Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie takie pewnie głupie pytanie, ale co tam. Niedawno przedłużyłem umowę na internet w MM. Oferta mnie zadowoliła bo podwoili mi prędkość do 120 MB i jednocześnie obniżyli opłatę do 30 dyszek. Więc się skusiłem. Przez telefon konsultant uprzedzał że prędkość 120 to jest max, a oni rzekomo gwarantują minimalną wartość na poziomie 70% podanej prędkości, czyli jakby nie liczyć trochę ponad 80 MB.

Od weekendu o różnych porach dnia i nocy z ciekawości robię te dostępne w internecie speed testy (wiem że nie jest to do końca precyzyjne), nic innego w tym czasie nie jest podłączone do neta. Nie udało mi się jeszcze ani razu przekroczyć 30 MB prędkości pobierania. Fakt że robię to na laptopie podłączonym do routera przez wifi. Nie mogę znaleźć kabla by podłączyć lapka bezpośrednio do modemu. Czy to możliwe by przez wifi przy maksymalnym zasięgu aż tak obniżało prędkość, czy też z sygnałem od operatora jest jednak coś nie tak?

Edytowane przez bobo235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bobo235 napisał:

Nie udało mi się jeszcze ani razu przekroczyć 30 MB prędkości pobierania. Fakt że robię to na laptopie podłączonym do routera przez wifi. Nie mogę znaleźć kabla by podłączyć lapka bezpośrednio do modemu. Czy to możliwe by przez wifi przy maksymalnym zasięgu

 

Potrzebujesz sprzęt zarówno operatora jak i swój w standardzie AC aby wysycić 120mbit radiem.

 

Góra 5ghz ac, dół 2.4ghz

 

Clipboard.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Pukus napisał:

Coś słyszałem, że niebawem całkowicie wyłączą analog, więc może będą nowe programy? Jednak się nie łudzę.

Poruszyłeś ciekawy temat. Byliby pierwszą siecią całkowicie bez analogu. No i kupę miejsca na nowe programy DTV. Skąd masz takie wieści ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2018 o 15:59, korni007 napisał:

Czy na chwilę obecną oplaca się brać tv z MM? Brakuje im sporo kanałów chociażby BBC Earth, Polsatu 2 w HD,no jednym slowem mnóstwo tego jest a oferta nie porywa. Czy Vectra nadal przymierza się do przejęcia,czy jednak się rozmyślili?

 

Jak widzę takie wpisy to aż mnie nosi. Ile płacisz za swój abonament? 180zł? 150zł? 130zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zasadnicze: Robi7 i Taucher, czy jesteście po redukcji analogu? Ile obecnie macie kanałów analogowych?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem i... eureka. Z 33 zostało 10 ( w tym 1 planszowy). Na pozostałych jak na zdjęciu. To dlatego ta zmiana częstotliwości.
Uprzedzając pytanie - poprzednia redukcja analogu i wprowadzenie pełnej oferty cyfrowej miało miejsce we wrześniu ubiegłego roku.6bea209bad5153c5b3375203fa1d2c60.jpg

Na kanale planszowym info wykaz dostępnych kanałów analogowych.
Nie jest tu ujęty kanał TOYA TV, który u mnie jest także dostępny.0ee5829bcd5e273de2958d1ff7bf3e23.jpgfce5ecee0378a685b37a4b7908ebf23e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...