Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Na wejściu sorry że piszę to z takim opóźnieniem ale wcześniej niezbyt miałem kiedy.

 

Dotychczasowo posiadałem (na 24m-ce): MiniBox i C+ Select - na module, do tego internet 12Mb. Suma... 110 zł. (no comment).

 

Wypowiedzenie złożone w BOK dnia 21.12.17r. Telefon z DUK był już następnego dnia - od chwili złożenia wypowiedzenia do telefonu nie minęła nawet pełna doba :!: .

 

Wynegocjowane: StartBoxPlus, Sport HD Extra, Filmy i Seriale, pakiet HD, Canal+ Prestige, HBO, Sport Champions HD, multiroom - razem 3 TV (dekodery IPS3000), internet 20 Mb (+wymiana modemu ze starego Thomsona na nowy modemorouter  :wink:  Arris). Suma: 80zł/m-c. Umowa na rok.

 

@szakalq, @wooke, @R@falk - ja wszystko co chciałem to mam, a nawet więcej niż to co chciałem, i to za 30 zeta mniej niż dotychczas. Ponegocjujcie i zobaczcie ile uda się wam wyciągnąć. Pamiętajcie że bez złożenia wypowiedzenia ani rusz.

 

Wizyta montera i uruchomienie pakietów - 29.12.

 

Podczas telefonu pytałem się konsultantce, czy jest możliwość posiadania jednocześnie modułu i dekoderów. Powiedziała że niestety nie ma takiej możliwości, że "ze względów technicznych"(?) można mieć tylko albo same moduły albo same dekodery i że nie ma innej opcji. Spytałem się montera czy to prawda, odpowiedział że nie, można montować jednocześnie jedno i drugie i że w niczym to nie przeszkadza. Zadzwonię do nich żeby mi to wyjaśnili - to jeden powód, a drugi jest taki że pomimo że posiadam pakiet Sport HD Extra to nie mam dostępu do Eurosportu 2 HD, a Polsat Sport Extra HD i Polsat Sport Fight HD na początku miałem a teraz brak dostępu, a FightBox HD mam. Dziwne.

 

@kondzik23 - pisałeś o uszkodzonym pilocie. Kiedyś jak z moim było coś nie tak to pojechałem z nim do Biura i wymienili mi tam go od ręki.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas telefonu pytałem się konsultantce, czy jest możliwość posiadania jednocześnie modułu i dekoderów. Powiedziała że niestety nie ma takiej możliwości, że "ze względów technicznych"(?) można mieć tylko albo same moduły albo same dekodery i że nie ma innej opcji. Spytałem się montera czy to prawda, odpowiedział że nie, można montować jednocześnie jedno i drugie i że w niczym to nie przeszkadza. Zadzwonię do nich żeby mi to wyjaśnili - to jeden powód, 

 

Można posiadać moduł i dekoder ja tak mam, tylko dekoder musi być na kartę cam. W jednym telewizorze mam moduł z kartą, a do drugiego dekoder z kartą. Dekoder to Ferguson Ariva 102 cable. Moja siostra też tak chciała, ale powiedzieli jej, że nie można. Jak widać po moim przykładzie to można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można sobie samemu zmienić kanał internetu w routerze Multimedii z 1 na 14 i jak to zrobić krok po kroku żeby nie zchrzanić ? Podobno można z poziomu strony eBOK po zalogowaniu. Ktoś próbował ? Zmieniał?  Okazuje się że te moje zakłócenia w zasięgu są od routera sąsiada który ma ten sam kanał (1). Próbowałem z konsultantem Multimedii to załatwić ale mnie wyśmiał i napisał że mogę to sam zrobić.   :-|

 

P.S.Wszedłem w menu.Mam ustawione na auto,czyli powinnien sam dopasowywać optymalny kanał. Zostawić tak ?

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerojedynkaX   Tak można samemu sobie zmieniać kanał z poziomu strony eBOK na swoim koncie. Ja mam ustawione na auto. Za każdym razem jak włączę i wyłączę router wybiera mniej więcej inny kanał. Możesz też wybrać inny kanał i cały czas będzie ten sam kanał który ustawisz. Na przykład na smartfon możesz sobie pobrać aplikację WiFi Analyzer. I tam widać na którym kanale pracuje Twój router a na jakich kanałach pracują routery które masz w zasięgu.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję ten wątek od jakiegoś czasu a konkretnie tematy negocjacji cen.

Co prawda u mnie jest ciut inna sytuacja bo mam u nich tylko internet (120Mb) i przy tym chcę pozostać (szybszych opcji póki co nie mają). Płacę 59,90, przedłużałem umowę 9 miesięcy temu, na kolejny rok. Oczywiście nie obeszło się bez manewru ze złożeniem wypowiedzenia i kontaktem z DUK. W każdym razie jest jak jest, czy jest szansa ugrać taniej przy pozostaniu z samym internetem? Może ktoś miał podobnie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pilną sprawę. Przy podpisywaniu nowej umowy w lipcu dostałem C+ Prestige na 7 miesięcy za 0. W tym miesiącu kończy się darmówka. Od lutego 49,00. Po dzisiejszym kontakcie dostałem ofertę - 12 miesięcy za 29,00. Czy mogę złożyć wypowiedzenie w maju na całość bez konsekwencji, czy też ewentualna umowa na C+ nie pozwoli na złożenie wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...