Jump to content

Recommended Posts

Cześć :)

Pojawił się kolejny program HD w SD... :)  domo+.. :) kanał 196. Co jest dziwne jest on nadawany w trybie 576p .

pozdrawiam Marek z Gdyni :)

Edited by Marek_Gdynia

Kolejny kanał z serii "LOW HD". :lol:

Należy oczekiwać następnych, jest jeszcze co serwować w tym "nowym" formacie.

Kablówka "NOWEJ GENERACJI".

Od popołudnia awaria w MM. Tv cały czas klatkuje,brak sygnału na niektórych kanałach.....

Edited by kondzik23

U mnie była ogolna awaria cały dzień.

Nie było tv ,po ustawieniu kanałów przez pare minut grało,i znowu znikały. Gość na infolinii twierdził,że awarii uległ modulator(?).Po 17-ej już było wszystko ok.

Na TTV dalej brak sygnału i tak od wczoraj.Dzisiaj kolejny telefon z DUK (jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia) i znowu rozmowa na temat LM, zapytałem czy mają być kanały, dostałem odpowiedź, że tak.

Czy u was też są od wczoraj problemy z TV cyfrową? Obraz co jakiś czas klatkuje i pikseluje oraz na chwilę pojawia się czarny ekran na wszystkich kanałach i dekoderach.

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.

Kilka osób w postach powyżej uskarżało się na usterki w ostatnich dniach. We Wrocławiu takich problemów nie zauważyłem.

UPC dogadała się z Polsatem co do nowych kanałów z LM, jednak na razie nie ujawnili ceny. Znając UPC, to zapewne będzie kosmiczna. Mam nadzieje, że Multimedia też się dogada w rozsądnej cenie, czyli maksymalnie 20zł miesięcznie.

W Netii będzie za 40zł na miesiąc i wątpię, aby w MM było taniej, jeśli się w ogóle dogadają z Polsatem.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

40 zł, z czego 3 dni meczów: wtorek, środa, czwartek i co dalej? Powtórki... Maksymalnie 15-20 zł, nie więcej

PS. Wypowiedzenie wysłane, czekam na ofertę.

Edited by Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.

Przecież TV w Multimedii to jest jakaś porażka, skalowanie HD do SD w XXI wieku to jest idiotyzm. Oni mają klientów w głębokim poważaniu... Wielka szkoda, że UPC ich nie wchłonęło, bo z telewizji u nich już nic dobrego nie będzie.
Wątpię, by dali te kanały u nich, nie ma się co łudzić.

Pytanie co Prezes z Akcjonariuszami zrobili z zaciągniętymi kredytami na kwoty: 1.515.000.000 zł i 30.000.000 zł?

Na pikniki chyba wszystko wydali...

Przecież TV w Multimedii to jest jakaś porażka, skalowanie HD do SD w XXI wieku to jest idiotyzm. Oni mają klientów w głębokim poważaniu... Wielka szkoda, że UPC ich nie wchłonęło, bo z telewizji u nich już nic dobrego nie będzie.

I mnie to też boli.Wysłałem do nich pismo w tej sprawie.Odpisali jak zawsze : "w sprawie programów HD nie mamy w tej chwili żadnych informacji

do przekazania.W razie następnych zapytań prosimy o kontakt...". Kpina z klientów. To już nie jest śmieszne.To jest jakaś patologia.   :-|

W Netii będzie za 40zł na miesiąc i wątpię, aby w MM było taniej, jeśli się w ogóle dogadają z Polsatem.

Kto za to zapłaci 40zł? Za tyle to miałem pakiet C+, gdzie też była LM i LE, a także wiele innych wydarzeń sportowych oraz dość bogata oferta filmowa i serialowa. Dla mnie 20zł to jest maksymalna wartość tego nowego pakietu przy zobowiązaniu rocznym. Nie wiem, czy w Netii te 40zł, to też przy zobowiązaniu rocznym, bo w Ipli to samo będzie po 30zł? Jak wiadomo, to wszystko jest w grupie Polsatu. Mam jednak nadzieję, że da się to zaoferować taniej, a za przykład może posłużyć pakiet Eleven, który prawie wszędzie jest po 15, a gdzieniegdzie nawet po 20zł. W Multimedii natomiast można go mieć za 9zł przy rocznym zobowiązaniu.

Edited by strzala

Ja bym na ich miejscu zrobił nowy pakiet: Sport Premium i umieścił tam wszystkie kanały sportowe, plus nowe od Polsatu i niech kosztuje 30 zł/miesięcznie 

No najlepiej jakby zrobili za 1zl.

Przeciez to Polsat dyktuje warunki, opanujcie się, wołają tyle i koniec tematu. Operator musi też zarobić, za darmo wam tego sygnału nie będzie dostarczał. Netia 40zł, UPC obstawiam, że też zawoła 40zł. Ja tego nie mam zamiaru kupować.

Pytanie co Prezes z Akcjonariuszami zrobili z zaciągniętymi kredytami na kwoty: 1.515.000.000 zł i 30.000.000 zł?

Na pikniki chyba wszystko wydali...

Przecież było mówione - dług zaciągnięty na spłatę starych długów.

Czyli zadłużają się jak większość szaraków. A potem ogłoszą upadłość. I pod inną nazwą znów się można zadłużać.Ech,życie...

Ciężka patologia jest w tej kablowce.Prędzej czy później musi to upaść. Upscalują HD do SD i to dają abonentom. Moim zadaniem największy numer MMP.