypowiedzenie wysłane na czas, pakiety dodatkowe ważne do 30.09 zostały wyłączone, główny pakiet MaxBox wyłączony został z końcem października a sprzęt oddany 5 listopada. I przyszła faktura na 439 zł jako kara za zerwanie umowy... Więc po kilku korespondencjach z MM sprawa została skierowana na drogę sądową. 

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty w BOK podpisywałeś umowę? OK, czyli nie można zweryfikować, co Ci mówili w trakcie podpisywania umowy. Może być ciężko to wygrać.

Dlatego zawsze działam przez infolinię. Jak tylko się faktura nie zgadzała lub inne zapisy to 1 mail z prośbą o odsłuchanie rozmowy i pozamiatane. Polecam na przyszłość, można zaoszczędzić nerwów. :) 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się nie chce wierzyć w to co piszecie. W MM jestem od początku. Przedłużałem już umowy kilkunastokrotnie zarówno przez telefon jak i w BOK-u. Nigdy nie miałem problemu,nawet z cofnięciem się z wyższego pakietu na niższy. Prosiłem aby wszystko kończyło się w jednym terminie i tak było z jednym wyjątkiem 3 lata temu,kiedy internet kończył mi się trzy miesiące wcześniej niż TV. Dwa lata temu złożyłem wypowiedzenie,udało mi się utargować korzystną cenę ( i to w BOK-u nie w DUK) i na razie mam spokój do kwietnia 2019 roku.

A tak przy okazji: ile "żądać" za to co mam w podpisie + podniesienie szybkości do 120Mb ? Obecnie płacę 69 zł.(mam 3 telewizory czyli 2xmultiroom). Nie jest źle. Maxbox i pakiety sportowe mnie nie interesują.Superbox zupełnie wystarczy,oglądam głównie Netflix i Player w 4K i HD i dlatego chcę zwiększenia prędkości internetu aby często nie buforowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, zerojedynkaX napisał:

Za moduły policzyli mi 3x9 zł plus 9 zł za pakiecik HD plus 3 zł za MM Go plus30 zł za net i superbox równa się 69zł. Wszystko się zgadza.  ?

 

Pakiet HD i MM Go można mieć spokojnie za 0 zł. Obstawiam, że te moduły także.

 

Celuj w 30 zł na przedłużeniu (przy złożonym wypowiedzeniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pół roku temu też dzwonili w sprawie podwyższenia z 30 nawet do 120Mb za dodatkowe 15 zł. Czyli w sumie bym płacił 69+15=84 zł. Wydało mi się to stanowczo za drogo i odmówiłem. Internet podwyższę sobie z końcem umowy podpisując nową. Jak utarguję 60 zł za wszystko to będę zadowolony. Ale to dopiero w kwietniu... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Obecnie mam pakiet Superbox za 30 zł do końca grudnia 2018r. Miejsce: Gdynia. Złożone wypowiedzenie. Dzisiaj dzwoniłem i pytałem się o ewentualną ofertę. Zaproponowano mi ten sam pakiet za 48 zł. Czy ktoś ostatnio negocjował może taki pakiet w lepszej cenie? Z góry dziękuję.

Edytowane przez Barti
Skoro to jest pytanie to zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe pakiety ( prędkości ) internetu oraz cenniki dla umów od 01.12.2018:

https://www.multimedia.pl/Strefa-produktowa/Strefa-Klienta/AktualnosciKonkursy/Aktualnosci/Zmiany-w-Cenniku-Usługi-Multimedia-Internet-Multim

 

A ja przy przedłużeniu podniosłem w środę prędkość neta z 60 do 120 Mb/s. Aktualnie: Minibox +  zmiana na CAM + HD + Filmy i seriale + 120 Mb/s oraz 6 miesięcy Cinemax bez opłat za 45 PLN / m-c przy umowie na 12 miesięcy.

Przy złożonym i zarejestrowanym wypowiedzeniu konsultant poinformował, że nie przysługuje Canal+ i HBO do końca roku bez opłat dla osób przedłużających umowę.

Edytowane przez ZmusieK
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZmusieK napisał:

 

No, nieźle: Internet 300 Mb+, Internet 600 Mb+ oraz Internet 1,2Gb+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...