Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie wypowiadałem umowy a już  dzwonią abym przedłużył umowę i ich propozycja: Canal + 49 zł (płaciłem 29zł), HBO 21,90zł (płaciłem 14,90zł)

pozostała wartość pakietów bez zmian cenowych.

 

Więc gdybym się zdecydował przedłużyć umowę na takich samych warunkach to mój rachunek wzrósłby o 27 zł.

Edytowane przez 4pepik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuro Tylko, że ja już dwa lata czekam na redukcję analogu u siebie. Terminy przekładane już kilkanaście razy. Nawet nie wierzę w czerwiec 2018 roku, nie uwierzę dopóki nie ujrzę.

@SatZnawca Tutaj się zgadzam, że Multimedia jest daleko w tyle, chociażby redukcja analogu. Po co to w ogóle redukować ? A wyłączyć całkowicie analog w [beep]ę. U mnie konkurencyjna lokalna TVK Hajnówka pod koniec 2017 całkowicie wyłączyła analog. Mniejsza kablówka która działa tylko w niewielkiej części województwa podlaskiego: Hajnówka, Bielsk Podlaski, Wysokie Mazowieckie, Ciechanowiec. W tej kablówce Polsat 2, TV4, TV6, Pulsy są w HD, nawet DTX, Discovery Science są w HD, niedawno dołączyli TBN Polska - kanał o tematyce familijno chrześcijańskiej. A w Multimedia ? Dysproporcja - brak pełnej oferty (bo brak redukcji analogu), brak jakichkolwiek nowości, kanały ze znaczkiem HD nadawane w jakości SD. Czy kiedykolwiek w Multimedia było, jest i będzie normalność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Polsat 2

- Super Polsat

- TV 4

- TV 6

- TTV

- TVP Info

- Superstacja

- SportKlub

- TNT

- AXN Spin

- SciFi

- 13 Ulica

- CBS Europa

- Comedy Central Family

- Cartoon Network

- Duck TV

- Eska TV

- MTV Polska

- Discovery Life

- Kuchnia+

- Domo+

- Discovery Science

- DaVinci

- ID Discovery

- DTX

 

Zobaczcie ile kanałów MM nadaje w marnej jakości SD gdzie inne kablówki większość kanałów z mojej listy nadają w HD.

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie szalejmy. To co jest czyli internet 120 Mb i 150 programów cyfrowych DZIAŁA. Nawet u mnie i u wielu innych BEZAWARYJNIE. Może wkrótce uzupełnią brakujące HD i będzie OK. Czy ktoś naprawdę potrzebuje szybszego internetu niż 120Mb ? Ja mam 30Mb i nic się nie tnie.Poczekajmy na rozwój wydarzeń.Sądzę że po wakacjach będziemy wiedzieć coś więcej.  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM obecnie nie stać na dodanie BBC czy kanałów od Fox-a.

 

Łatwiej dogadać się i dodać takie kanały jak 2x2 HD, TBN Polska HD i tego typu kanały gdzie nadawca sam szuka lepszego zasięgu i dużo nie chce od sieci kablowej :)

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie szalejmy. To co jest czyli internet 120 Mb i 150 programów cyfrowych DZIAŁA. Nawet u mnie i u wielu innych BEZAWARYJNIE. Może wkrótce uzupełnią brakujące HD i będzie OK. Czy ktoś naprawdę potrzebuje szybszego internetu niż 120Mb ? Ja mam 30Mb i nic się nie tnie.Poczekajmy na rozwój wydarzeń.Sądzę że po wakacjach będziemy wiedzieć coś więcej.  :smile:

Nie obraź się,ale przypominasz mojego przełożonego z poprzedniej pracy (typowy janusz) - nasz zespół proponuje pomysly,żeby po prostu usprawnic co nieco,albo żeby zrobić lepiej pewne rzeczy czytelniej to on też - DZIAŁA, to po co ruszać. Są ludzie którzy potrzebują internetu 30mb i im starcza, są tacy ktorzy mają 120 i dla nich to mało..Dla mnie np. 120mb to na styk. Ile ludzi tyle potrzeb. Tak samo z TV - Żeby nawet Polsatu 2 nie było w HD? Z tej listy którą wymienił @SatZnawca mam tylko dosłownie 5-6 kanałow w SD,reszta w HD. A nie mam jakiejś dużej kablówki bo East West w Poznaniu - pakiet za 77zł. Skoro może byc w HD to czemu nie jest? Bo MM leci w kulki. Im nie zależy bo po co,hajs się zgadza i jak czytam tutaj,to mają podejście typu "nie męcz pan" A erę HD mamy od +/- 10lat... ;) 

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też o to właśnie chodzi. Ba od 5 marca mam Eleven 4 w HD!Przeprowadzam się za pół roku do miasta, gdzie mam do wybory INEA i MM. Póki co jestem zdecydowany że MM na pewno nie wezmę.A co do INEA też mam mieszane uczucia ze względu na jakość obrazu.Zobaczymy co będzię za te pół roku.Jeżeli nikt ich nie przejmie to słabo to widzę.

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ilu kablówkach jest ten Eleven 4? Żadna czołowa nie ma go jeszcze w swojej ofercie. Podniecasz się, że masz za 77zł takie śmieciowe kanałay jak Polsat 2 w HD. 

Kolega kilkanaście postów wcześniej, pisze o przedłużeniu umowy w Multimedii na maksymalny pakiet z Elevenami, Canal+, HBO(w tym HBO GO) za 15zł więcej i kto tu jest "debeściak"? 

Porównując oferty z innymi kablówkami wyjdzie, że za pakiety maksymalne z pakietami Premium trzeba zapłacić z 60-70zł więcej niż w Multimedii. 

Przecież inne kablówki też mają braki w porównaniu z Multimedią(np. w UPC brak 13 Ulicy, AMC czy Viasat History/Nature - tego oryginalnego bez reklam).

Zatem za te kilka dodatkowych śmieciowych kanałów od Foxa czy BBC oraz kilkanaście innych śmieciowych w HD zamiast w SD trzeba dodatkowo wydać tyle co w sumie za C+ razem z HBO. 

Gdzie tu sens i gdzie tu logika? Ja tego nie kupuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ilu kablówkach jest ten Eleven 4? Żadna czołowa nie ma go jeszcze w swojej ofercie. Podniecasz się, że masz za 77zł takie śmieciowe kanałay jak Polsat 2 w HD.

Kolega kilkanaście postów wcześniej, pisze o przedłużeniu umowy w Multimedii na maksymalny pakiet z Elevenami, Canal+, HBO(w tym HBO GO) za 15zł więcej i kto tu jest "debeściak"?

Porównując oferty z innymi kablówkami wyjdzie, że za pakiety maksymalne z pakietami Premium trzeba zapłacić z 60-70zł więcej niż w Multimedii.

Przecież inne kablówki też mają braki w porównaniu z Multimedią(np. w UPC brak 13 Ulicy, AMC czy Viasat History/Nature - tego oryginalnego bez reklam).

Zatem za te kilka dodatkowych śmieciowych kanałów od Foxa czy BBC oraz kilkanaście innych śmieciowych w HD zamiast w SD trzeba dodatkowo wydać tyle co w sumie za C+ razem z HBO.

Gdzie tu sens i gdzie tu logika? Ja tego nie kupuję.

Widzisz kolego masz swoją czołowa, wielką kablowke i nawet es4 nie masz,a ja mam. Mała regionalna i potrafi mieć es4 w swojej ofercie. No i ten kolega kilka postów wyżej ma te pakiety, ale to wciąż MM, które stoi w miejscu od dawna. Nie chodzi o zawartość kanałów, ale o sam fakt że jak można HD to jest HD. Moja kablówka jakoś nie ma z tym problemu, a jest sporo sporo mniejsza. Multimedia jest Niestety daleko za murzynami. Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam w tv wyłącznie sport,więc to co mi proponuje MM w takiej cenie i jakość absolutnie mi wystarcza.Żałuję jedynie,że nie udało się umowy na 24 miesiące i znów w grudniu czeka mnie przedłużanie.

 

I nie rozumiem tego jak ktoś narzeka że w MM nie ma kanałów typu tv4 hd czy polsat2 hd.Zapłać sobie dwa razy tyle w UPC i będziesz miał te pare kanałów więcej w hd.A później sobie zadaj pytanie ile czasu spędzisz na ich oglądaniu i czy warto było tyle dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz kolego masz swoją czołowa, wielką kablowke i nawet es4 nie masz,a ja mam. Mała regionalna i potrafi mieć es4 w swojej ofercie. No i ten kolega kilka postów wyżej ma te pakiety, ale to wciąż MM, które stoi w miejscu od dawna. Nie chodzi o zawartość kanałów, ale o sam fakt że jak można HD to jest HD. Moja kablówka jakoś nie ma z tym problemu, a jest sporo sporo mniejsza. Multimedia jest Niestety daleko za murzynami.

W takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak zostać na starym miejscu i się nie przeprowadzać, bo w Multimedii ani w Inei nie ma ES4(zresztą w UPC i Vectrze też nie) ;) Skoro zależy Ci na ES4, to pewnie jesteś fanem piłki nożnej lub/i ręcznej, bo w sumie tylko to pokazują na tym kanale. Nie interesuje Cię LM i liga angielska, które są na C+? Nie masz chyba wykupionego tego pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak zostać na starym miejscu i się nie przeprowadzać, bo w Multimedii ani w Inei nie ma ES4(zresztą w UPC i Vectrze też nie) ;) Skoro zależy Ci na ES4, to pewnie jesteś fanem piłki nożnej lub/i ręcznej, bo w sumie tylko to pokazują na tym kanale. Nie interesuje Cię LM i liga angielska, które są na C+? Nie masz chyba wykupionego tego pakietu?

Spokojnie. Zostaje mi satka, w najgorszym będę musiał skorzystać z mniej legalnych usług, jeżeli nie będę miał wyboru. Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też o to właśnie chodzi. Ba od 5 marca mam Eleven 4 w HD!Przeprowadzam się za pół roku do miasta, gdzie mam do wybory INEA i MM. Póki co jestem zdecydowany że MM na pewno nie wezmę.A co do INEA też mam mieszane uczucia ze względu na jakość obrazu.Zobaczymy co będzię za te pół roku.Jeżeli nikt ich nie przejmie to słabo to widzę.

Masz Eleven 4 ? Gdzie żadna kablówka jeszcze się tym nie pochwalila.Możesz zrobić skrina?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...