Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wszyscy są kibicami i nie wszyscy lubią sport. Mnie np. w ogóle nie zależy na kanałach sportowych i mam gdzieś, czy Polsat Premium Sport będzi,e czy nie w MM.

Lubię filmy i dokumenty i bardziej mi zależy aby to wszystko było w HD. Np.13 Ulica, TNT  czy D.Science.  :wink:

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 3 tygodnie temu pytałem o przedłużenie umowy kablówki u rodziców, a teraz czas przyszedł na mnie ;)

 

Z końcem września kończy mi się umowa na:

- internet 120mbit

- internet mobilny (bardzo stara oferta, 2GB miesięcznie na 3G w Play)

- telefon komórkowy (no limit rozmowy/sms, bez internetu).

 

Płacę za całość 39,99 zł miesięcznie.

 

W zasadzie zależy mi tylko na internecie, reszta usług to dodatki które mogą, ale nie musza być.

 

 

Dzwonili już do mnie w sprawie przedłużenia, ale w trakcie rozmowy okazało się, że moja stara oferta na internet mobilny blokuje przedłużenie umowy i muszę podejść do BOK - domyślam się, że wycofują się z 3G w Play (nowe oferty są LTE na sieci Plusa).

 

Orientuje się ktoś, co na ten moment można uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najniższa cena, którą można uzyskać za internet 120 Mb/s (i bez konieczności dobierania DTV) to 29,99 zł. miesięcznie.

Ty dokładasz jeszcze 10 zł. miesięcznie za telefon komórkowy "no limit" i za internet mobilny. Suma sumarum twoja obecna oferta jest bardzo OK. Większość abonentów ma nieporównywalnie gorszą. Walić płatną telewizję. :)

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie awaria...

https://satkurier.pl/news/173017/tvp-info-na-wyzszej-pozycji-w-sieci-multimedia-polska.html

 

 

Pozdrawiam, Marek.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda że w TVP HD same powtórki seriali. W weekendy są filmy fabularne i to całkiem,całkiem. No i ta jakość HD zdecydowanie lepsza niż w jedynce i dwójce. Mam moduły CAM , kolejność ustawioną według moich preferencji i u mnie nic się nie zmieniło. TVP HD mam na pozycji "3" a TVP Info na pozycji "56". Preferencje prezesa TVP mam gdzieś.  :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie zerojedynkaX odnośnie TVP HD, że nieprawdą jest iż tylko same powtórki. Otóż to właśnie kiedyś na TVP HD miał premierę serial "Alternatywy 4" po rekonstrukcji cyfrowej. Natomiast w tym roku na TVP HD miał premierę serial "Ekstradycja" również po rekonstrukcji cyfrowej. Dopiero potem odnowiona "Ekstradycja" pojawiła się na TVP 1 HD. Na jesień ma być gotowa już po rekonstrukcji cyfrowej "Ekstradycja 2" i zapewne premiera także będzie wpierw na TVP HD.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mieli płacić Polsatowi za każdego rzeczywistego abonenta tego pakietu, to najprawdopodobniej byłby ten pakiet w Multimedii. Tak to boją się ryzykować, bo nie będzie zbyt wielu chętnych na to. Wziąłbyś go za minimum 30zł miesięcznie ze zobowiązaniem na 2 lata tak jak to jest w UPC? Ja bym nie wziął, bo uważam, że nie jest tyle wart, a pakiet C+ mam, bo za 10zł więcej jest tam dużo więcej różnorodnych treści nawet pomimo utraty praw do tej LM i LE. Dlatego tak bardzo nie żałuję braku tych nowych polsatowskich kanałów. Już bardziej mi żal tego czwartego kanału Eleven. Będę musiał się przeprosić z moją anteną satelitarną na obrotnicy, którą trochę zapuściłem po wejściu do Polski Eleven, bo razem z C+ zapewnili mi dostęp do wszystkiego co potrzebowałem oglądać ze sportu. Myślę, że da radę coś tam obejrzeć FTA z tej LM i LE np. choćby na CBC Sport HD. LE wydaje mi się, że będzie też na zwykłych kanałach sportowych Polsatu, bo mają tylko 6 kanałów dodatkowych, a meczów o jednej porze będzie po kilkanaście(przynajmniej na początku).

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to bez znaczenia czy ja bym to zamówił za 30 złotych czy nie. Chodzi po prostu o możliwość wyboru. Oferta mi odpowiada to biorę, jak nie to szukam alternatyw. Nie chce mi się wierzyć, że dostali jakąś dużo gorszą ofertę od CP niż UPC i dają nawet otwarte okienka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak po cichu myślałem, że MM dogada się z Polsatem i LM obejrzymy. Ktoś napisał na profilu Facebookowym, że na infolinii mu przekazali, że kanałów PSP nie będzie.

 

To po co przy dzwonieniu i proponowaniu umowy wciskają mi, że będzie LM i LE w MM? Po to aby nabić klienta w butelkę? Zobaczymy o 17:00, bo jestem umówiony na telefon ws. umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co przy dzwonieniu i proponowaniu umowy wciskają mi, że będzie LM i LE w MM? Po to aby nabić klienta w butelkę? Zobaczymy o 17:00, bo jestem umówiony na telefon ws. umowy.

 

Tak samo było ze wszystkimi innymi nowymi ofertami programowymi. MM zawsze twierdzi, że już trwają rozmowy i lada dzień będą nowe programy. Chyba nigdy takie obietnice prędko się nie spełniły. Zanim dojdzie do porozumienia z Polsatem już będzie po rozgrywkach ligi mistrzów. Poza tym oferta sportowa w TV z roku na rok zmienia się bo co raz inne stacje mają prawa do transmisji. Tak jak LaLiga obecnie można zobaczyć w C+, jeszcze sezon temu można było oglądać na Eleven. Ludzie płaczą już na FanPage, że są oszukani bo nie oglądają LaLiga. To nie kwestia operatora tylko praw do transmisji imprez sportowych. Inna kwestia jest taka, że Multimedia jest dość mocno zadłużonym operatorem i raczej starają się rozwiązać inne problemy niż wprowadzenie kilku kanałów do oferty. Z włączaniem ich do oferty w Multimedia od zawsze były duże opóźnienia. Tak samo jest w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...