Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pytanie do korzystających z modułów Cam+ :

 

U mnie po wyszukaniu kanałów TV ginie bezpowrotnie lista kanałów ulubionych,

co wiąże się z długim klikaniem nr kanałów aby ustawić je w/g własnych upodobań.

 

Czy tez tak macie?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak jest.

Polecam ChanSort, ja co prawda ustawiam dla Samsunga, ale jeśli twój TV odczytuje pliki .scm to też da radę. Możesz też porównać dwie listy, a on sam zaznacza różnice w zawartości.

 

Dzięki za info. Mój TV to Samsung. Wypróbuję Chansort.

 

Pozdrawiam.

 

PS. Jak zainstalować ten Chansort?

Edytowane przez MrB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siec po cyfryzacji.

Macie FilmBox Akcion w HD? Bo dekoder IPS 300 pokazu ze jest w HD, ale w nazwie nie jest napisane hd i z tego co kojarze to chyba nie istnieje wersja tego kanalu w HD?

 

Mam dekoder TechniSat, w którym można sprawdzić rozdzielczość, bitrate itp. I FilmBox Action jest i zawsze był w SD.

Natomiast FilmBox Premium HD ma znaczek HD, ale nadawany jest niestety w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Water Planet HD w miejscu tvo, obraz w HD. Scifi dostało w EPG dopisek HD, MTV Polska HD na kanale 204 już z dopiskiem HD w epg i nadaje w HD, Nick HD na kanale 102 (brak epg i nazwy), TTV i TVP Info nadają w HD (wkońcu!). Tylko tvo wyparowało i nie ma, trzeb obserwować zmiany ;)

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Water Planet HD w miejscu tvo, obraz w HD. Scifi dostało w EPG dopisek HD, MTV Polska HD na kanale 204 już z dopiskiem HD w epg i nadaje w HD, Nick HD na kanale 102 (brak epg i nazwy), TTV i TVP Info nadają w HD (wkońcu!). Tylko tvo wyparowało i nie ma, trzeb obserwować zmiany ;)

U  mnie w miejscu tvo nie ma Water Planet HD jest tylo EPG tego kanału, nadal jest tvo SD, TTV i TVP Info owszem mają znaczek HD ale nadają nadal w SD.

Edytowane przez macmaxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX Tak masz rację. To że w analogu została włączona Stopklatka TV nie oznacza, że będzie ona dostępna w analogu po redukcji analogu. Rozmawiałem dziś telefonicznie z miejscowym technikiem, który w dalszym ciągu potwierdza cyfryzację u mnie marzec/kwiecień. Miesiąc temu kompetentny konsultant na czacie - jak już pisałem wcześniej - sprawdził niby grafik i powiedział, że u mnie cyfryzacja w kwietniu. Mam nadzieję, że te informacje się w końcu potwierdzą. Już od niemal dwóch lat słyszałem terminy o cyfryzacji i jak na razie było to tylko "wróżenie z fusów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przedwczoraj był u mnie technik MM. Na pytanie odnośnie UPC, że sprawa się przeciąga, że nie wiadomo jak to będzie, itd.,

powiedział mi, że wręcz przeciwnie, że wszystko już jest potwierdzone odnośnie przejęcia. Oni dostali już wypowiedzenia na 

dzień 31-12-2017, a od 01-01-2018 przejmuje nas UPC o czym zostaniemy poinformowani zaraz po Nowym Roku.

Ile w tym prawdy nie wiem. Przekazuję tylko jako "ciekawostkę".

 

Pozdrawiam.

 

Hmm, ale UPC nie ma własnych techników, a jedynie firmy zewnętrzne działające na rzecz UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia też instaluje usługi za pomocą firm podwykonawczych. A wątpię, że taka firma ma informacje nt. przejęcia. Szczególnie, że sam wiceszef UOKiK zapowiada decyzję w pierwszym kwartale 2018 - póki jej nie ma obie firmy działają konkurencyjnie do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...