Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ostrów Mazowiecka to około 50-60 km ode mnie.

U konkurencyjnej TVK Hajnówka 4 grudnia zgodnie z zapowiedziami całkowicie została wyłączona tv analogowa w mojej lokalizacji. Obecnie jest tam 117 kanałów cyfrowych, w tym około 51 HD - cena od stycznia ma być 36 zł albo 38 zł. Dodali też dodatkowo płatny pakiet Canal+ w cenie 49 zł/miesięcznie. Teraz ruch jak najprędzej powinna wykonać u mnie Multimedia, ale według "zapowiedzi" ma to u mnie się odbyć albo styczeń 2018 albo i nawet kwiecień 2018 roku.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrów, Łowicz i Chełm  - pełna oferta (cyfryzacja)

Dziś w ofercie pojawiło się kilka nowych kanałów, których nie było (Eleven 3 oraz Channel Golf). Chodzi o Łowicz woj. Łódzkie a to oznacza chyba, że w końcu jest tu cyfryzacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to dobra oferta:

MiniBox + HD + sport champion + sport extra na 24 msc za 56 zł ?

W poniedziałek przedłużyłem umowę po wysłanym uprzednio wypowiedzeniu i odstąpieniu od przedłużenia zawartego 2 tygodnie wcześnie ....

 

Warunki jakie otrzymałem: 60 mb net oraz  tv minibox + hd + filmy i seriale + Eleven ( sport champion ) , chcieli dać jeszcze pakiet dzieci ale nie brałem + c+ bez opłat na 2 msc. Całość za 40,00 pln / msc. Umowa na 12 msc. Czekam na potwierdzenie tych warunków.

Dzwońcie do działu utrzymania klienta tel. 244 244 333.

 

Wczesniej dostałem potwierdzenie przedłużenia umowy innego klienta : 60 mb + minibox + hd za 35,01 pln  / msc. Za taki zestaw dotąd płaciłem 50,01 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Wszystkim. Potrzebuję Waszej pomocy, zbliża się znowu koniec mojej kolejnej umowy. Przez ostatnie lata płacę ok 165 zł rachunku miesięcznie za maxboxa + canal prestige + internet 30 mb + 3 multiroomy (w tym jeden dekoder z nagrywarką). + telefon 100 min.

Czytając Wasze oferty stwierdzam, że jestem chyba dojną krową MM :) Dzisiaj zadzwoniła do mnie miła Pani i zaproponowała mi 145 zl za ten pakieta jeszcze bez wypowiedzenia. Umówiłem się na rozmowę na wtorek.

 

W nowej umowie chciałbym mieć już bez telefonu:

 

- maxboxa

- internet 30 mb albo 60 mb

- 3 x multiroom (w tym dekoder z nagrywarką)

- Canal+ prestige

- sport champions HD, sport HD Extra

 

Jaką Waszym zdaniem realnie mogę wynegocjować cenę takiego pakietu?

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

mówiliście 100, 125, 89,99 a Pani w Dziale utrzymanie Klientów mówi, że poniżej 140 zł to niemożliwe, a 100 zł to cena nierealna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...